iwwo111

niečo stručné o sebe

Moderátor: AdmineR

iwwo111
stará páka
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Nedeľa, 15. Septembra 2019, 00:09
Bydlisko: Rožňava

Re: iwwo111

Príspevok od používateľa iwwo111 »

AdmineR napísal: Pondelok, 16. Septembra 2019, 08:23 Ahoj Ivo a vitaj.
Fórum sme založili asi pred rokom - dvaja odpodlíci (ja a expert na kazety a zberateľ európskeho významu - EZ647) zo slovanethifi - lebo sme tam založili celkom úspešné vlákno o kazetách a začalo im to asi klať oči - teda po takom nepríjemnom výpade sme sa nasrali a založili si toto nové fórum. Tu neútočíme na seba - snažíme sa aby prevládal zdravý rozum a slušná výchova. Občas si zanadávame, ale nikto to nesmeruje na človeka - nie to ešte člena - ale skôr na situáciu alebo pod.


Ahoj. Ja som to sledoval, chodil som tam. Neskutočné hádky, každý hneď dával grafy, no hudba nie je ongrafoch a naša záluba v kazetach je o inom. Som rád, ze som nasiel toto fórum
iwwo111
stará páka
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Nedeľa, 15. Septembra 2019, 00:09
Bydlisko: Rožňava

Re: iwwo111

Príspevok od používateľa iwwo111 »

janvys napísal: Pondelok, 16. Septembra 2019, 10:56
iwwo111 napísal: Nedeľa, 15. Septembra 2019, 18:19
Ja to sledujem. Len peniažky niet. Preto jeden sony pojde do sveta. :D
Máš nějakou představu o ceně a v jakém je stavu?
P.S. ceny kazet..nesmíš se koukat na totální šílenství překupníků typu hifibazar sk, ale lovit na ebay, občas se daří koupit dobré kousky za dobré peníze (ti překupníci dělají to samé, jen s tím rozdílem že oni pak střelí za 2xnásobek na cz/sk trhu těm, kteří neumí nakupovat v zahraničí). Tady na fóru je Hastrman, od něho jsem také hodně kupoval, má velmi příznivé ceny.

Ahoj. Mam 2 identické. Sú po servise u pána z Púchova. Su pouzivané, foto mozem nafotit detailne. Oba su nastavene, nahravajú, prehrávaju neskutočne dobre. Takze niečo som dal za servis. Cenu fakt neviem. Nie som priekupník. :D Ale nemam k tomu bateriove puzdro. Zdroj nie je problem. Ja som to kupil za 100 eur. Potom servis 100. Nechcem zarobit. Ale najradsej by som to vymenil za nieco ine. Najradsej aiwu, nieco na urovni tohto sony.
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: iwwo111

Príspevok od používateľa janvys »

iwwo111 napísal: Pondelok, 16. Septembra 2019, 11:49Ja som to kupil za 100 eur. Potom servis 100. Nechcem zarobit. Ale najradsej by som to vymenil za nieco ine. Najradsej aiwu, nieco na urovni tohto sony.
Jestli je pěkný i vzhledově, rád ho přivítám v mé sbírce. Bude mít kolem sebe svou rodinu - D3, DDIII, DDII a DD. Volných 200€ budu mít až příští měsíc po výplatě, pokud se ho rozhodneš prodat.

Také závidím tu Deltu, to je jeden z kousků, které už roky chci, ale zatím jsem neměl štěstí.

Tento měsíc jsem se už trošku plácnul přes kapsu, něco nového dorazí, ale zveřejním až to skutečně přijde a bude vše v pořádku ;) :)

Taky budu muset něco pustit, mám tady už víc nevyužitých komponentů a do skříně to už ukládat nechci :D
SONY ES
iwwo111
stará páka
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Nedeľa, 15. Septembra 2019, 00:09
Bydlisko: Rožňava

Re: iwwo111

Príspevok od používateľa iwwo111 »

janvys napísal: Pondelok, 16. Septembra 2019, 13:40
iwwo111 napísal: Pondelok, 16. Septembra 2019, 11:49Ja som to kupil za 100 eur. Potom servis 100. Nechcem zarobit. Ale najradsej by som to vymenil za nieco ine. Najradsej aiwu, nieco na urovni tohto sony.
Jestli je pěkný i vzhledově, rád ho přivítám v mé sbírce. Bude mít kolem sebe svou rodinu - D3, DDIII, DDII a DD. Volných 200€ budu mít až příští měsíc po výplatě, pokud se ho rozhodneš prodat.

