moniatko - neskoro, ale patrí sa

niečo stručné o sebe

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1753
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: moniatko - neskoro, ale patrí sa

Príspevok od používateľa moniatko »

prečo hneď doma, to sa dá aj vonku vystaviť :D
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10278
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: moniatko - neskoro, ale patrí sa

Príspevok od používateľa EZ647 »

vonku na dvore som myslel
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1753
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: moniatko - neskoro, ale patrí sa

Príspevok od používateľa moniatko »

ne, šak pohode, ja som si skôr spomenula na jednu výstavu čo sme boli zo školy v podchode a tam jeden "umelec" velice vystavoval svoje diela
ale bolo to také... že no :D

ja aj tak nemám moc prác na vystavenie...
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10278
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: moniatko - neskoro, ale patrí sa

Príspevok od používateľa EZ647 »

pozerám že máš svojich priaznivcov, aj keď sa zdá že málo, ale je to dobrý začiatok
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1753
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: moniatko - neskoro, ale patrí sa

Príspevok od používateľa moniatko »

myslíš na deviante?
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10278
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: moniatko - neskoro, ale patrí sa

Príspevok od používateľa EZ647 »

hej klikal som tam, ale to sa tu nehodí riešiť :D no keď nie si online tak je to ťažké :D
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1753
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: moniatko - neskoro, ale patrí sa

Príspevok od používateľa moniatko »

mail je najistejší :D kdyby cosi tak tam
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1753
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: moniatko - neskoro, ale patrí sa

Príspevok od používateľa moniatko »

ďalšia - ani nie vlastná voľba, skôr žiadosť od kamarátky
už je to viacej rozpracované, ale zatiaľ to dám takto =D
Prílohy
.....jpg
.....jpg (28.27 KiB) 1380 zobrazení
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10278
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: moniatko - neskoro, ale patrí sa

Príspevok od používateľa EZ647 »

Ďalšie Tvoje dielo, super! :P
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: moniatko - neskoro, ale patrí sa

Príspevok od používateľa Kazetowich »

začiatky Moniatka sú v inom vlákne, tak sem dávam skratku

viewtopic.php?t=1370#p23751
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1753
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: moniatko - neskoro, ale patrí sa

Príspevok od používateľa moniatko »

Môj víkendový relax
Niekto opeká, niekto sa kúpe, iní chodia na výlety.
Ja?
Ja si pekne pokúpim čo mi treba a idem rozoberať Feliciu.
Chuderka, už potrebovala opateru, za celý jej biedny život sa jej moc ľudí nepovenovalo a keď ano, tak to boli páni inžinieri "purpena" a podobne.
Nemôžem nič hovoriť, pretože za celý čas, čo ju máme, som sa o ňu ani ja moc nestarala, ale nečakala som, že vydrží tak dlho (a vlastne som ju prvé 2 roky ani nemala rada... z toho jeden rok len z trucu - lebo som stratila milovaný Favo a nechcela som pripustiť, že by sa mi Felda začala páčiť)
No lenže táto dobitá dôchodkyňa to nevzdala, preto som si povedala, že si zasluhuje - i keď neskoro, na staré kolená - opateru.
Blatník na spolujazdcovej strane bol v dezolátnom stave (to som radšej nefotila :D), takže som si zohnala náhradný.... to bolo už dááááávno, lenže, kým sa človek rozhýbe a nájde čas a jedno s druhým... proste to čakalo na správnu chvíľu (čo bolo tento víkend)
Ako som už napísala - pokúpila som si potrebné "inštrumenty" a mohli sme začať.

Nie, nebola som taký makač, že by som to robila sama, bez pomoci - predsa len veľa vecí mi nie je známych, ale mňa takéto práce bavia. Najviac niečo repasovať.
Tak s Nstarovou pomocou, spoluprácou sme sa pustili do Feldy, minulý týždeň sme začali plátať malé pehy na kráse.

