Hľadám učastníka fora,hľadal a nahrával rock demo nahrávky Ponuka kaziet nízko minutových na demo nahr.

sem všetko, čo neviete zaradiť inde

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1960
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Hľadám učastníka fora,hľadal a nahrával rock demo nahrávky Ponuka kaziet nízko minutových na demo nahr.

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Ak viete o kom hovorím pošlite mi odkaz,spomínal dlhodobo že robí hlavne Metal hud.skupiny na nahrávky kaziet,viete o koho ide ?dajte mi vedieť.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Hľadám učastníka fora,hľadal a nahrával rock demo nahrávky Ponuka kaziet nízko minutových na demo nahr.

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

daniel00421 napísal: Nedeľa, 15. Októbra 2023, 20:49 Ak viete o kom hovorím pošlite mi odkaz,spomínal dlhodobo že robí hlavne Metal hud.skupiny na nahrávky kaziet,viete o koho ide ?dajte mi vedieť.
Ahoj, tak tě tu po dlouhé době opět vítám :wave: .

Pokud si to nepletu, tak asi vím o koho se jedná, jen ho najít.. Tak jsem hledal, hledal a prd, ale věděl jsem, že se to týkalo Maxell UR kazet, které neslaví u mnohých moc úspěchy, ale věděl jsem, že je právě zmiňoval kvůli tomu, že je používá pro nahrávání kapel. A protože touto cestou to hledat nešlo, tak jsem hledal podle registrovaných uživatelů zde na fóru a jejich příspěvků.

Po skoro hodině jsem se ho asi dopátral.

Je to on?
search.php?author_id=237&sr=posts


Zde odkaz na konkrétní příspěvek, který jsem si právě matně pamatoval
viewtopic.php?p=33342#p33342


A zde pro jistotu profil uživatele
memberlist.php?mode=viewprofile&u=237


No, koukám, že se tu naposledy ukázal letos v březnu, ale těžko říct zda se ti ho podaří kontaktovat přes Soukromou zprávu, pokud se nepřihlásí, aby si ji přečetl.


Tak snad jsem pomohl, ale pokud ne, tak to napiš a zkusím hledat dál. Ale mám pocit, že to byl jediný zdejší uživatel zmiňující to co potřebuješ.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1960
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Hľadám učastníka fora,hľadal a nahrával rock demo nahrávky Ponuka kaziet nízko minutových na demo nahr.

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Ale pomohol,už som sa ho dopátral,ďakujem,dnes som bol na výkupe techniky,kupil opäť ako vždy za 100ks otvorených kaziet Maxell zlatých CrO2 všetko čierno-zlaté a zlaté Epitaxial v top stave z miestnej prevádzky Nemacka v Mníchove,všetko len hovorene slovo a DE šlagre,top stav.Tiež za 80ks DAT profi kaziet Sony a 3M,niakych 20ks na 26 plast cievkach pásov Basf PES 35 LH a Agfa PE 36 v top stave nahrané len niake pozadie na 9 rýchlosti na Revox A 77.
No ale o to nešlo,zámer bol kúpiť nový Studio cass.deck Tascam 122 MK III trojhlaváč so všetkými možnými kalibrácimi,ano kupil som ale po testovaní a otvorení tým že roky stojí na poličke v pôvodnej krabici aj s návodom od roku 1995 sa stalo že popraskali všetky plastové ozubenia,bude rozborka mechaniky,spoľahlivý človek nájsť na presnú 3D tlač a nový čo sa napr.na Ebaz predáva okolo 1 000-1 200Eur za pár stoviek bude v top stave doma.
Špičkové parametre má ten deck,pri rozborke aj niečo pofotím a dám sem na forum.
Maj sa a diiik za info.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Hľadám učastníka fora,hľadal a nahrával rock demo nahrávky Ponuka kaziet nízko minutových na demo nahr.

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Aha, tak to jsem rád. Jsem myslel už, že se pletu - no taky jsem nepřečetl kompletně všechny zdejší vlákna, to bych asi nedokázal :-D.

Jo, tak to ti celkem dost závidím. No ale hlavně by mě zajímaly i ty nahrávky pozadí jak zmiňuješ. Mě se ty kotoučový pásky nedaří shánět vůbec a ty zmíněné kazety a další věci, o tom taky radši nemluvím.
No pěkné úlovky :-).
Jo no, s těmi ozubenými kolečky se tu taky vedla diskuse, ale upřímně nevím jestli je dneska 3D tisk už nějak pokročilý, aby dokázal dělat přesné tvary..


Jinak v dlouhém nadpisu jsem si všiml, že zmiňuješ jakousi možnost krátkostopých kazet - o co se jedná a kolik jich máš k dispozici? Tedy pokud ještě nějaké zůstaly..
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1960
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Hľadám učastníka fora,hľadal a nahrával rock demo nahrávky Ponuka kaziet nízko minutových na demo nahr.

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Stále hľadám a kto vie min.o min adrese tu pod nick nihility,šup sem ku mne do ss správy,idealne ak by mal niekto aj na neho kontakt mobilný.
Ďakujeeem
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2330
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Hľadám učastníka fora,hľadal a nahrával rock demo nahrávky Ponuka kaziet nízko minutových na demo nahr.

Príspevok od používateľa orhore »

Každý uživatel se musel registrovat pod svou e-mailovou adresou. Přístup k této adrese není zde bohužel možný. Jedině, že by ti ji prozradil admin fóra. To je tak jediná možnost jak ho kontaktovat, pokud opravdu nikdo nezná přímý kontakt.
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10278
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Hľadám učastníka fora,hľadal a nahrával rock demo nahrávky Ponuka kaziet nízko minutových na demo nahr.

Príspevok od používateľa EZ647 »

Každý jeden tu má možnosť odoslať email konkrétnej osobe, akurát sa nezobrazí, až potom čo dotyčný odpíše, myslím že na všetkých, alebo väčšine fór tohto typu je to takto nastavené.
Nie je potreba zverejňovať, alebo preposielať mail tretej osobe.
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2330
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Hľadám učastníka fora,hľadal a nahrával rock demo nahrávky Ponuka kaziet nízko minutových na demo nahr.

Príspevok od používateľa orhore »

Stačilo by aby fungovalo zasílání upozornění na příchozí SZ do e-mailu uživatele. Proč nefunguje?
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10278
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Hľadám učastníka fora,hľadal a nahrával rock demo nahrávky Ponuka kaziet nízko minutových na demo nahr.

Príspevok od používateľa EZ647 »

otázka na Zvala, ja som to narýchlo nenašiel v nastaveniach
Napísať odpoveď

Návrat na "Nezaradené"