SilverFox•NSK - nejen o hudbě

niečo stručné o sebe

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 3004
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa AdmineR »

Ahoj Nikolas. Tak si sa nestratil - to je super.
Zatial som vypočul Rok draka - zaujímavé - filmové až tajomné - a potešili ma prírodné zvuky - tá tečúca voda čo žblnkoce je upokojujúca. Zaujímavý počin - až filmový - a nakoľko sa ako masér stretám s ambientnou a "zen" muzikou, tak toto nie je vôbec gýčové ako kopa kdečoho napr na youtube. Občas by tam ale bolo žiaduce dať niečo (prakajúce konáre, vrzgajúce stromy, vodopád ... ?) ... neviem čo - čo naruší kus ešte tú jednotvárnosť. Predsa je to dlho na 20 min a nemá to nejaké "fortissimo" ... chcel som len očami poslucháča - tak to nevezmi ako kritiku ale námet na dotknutie sa dokonalosti. Lebo je to dobré :P ;)
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

AdmineR: Ahoj Romane, jo jo, jsem tu stále :-), jen jsem nebyl chvíli vidět - občas jsem tu vleznul, jen jsem se nepřihlásil.
Moc díky za recenzi. Tak to děkuji :-), no použil jsem tam i orchestrální materiály, které jsem (zjednodušeně řečeno) protáhl, ale vychytat to bylo náročnější.
Ne to je v pohodě, neberu to špatně. Ono to není tak jednoduché, já v některých takových skladbách chci mít přirozený zvuk a "nelhat" - tedy, že jsem chtěl přirozený zvuk, tak jak jsem to tam slyšel a ono právě tam byl naprostý klid, ale ano, ta změna by se líbila i mě, proto jsem vybral do pár pasáží i změnu v podobě toho, kdy tam přílítl nějaký pták a začal zpívat. Objeví se to tam 2x nebo možná 3x.
Ohledně změny prostředí, na to jsem trochu víc opatrný, aby to neznělo chaoticky a přeplácaně. V případě, že z potoku přejdu na menší vodopád bych to pojal jako dvě samostatné skladby. Neumím to své uvažování dobře vysvětlit, přechod z jednoho prostředí na jiné by pro mě bez jasného plánu působil jako matoucí - něco jako kdybych chtěl vytvořit "příběh" skladby, tak bych to musel udělat tak, aby to dávalo smysl / logiku. Ale pokud mi nerozumíš jak to myslím, tak nevadí, nejde mi to moc dobře vysvětlit :roll: .

Jinak dodám, že v tom lese bylo všechno zmrzlý, v tom potoce byly jen místy díry, díky kterým ta tekoucí voda byla syšet, jinak by bylo ticho a "tlumené nic". Ono fakt v místech, kde žádná díra v ledu nebyla, tak bylo ticho.
A co se týká záznamu vodopádu, tak ten bych si sice takto zmrzlý rád nahrál, ale vzhledem k tomu, že tam bylo všechno zmrzlý, tak bych při sestupu k místu nahrávání akorát sletěl do potoka :-D.

Ono to narušení jednotvárnosti jsem udělal právě tou melodií, která se pomalu mění :-).

Ale jinak s délkou ambientních skladeb, tak ano, tahle patří mezi ty mé trochu delší, ale tu co jsem udělal koncem roku 2022, tak ta je zatím ze všech mých skladeb nejdelší, má 29 minut a ta je teprve "jednotvárná" :lol:. Přesto u jejího poslechu ale sedím pomalu jak zhypnotizovaný a třeba 10 minut uběhne, že o tom ani nevím. Hm, možná bych z ní někdy mohl uveřejnit nějaký výňatek.


Hm, tak s tou relaxační hudbou co se dává na jůtub, ale ani obecně, nemám nějak zkušenost, ale věřím, že dneska stačí jen hodit do programu pár pokynů a ono to vygeneruje hodiny ambientu. Jsou sice i ti, kteří si s tím dají práci, ale když už dneska existují i generátory umělou inteligencí...ale to je zase jiné téma.