Také závidím tu Deltu, to je jeden z kousků, které už roky chci, ale zatím jsem neměl štěstí.

Tento měsíc jsem se už trošku plácnul přes kapsu, něco nového dorazí, ale zveřejním až to skutečně přijde a bude vše v pořádku ;) :)

Taky budu muset něco pustit, mám tady už víc nevyužitých komponentů a do skříně to už ukládat nechci :D



Ta ponukni niečo. Rád rozširim zbierku
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: iwwo111

Príspevok od používateľa janvys »

Pravděpodobně pustím deck Sony TC-K670. Je to nejvyšší model před ESkovou řadou. Jsem s ním max spokojený po celé ty roky a servis si v případě potřeby dělám sám. Nahrávka na kvalitní kazetě nerozeznatelná od zdroje. Nyní je krátce po výměně řemínků a komplet kontrole/nastavení s kalibrační kazetou. Na jednu stranu ho dát pryč nechci, na druhou stranu škoda aby ležel ve skříni.
Ještě asi půjde do světa supr zesík TA-F420 který jsem kdysi pořizoval kvůli jeho zvukové kvalitě. Je docela těžký, no je to ještě orig.Japan poctivá výroba přelom 80./90. let.
Mám tu ve skříni ještě pár dalších strojů které nevyužívám, ale ty musím napřed zkontrolovat jestli jsou 100% ok, až pak se uvidí, jestli je má vůbec cenu dát do světa, protože se to mnohdy ani nevyplatí.
Nejraději bych jen nakupoval a syslil, ale to prostě nejde, na půdě ani v garáži to skladovat nechci, to by mi bylo líto. Každý ten stroj je pro mě skoro jako člen rodiny :)
SONY ES
iwwo111
stará páka
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Nedeľa, 15. Septembra 2019, 00:09
Bydlisko: Rožňava

Re: iwwo111

Príspevok od používateľa iwwo111 »

No mozme sa dohodnut ak chceš. Aj cez sukromne spravy. Ja si neservisujem sám, posielam to panovi Cvirikovi. Mozno ho niekto z fóra pozná. Mozem ti poslat detailne foto walkmana. Len upozornujem, ze bateriove puzdro nemam.
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: iwwo111

Príspevok od používateľa oneeeee »

púchov - zbora . akai gx 620 vyčistenie , výmena kapacitných potenciometrov za ladiace kondenzátory , kalibrácia a k tomu aj certifikát . gx 67 kalibrácia a certifikát . bol som tam osobne 2 x .
Prílohy
1.jpg
Naposledy upravil/-a oneeeee v Pondelok, 16. Septembra 2019, 18:41, upravené celkom 1 krát.
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
iwwo111
stará páka
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Nedeľa, 15. Septembra 2019, 00:09
Bydlisko: Rožňava

Re: iwwo111

Príspevok od používateľa iwwo111 »

Ano presne. Vsetko od neho mam urobene a som velmi spokojný
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: iwwo111

Príspevok od používateľa oneeeee »

on je super . vidno , že sa v tom vyzná . hodinu som s ním kecal o kotúčových magnetofonoch
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
iwwo111
stará páka
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Nedeľa, 15. Septembra 2019, 00:09
Bydlisko: Rožňava

Re: iwwo111

Príspevok od používateľa iwwo111 »

Aj ja som bol osobne. No uz len posielam. Od neho mám svoju aiwu. A fakt je v super stave. Dcc mi robil tiez on.
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: iwwo111

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Tá Delta ... už ju tu máme - ale len z netu ... som rád že prišiel niekto, kto ju má doma - je to raritka.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
iwwo111
stará páka
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Nedeľa, 15. Septembra 2019, 00:09
Bydlisko: Rožňava

Re: iwwo111

Príspevok od používateľa iwwo111 »

Kus ma mrzí, ze je panel na jednom miete poskodeny. Bola u pana Cvirika. Kazetak je vraj ako novy. Niekto to mal asi ako zosilnovac. Co sa zvuku týka, tak vcera som dal doň kazetu a pustil na sluchatka. No skoro som po dlhej dobe odpadol. Neviem cim to je, ale zvuk nadherny. Nie som technik, ani na grafy a podobne. Ale tu to mozem napisat. Tu mi rozumiete ako to myslim.
Napísať odpoveď

Návrat na "Predstavenie členov fóra"