V piatok som mala toľko šťastia, že som skončila skôr, preto sme začali s prípravou nového blatníka - očistiť od špiny, odmastiť, ošetriť menšie začiatky korózie a napatlať rezistinom.
Všetko sa tak krásne povie, všetko to znie, že to ide ako po masle - ale keby ste pri tom boli alebo to videli na YT, jak sme si s tým "poradili" asi by ste si mysleli, že je to zinscenované a že to určite nikto takto nemôže mať ani robiť... Nuž aj nemožné je možné :lol: (avšak tento frk pochopia dvaja ľudia - včetně mňa :D)

To som sa trošku odchýlila - chcela som tým povedať, že je to časovo zdĺhavé, ja som pomerne netrpezlivá, keď ma niečo baví, chcem to mať hotové, ale tie farby a podobné veci potrebujú schnúť a zrieť... takže ošetrovanie náhradného dielu trval 2 dni.
IMG_20230820_173231.jpg
IMG_20230820_173231.jpg (34.96 KiB) 1010 zobrazení
Medzitým sme sa odhodlávali, či vôbec ten starý dáme dole - báli sme sa totiž, že keď dáme starý dole, ten nový už nebude na čo uchytiť :lol:
Našťastie to nebolo také hrozné ako sme si mysleli... na moje počudovanie to bolo oooooomnoho lepšie než som čakala... (ale to by ste museli vidieť ten starý blatník aby ste to pochopili)

Nuž keď teda bol blatník dole (a to tiež nebolo nijak jednoduché)
- to vám v tých videách a manuáloch nepovedia, že odhnijú závity a potom môžete točiť do aleluja, lebo ten šrób nepôjde von ani nič - proste poraďte si - takisto aj my sme si poradili... to ešte bude vtipné tam nahadzovať, keď sa to odtrhlo všakže, ale tam ešte nie som :D
Očistila som špinu, bahno, hrdzu a už bol večer.... tak sme to nechali schnúť do ďalšieho dňa.
Dnes ráno sme sa obaja nemohli dočkať kedy už pôjdeme dokončovať Felíciu... avšak obaja sme boli zmierení, že to dnes proste nedokončíme, to by som musela mať ešte ďalšie 2 dni voľno.
Ale začali sme asi okolo 10-tej, odmastila som si podblatník, nosník, pozatierala náznaky hrdze a mohla som sa zase patlať s rezistinom... to som ešte spomedzi to - keď som čakala kým zaschnú jednotlivé nátery - oblepovala auto, lebo som išla nanášať farbu a lak na predošlé ošetrené miesta... takže sa ten čas pekne vypĺňal a prekrýval... proste bolo furt čo robiť a bavilo nás to (iba pejska z toho nebola dva razy nadšená, ju baví viac sa na aute voziť ako ho opravovať :D)

Nuž tak.
Mať tak priestor, peniaze a skúsenosti, asi by som sa tým živila, je to krásna robotka - keď je vesmírna konštelácia s vami - keď nie, tak je to nap*ču robota :lol:
Aj tak ma to baví...
Tož výsledek =P (samozrejme, žiadne perffetto to nie je, ale aj tak som s tým spokojná)
IMG_20230820_173025.jpg
IMG_20230820_173025.jpg (56.24 KiB) 1010 zobrazení
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 3006
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: moniatko - neskoro, ale patrí sa

Príspevok od používateľa AdmineR »

ako rešpekt a uznanie ... ja som sa nedokopal ešte toto leto - ale na jednom aute ma čaká spodok (podbehy) a na druhom striekanie jedného boku auta - chcem to urobiť sám ...
Avšak dávať dole blatník, to by som nedokázal a ani sa na to nedal - klobúk dole
Prílohy
tu sú obidve krásky pokope
tu sú obidve krásky pokope
Napísať odpoveď

Návrat na "Predstavenie členov fóra"