No, zase píšu víc než bych měl, takže ve zkratce, děkuji moc za recenzi a klidně pak připiš i na tu novoročenku, pokud ji zvládneš poslouchat ;-).
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Teda já čekal nezájem, ale že až tolik...

.
Info.15b – kopie [ořez - L620, P360, N100, D360] – kopie.png
Info.15b – kopie [ořez - L620, P360, N100, D360] – kopie.png (30.41 KiB) 1166 zobrazení
Aktuální snímek, e-mail je zakrytý skrz spam..
earthquake
priekopník pioneer
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Piatok, 30. Júna 2023, 11:59

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa earthquake »

NSK obnov ten link na novorocenku 2024, uz to nejde....
Dik.
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2330
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa orhore »

SilverFox - bohužel ne každý si toho všimnul a né každý má o takovou tvorbu zájem, nebo prostě jen to odložil na neurčito, protože není čas nebo nálada. Pokud bys to měl na youtube a přímý odkaz zde, tak je větší šance k poslechu.

Abys neměl z toho špatný pocit, že jsi měl s tím práci a stejně to nikoho nezajímá, tak uvedu něco odemne. Každých 14 dnů věnuju asi 1 hodinu určité práce na PC pro asi 30 lidí zcela zadarmo. Pak jim posílám e-maily s informacemi. Z těch 30 lidí a to jsou mí známí i z práce, mi poděkuje maximálně jeden jediný člověk. Tak to bohužel je.

Takže hlavu vzhůru, nebude to horší, ale možná ani lepší. Taková je už doba ;)
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Zdravím Vás.
Po žádosti jsem tedy opětovně nahrál rovnou celou svou vydanou diskografii, tak kdo bude mít zájem, může si doplnit co mu chybí.

Odkaz na právě aktualizovaný přehled vydané hudby

Dočasný odkaz na stažení z webu Úschovna (platné do 24.03.2024 !)



---

earthquake napísal: Piatok, 8. Marca 2024, 10:02 NSK obnov ten link na novorocenku 2024, uz to nejde....
Dik.
Zdravím Tě, už jsem si říkal vloni kam jsi se ztratil ;-).
Jsem rád, že tu jsi a moc děkuji za zájem :-).

Odkaz máš výše - pro jistotu, když už jsem to nahrával, tak jsem vzal kompletní vydanou diskografii.


-----

orhore napísal: Piatok, 8. Marca 2024, 12:05 SilverFox - bohužel ne každý si toho všimnul a né každý má o takovou tvorbu zájem, nebo prostě jen to odložil na neurčito, protože není čas nebo nálada. Pokud bys to měl na youtube a přímý odkaz zde, tak je větší šance k poslechu.

Abys neměl z toho špatný pocit, že jsi měl s tím práci a stejně to nikoho nezajímá, tak uvedu něco odemne. Každých 14 dnů věnuju asi 1 hodinu určité práce na PC pro asi 30 lidí zcela zadarmo. Pak jim posílám e-maily s informacemi. Z těch 30 lidí a to jsou mí známí i z práce, mi poděkuje maximálně jeden jediný člověk. Tak to bohužel je.

Takže hlavu vzhůru, nebude to horší, ale možná ani lepší. Taková je už doba ;)
Ahoj, i Tebe zdravím :-).
Já vím, no jen to bylo trochu smutný, když jsem viděl nárůst pár set zobrazení mého vlákna (což jsem si vědom, že se započítává do statistiky i prokliknutí na další stránku nebo pouhé "F5"), ale stažení proběhlo jen 2x. Jen jsem něco takového nečekal, hlavně i proto, že do této doby jsem neměl vůbec přehled jestli si to někdo stahoval, protože Uložto tuto informaci nedávalo..
Jsem si vědom i toho, že styl mé hudby nemusí každému sedět, jen se vždy směju nad tím, že dneska už nemá zájem nikdo ani o hudbu, která je šířená zdarma a dokonce i v bezztrátu :-D.
Jo no, s tím jůtubem nejsi jediný kdo mi to říká (a ještě k tomu častěji :-D), bohužel já jak tu webovku nemám rád, tak tam ani nechci nic dávat. Já vím, je to moje blbost, ale za čas chci zkusit jednu věc, tak uvidím jestli se něco změní, možná to nebude mít žádný efekt, ale za zkoušku asi nic nedám.

