Kazetowichov kazetový minikútik

sem môžte prispievať svojimi pokladmi - pochváliť sa čo máte doma a čo vás potešilo objaviť a získať

Moderátori: EZ647, AdmineR

Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2999
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Kazetowichov kazetový minikútik

Príspevok od používateľa AdmineR »

tak - z rooozsiahlej zbierky ostali zvyšky - ale aspoň si ich viac vážim a pomaly budem dávať do pekného stavu kazetky a vytriedim ich konečne aby to malo ľad a sklad. Po rokoch sa teším konečne aj na Philips CD extra a master od Mireka. Všetky puzdierka pomaly prechádzajú leštiacim procesom a postupne tie vyleštené ukladám do šuflíčka a teším sa z toho ako malý :D
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Kazetowichov kazetový minikútik

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Kazetowich napísal: Piatok, 30. Júna 2023, 08:52 nejaký 1 minutový sampel co zacina velmi potichu (kvoli testu šumu), s krásne znelým klavírom, činelom, kontrabasom a nejakým bubnom a vokálmi by bol super. Ale to bude problém zrejme, tak skus niečo.
Promiň, že odepisuji až teď.
Fuha, no to jsou dost detailní požadavky.. Nejblíže je tomu asi jediná konstrukce, kterou mám a ta zrovna patří mezi ty dost náročné a určitě by to trvalo dlouho - tedy pro mě velká výzva.
Tobě to demo pošlu do mailu v celé délce, pro ostatní čtenáře mám na mysli tuto tu, ta druhá co je označená "Žánr: Jazz"
viewtopic.php?p=43717#p43717

Pak mám ještě jeden balík s více konstrukcemi, který je taky zpracován poměrně komplikovaně, takže by to taky nebylo hned. Tam už ale nejsou vokály a navíc jde o žánr Blues. To demo ti ale spolu s tím prvním za pár minut pošlu do e-mailu, abych tu nezaplňoval kapacitu fóra.


Takhle, ono těch akustických materiálů, no podle těch požadavků co jsi vyjmenoval, mám strašně málo, ale fakt že málo. Kdyby šlo jen o vokály a mohla to být taneční hudba, co já vím, třeba House, EDM, Trance, současný Pop, tak tam bych k tomu měl více vokálů a bylo by to relativně hned, protože jsem v tom už trochu zběhlý a kdyby šlo čistě o instrumental, tak by ten počet stoupl ještě mnohem výš a přibylo by i plno dalších žánrů, které jsou už ale těžce mimo od tvého požadavku :-D.
A taky musím upozornit na základní požadavek všech vydavatelství, co vytváří ty hudební balíky co nakupuju a to je zákaz používání samplů v izolaci - pokud mám třeba vzorek s nahrávkou piana, tak ho nesmím nechat čistý, ale musím přidat další vrstvy. To mi mnohdy dost komplikuje práci, ale uvádím to jako informaci.

No uvidím jak se vyjádříš k tomu co ti za chvíli pošlu do mailu. A klidně buď kritický i u tohoto ;-).
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Kazetowichov kazetový minikútik

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Ahoj Silver, vďaka, mejl dorazil - včera aj dnes mám ešte termin v práci, ale zajtra to vypočujem ;)
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Napísať odpoveď

Návrat na "Naše poklady"