Viršík

sem môžte prispievať svojimi pokladmi - pochváliť sa čo máte doma a čo vás potešilo objaviť a získať

Moderátori: EZ647, AdmineR

Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2999
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Viršík

Príspevok od používateľa AdmineR »

medzi starými kazetami som našiel obyčajnú a zaprášenú SONY HF - pustím to a .... však si to celé vypočujte ;) - vrátilo ma to o pekných pár rokov - do čias keď som asi ešte nemal decko :)
Prílohy
viršík sony HF.mp3
(3.49 MiB) 58 stiahnutí
0_021.jpg
0_021.jpg (120.62 KiB) 685 zobrazení
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1955
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Viršík

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Julo Viršík poznali sme sa,neskôr sme mali niake riadne roztržky medzi sebou,začal byť takým samoľúbim chválenkárom čo má za sebou napočúvané a aký je odborník na hranú muziku a súčasné trendy tej doby,prestal som ho akosi znášať v prítomnosti,ospravedlňte ma ak nesúhlasíte ale taký v súkromí bol,tváril sa všade pred ostatnými ako musicstar...nepríjem ne sa choval aj pri stole na nepoznaných cudzích ľudí,kľudne mi to tu naložte ale to s ním tak dodnes cítim v spomienkach.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2999
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Viršík

Príspevok od používateľa AdmineR »

tak asi osobne ho tu pozná málokto, takže kludne môžeš mať pravdu. Mne na začiatku vadil jeho hlas, potom to prehlušili tie hlášky 😆
Napísať odpoveď

Návrat na "Naše poklady"