Ktorá hviezda z mladosti aj dnes vyzerá super ?

sem všetko, čo neviete zaradiť inde

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 3008
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Ktorá hviezda z mladosti aj dnes vyzerá super ?

Príspevok od používateľa AdmineR »

vlastne k obidvom dámam -:)
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1962
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Ktorá hviezda z mladosti aj dnes vyzerá super ?

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Jasné kámo,obidve by sme aj dnes dali,samo slušne ak by sme mali príležitosť,či ???!!!
Poznámka mimo téma,ako sa mi podarilo v predchádzajúcej komunikácii vsunúť do tvojej vety môj postreh,pozri si predtým moja napísaná myšlienka o ľahkej erotike a veta vsunutá v tvojej odpovedispoločne ?Mám hádam prístup upravovať a koordinovať príspevky?Aby sme sa do buducna zasa nedostali do konfliktu,pozri písané predtým riadne.
AdmineR napísal: Nedeľa, 19. Novembra 2023, 20:57 vlastne k obidvom dámam -:)
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1962
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Ktorá hviezda z mladosti aj dnes vyzerá super ?

Príspevok od používateľa daniel00421 »

A to je všetko od teba ?
Jo to teraz neviem o ktorej sa bavíme ale Kylie,určite ano a ak odpovedáš ku mojej tak ku Sophie Marceau.Som čakal chrumkavejšiu odpoveď,na hranici ľahkej erotiky :D :D :D :oops: :roll: :roll: :roll:

AdmineR napísal: ↑Nedeľa, 19. Novembra 2023, 20:31
Musíte ju určite od počiatku 80-rokov z filmov poznať,slávna,hlavne neskôr veľmi pekne v zrelom veku hrala a vyzerala v napínavom filme Fantóm Luvre...,Statočné srdce ako kňažná s Mel Gibson a tak,touž v riadnom strednom veku,ktorá iná si to môže dovoliť ?Nehovoriac za mlada aj v ľahko erotických filmoch.Pre mňa mať ju doma bez slávy a ostatného baba do voza aj koča.
Na toto narážam bo ty si mi odpísal ja som pridal a vyzerá to ako keby to písala rovnaká jedna osoba,odddelím farbou písma,červenou som písal,ako je možné že sa to zľúčilo do kopy v jeden text?
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1962
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Ktorá hviezda z mladosti aj dnes vyzerá super ?

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Na toto narážam,písal som to ja ako odpoveď ale v odpovedi si uvedený ty ako keby si to písal nie ja ale ty a ja AdmineR nie som,ako je to možné?Kukni vyššie na vlákno,bo mi to pripadá že do buducnosti bude môcť vstupovať do textu odpovedí ktokoľvek a upravovať pôvodný príspevok,tomu sa hovorí cenzúra a nezákonné vstupovanie do myšlienky,textu...
Nič v zlom len si to treba postrážiť aby sa nedialo,tááák,prepáčte,všimol som si problém,tak reagujem.
S pozd.Daniel00421
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 3008
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Ktorá hviezda z mladosti aj dnes vyzerá super ?

Príspevok od používateľa AdmineR »

nerozumiem - mne sa nič nezlučuje
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1962
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Ktorá hviezda z mladosti aj dnes vyzerá super ?

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Jemine asi somsa včera zamotal ale ja som napísal text a zverejnilo sa to ako tvoj príspevok,nič ak niečo z mojej strany zle,vopred sa ospravedňujem.
AdmineR napísal: Pondelok, 20. Novembra 2023, 09:11 nerozumiem - mne sa nič nezlučuje
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 3008
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Ktorá hviezda z mladosti aj dnes vyzerá super ?

Príspevok od používateľa AdmineR »

už sa mi stalo že ako Admin som odpovedal niekde do príspevku priamo - nie ako odpoveď - ale všimol som si a opravil. Preto som kukal či sa mi to nestalo aj tu - ale nevidím také.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1962
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

DÁDA PATRASOVÁ Re: Ktorá hviezda z mladosti aj dnes vyzerá super ?

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Idem ďalej a od mlada ako sledovateľ Arabely serálu a princezna Xénie,Dagmar Patrasová,neskôr s Felix Slováček partneri.
Poznáme sa osobne,keď začala robiť programy pre deti,aj s Felixom sa dobre poznám vo svojej profesii,robieval so im v programoch Live zvučenie-zvuk réžiu,čo poviete ?

https://www.blesk.cz/galerie/celebrity- ... ice?foto=4
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1962
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Ktorá hviezda z mladosti aj dnes vyzerá super ?

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Jasné nič v zlomale ako moja písaná citácia vybehla ako pre nezaujatého pod tebou,nechajme to tak ako je,ide o BABY našeho mládí a iní nech si robia svoj úsudok,no nie ?Páčia-nepáčia,nech si kuknú a osobne sa za život s niektorými mojimi čo sme kedysi spomínali v inom vlákne,historia v hlasovaní onaj kočku,dajme ak je záujem zase na hlasovanie niečo spolu,dlho sa ta nič nedialo,SPOMÍNATE ?
AdmineR napísal: Pondelok, 20. Novembra 2023, 13:39 už sa mi stalo že ako Admin som odpovedal niekde do príspevku priamo - nie ako odpoveď - ale všimol som si a opravil. Preto som kukal či sa mi to nestalo aj tu - ale nevidím také.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 3008
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Ktorá hviezda z mladosti aj dnes vyzerá super ?

Príspevok od používateľa AdmineR »

no jasné - dáme ... ;)
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1962
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Ktorá hviezda z mladosti aj dnes vyzerá super ?

Príspevok od používateľa daniel00421 »

A že som to nemyslel v zlom kedysi,ale s knkretnymi vtedy že som dal takmer všetky s ktorými som čo to aj v súkromí mal...úsudok nechávam na ostatných,so všetkými som dodnes v kontakte,s ani jednou sme sa nerozišli v zlom na tzv.na nože,niektoré už aj vydaté s prírastkami detí a spokojnou rodinou,ja len stále ostávam na OCET,no ale ak vždy sa niečo nájde aj nakrátkodobý,veď robím profesiu kde fanušičiek a nárazových kolegíň je dostatok...hlavne ak ste naslužobke na hoteli...

Toto som yslel napríklad viewtopic.php?t=1904
Samo nemusíísť priamo len o Baby,skúsiť sa zamyslieť a niečo vymyslieť aj z iného žánru,veď čakám že okrem nás dvoch aj iní podajú niake návrhy,postrehy a trebárs aj s vyhlásením niakej súťaže o niečo...bavilo ma kedysi a sme boli pekne rozbehnutí,príspevkov je tam z minulosti dosť...
AdmineR napísal: Pondelok, 20. Novembra 2023, 14:34 no jasné - dáme ... ;)
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
stiglitz
mazák
Príspevky: 80
Dátum registrácie: Sobota, 30. Marca 2024, 21:03

Re: Ktorá hviezda z mladosti aj dnes vyzerá super ?

Príspevok od používateľa stiglitz »

Byly doby, kdy jsem byl mladej a krásnej. Dneska už jsem pouze krásnej.
Sbírám staré krámy. Soustavy nedokážu navrhnout, ani měřit. Neumím nic opravit a seřídit (občas ale taky). Jenom si dělám radost. A to je všechno.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nezaradené"