Widly X (Windows 10 :)

všetko čo sa nehodí medzi hifi, autá a zvyšok

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Widly X

Príspevok od používateľa Kazetowich »

východiskom je opusiť ten spolok idiotov - zriaďovateľov nového svetového poriadku - a už sa k nim nikdy nevrátiť.
Ja viem ... ale čo iné môžeš ?
Rozhodli sa natvrdo bojovať proti ľuďom. Tak čo s nimi ?
Či už sa jedná o násilné zavádzanie W10, aktualizácii a proti zákazníckych praktík - čo s takou "firmou" ? Budeme to Ďalej podporovať?
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Duke_Dragon
stará páka
Príspevky: 638
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 19:42
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Widly X

Príspevok od používateľa Duke_Dragon »

SilverFox•NSK: Skype je mrtvy, zahod ho uz a naistaluj si Telegram a Discord ... aj ked teras v casoch krovinorezu zaziva skype mali prim vela ludi zistuje ze je to hovadina, firmy maju radsej Teams co je znasilnena fialova verzia skype a stoji za houby aj ked je silne plateni, ale je jednoduchy na ovladanie.

Ak ale trvas na tom ze tu hnilobu chces pouzivat tak https://web.skype.com/ tam ho mam ja, neexistje si ten balast instalovat do pc, odkedy nejde portable tak ho nepouzivam.
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Widly X

Príspevok od používateľa Kazetowich »

idioti z microsoftu kúpili skype a dojebabrali ho (ktovie či nachvál - je to možné a aj pravdepodobné). Takto sa odstavuje konkurencia. Ten Teams je totiž to súčasť ich balíka a jasné, že je to pre nich lepšie - služby integrujú - teda pod jedným účtom sa im všetko oveľa ľahšie špicluje ... majú ťa pod kontrolou - pod jedným účtom.
Prípad Sony - Aiwa ... Sony tiež kúpilo Aiwu ako večného konkurenta a potom ju nechalo padnúť. A bolo po konkurencii ... A sony žije dodnes.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Widly X

Príspevok od používateľa oneeeee »

fialova verzia skype je viber . dá sa to aspoň spárovať z počítačom a nie je nutné mať zapnutý mobil . prenos súborov do 80 mb .
korejská verzia sa volá kakaotalk . tá je super , nakolko nič neukladá do mobilu , ale na svoj server . prenos súborov do 130 mb .
pred 12 dňami som si preinštaloval windows a na skype sa už nedá prihlásiť , podľa originálu . tak som ho odinštaloval .
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Používateľov profilový obrázok
Duke_Dragon
stará páka
Príspevky: 638
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 19:42
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Widly X

Príspevok od používateľa Duke_Dragon »

oneeeee napísal: Piatok, 10. Apríla 2020, 12:06 fialova verzia skype je viber . dá sa to aspoň spárovať z počítačom a nie je nutné mať zapnutý mobil . prenos súborov do 80 mb .
korejská verzia sa volá kakaotalk . tá je super , nakolko nič neukladá do mobilu , ale na svoj server . prenos súborov do 130 mb .
pred 12 dňami som si preinštaloval windows a na skype sa už nedá prihlásiť , podľa originálu . tak som ho odinštaloval .
Telegram podporuje subory 1gb, volanie a animovane stickery a ma aj web verziu a na overenie staci mobil, nedavno som zistil ze je celkom pouzitelni na posielanie aj vacsich veci, napriklad dooma... bol pekne uz zbaleni op 1gb soboroch, naviac ak uz sobory ras nahras staci spravu s nim preposlat alebo si rovno spravit vlastnu skupinu a mozes efektivne mat ulozene tuny suborou online, hocikde sa lognes na pc do prehliadaca len za pomoci mobilu a stiahenes/pozries (ano prehravanie videa) co chces a mas. A ano na telegram ties nemusis mat stale online mobil ako na blby spehovaci whatsup
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Widly X

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Kazetowich: Já ti nevím, přecházet z Windows na jiný operační systém se mi teda nechce. Pokud jsi ale myslel čistě jen Skyp, tak bohužel co nadělám, natvrdo ho zničili (možná jen pro srandu nebo kvůli současné situaci, aby vynervili víc lidí, že se nemůžou spojit s rodinami.. -to je jen moje konspirační nadsázka-) a když nemám možnost se tam připojit, tak s tím nic nenadělám. Možná to jen zkusím přes web a napíšu do informačního panelu můj kontakt, kdyby se mě zrovna snažil někdo třeba najít.

Nechci nikoho urazit, tak to berte s nadsázkou.
No jo, ti co jdou rádi na nový systém bez ohledu na jeho nekvality lze nazvat ovcemi, ale ti co se v počítačích příliš nevyznají jsou asi už jen ovce v poutech. Nelze však opomenout ty, kteří se v tom taky nevyznají, ale nemají šanci to vyřešit, to jsou asi pak vězni..


---
Duke_Dragon: Víš, ono další z důvodů proč se zase někam nechci registrovat je to, že už teď mám pár desítek registrací a přidávat další, abych třeba po půl roce zjistil, že to taky jde do prčic fakt nechci. Pak budu hledat další alternativu a opět se budu někde registrovat a to půjde do háje třeba "jen" za rok...
Navíc jak říkám, ten Discord se mi fakt něčím nepozdává..

A ten Telegram mi ani nic neříká.. No vlastně, znám to jen jako urgentní psaní, když by dopis nebyl dostatečně rychlý a dotyčný neměl doma pevnou linku.
A mimo to, proč se registrovat pod dvě služby...
Používateľov profilový obrázok
Duke_Dragon
stará páka
Príspevky: 638
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 19:42
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Widly X

Príspevok od používateľa Duke_Dragon »

Windows 10 vam doda vykon ! :D
s.jpg
Ano fotil som to osobne a ten pc tu stale mam pokial by mal niekto z NASA zaujem, pojdem aj pod 100 000 000 aby sa nepovedalo ;)
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Widly X

Príspevok od používateľa oneeeee »

to máš akési divné . mne ukazuje inak .
Prílohy
remotte controll.jpg
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Widly X

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Duke_Dragon: Tzhe, tak to je nářez :-D ... Myslím, že takový výkon by mi postačoval :lol: ..
No, ideální výkon na dnešní webovky :mrgreen: .

Ale aspoň vidíš, že těch 25.256 THz nestačí ani na provoz Win10, a pak se div, že na ně nechci přejít :-D.


-----
oneeeee: No, ono jde možná o to, že tam má napsáno výkon procesoru 25 tisíc, 256 Tera Hertz :-D
Používateľov profilový obrázok
Duke_Dragon
stará páka
Príspevky: 638
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 19:42
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Widly X

Príspevok od používateľa Duke_Dragon »

SilverFox•NSK napísal: Streda, 20. Mája 2020, 21:33
Ale aspoň vidíš, že těch 25.256 THz nestačí ani na provoz Win10, a pak se div, že na ně nechci přejít :-D.
To uz su Petaherz a stupalo to az k 34 :D
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Widly X

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Duke_Dragon: Uf, no to je pěkný nářez :-D. Nojo, já si nebyl jistej jestli to je Exa nebo Peta, s hodnotami nad Tera se už nesetkávám tak často.

Jinak víš, já su skromnej, mě by stačil výkon i pouhé 2 PHz :-D.
Che, na něčem takovým by byl zkonvertovaný celovečerní film ve FHD za pár vteřin - tedy vteřin asi ne, ono by to nestíhal pevný disk.. Hm, ale uchladit by to bylo asi trošičku náročnější..
Nuže, tak jsem si trochu zautopizoval :-D.
Používateľov profilový obrázok
Duke_Dragon
stará páka
Príspevky: 638
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 19:42
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Widly X

Príspevok od používateľa Duke_Dragon »

7-sk[1].png
7-sk[1].png (261.17 KiB) 4862 zobrazení
Je to sice vtip, ale lepsie spada sem pod tragikomicky Os :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne veci čo vás trápia"