Aha, takže se s tímto potýkáš i ty. Jo tak to zamrzí. Je to smutný, když si "konzumenti" neuvědomují to, že nějaká reakce dotyčnému, co to pro ně dělá a ještě k tomu zadarmo, mnohdy pomůže i víc než peníze..

Tak děkuji, mě povzbudí už samotná reakce od tebe ;-).
earthquake
priekopník pioneer
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Piatok, 30. Júna 2023, 11:59

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa earthquake »

Zdar NSK.
Nikam som nezmizol, len mam stale menej casu na svoje konicky, kam patria aj kazety a tak....
Uz to taham , tak to dnes vypocujem v praci.
Ja mam tvoju tvorbu rad, paci sa mi. Tak to vypocujem, tu 2024 a dam sem vediet dojmy.
Zatial.
Majte sa.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1959
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Tak mám v noci zo včera stiahnuté tiež,musím ešte vysortovať čo už od teba mám a upraviť,premazať zoznam,v kľude ak bude čas tak prepočúvam riadne a v kľude kresielka na slúchadlách,porovnám a urobím si vlastný úsudok.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

earthquake napísal: Pondelok, 11. Marca 2024, 09:35 Zdar NSK.
Nikam som nezmizol, len mam stale menej casu na svoje konicky, kam patria aj kazety a tak....
Uz to taham , tak to dnes vypocujem v praci.
Ja mam tvoju tvorbu rad, paci sa mi. Tak to vypocujem, tu 2024 a dam sem vediet dojmy.
Zatial.
Majte sa.
Zdravím Tě :-).
Jo tak, tak to mě mrzí, že nemáš čas na své koníčky, já to poznal před pár lety..

Tak to mě moc těší, opravdu hodně, že se ti to líbí a děkuji za to.

Dobře, tak jak se ti bude chtít, budu se těšit na odezvu ;-).
Díky a přeji pěkný víkend.


----

daniel00421 napísal: Pondelok, 11. Marca 2024, 14:09 Tak mám v noci zo včera stiahnuté tiež,musím ešte vysortovať čo už od teba mám a upraviť,premazať zoznam,v kľude ak bude čas tak prepočúvam riadne a v kľude kresielka na slúchadlách,porovnám a urobím si vlastný úsudok.
Ahoj, tak dobře, díky za zprávu :-).
No je možné, že ostatní už budeš mít pokud jsi je nepromazal. Já tu nahrál komplet diskografii pro ty, kteří by sem přišli nově a neměli tak příležitost si stáhnout ty předešlé.
No určitě poznáš, že budou přebuzené, což je jasné a ne všechny jsou dokonalé, protože jde zatím o demo verze..ale ono obecně hodnocení (ne)dokonalosti si nechávám pro sebe :-).
Petr
metál za zásluhy
Príspevky: 216
Dátum registrácie: Sobota, 30. Decembra 2023, 10:18

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa Petr »

Ahoj, taky patřím k těm, kteří si tady stáhli tvoji tvorbu a slušelo by se sem něco napsat. Jsem tady na fóru teprve krátce a do vydání letošní novoročenky jsem o tvojí tvorbě nevěděl. Pak přišel příspěvek s odkazem na stažení novoročenky a Roku Draka, což jsem zaregistroval. Ale jsem přesně ten případ, jak psal v nedávném příspěvku Orhore - zrovna jsem na stažení neměl čas a odložil jsem to na později. Jenže jak to zmizne z aktuální stránky recent topics, tak na to zapomenu. Do toho rozdělaný Akai GX-95 (Orhoreho modifikace), "nová" AIWA potřebovala taky nějakou údržbu, další deck na operákový tuning, rozestavěný zesilovač... No a ránu tomu dal předčasný příchod jara, takže nutné práce na zahradě atd.., takže na koníčky už zbývá minimum času.
Ale nakonec jsem stihl PF2024 i Rok Draka stáhnout ještě 7.3. (doslova za 5minut dvanáct), a potom taky celou tvoji diskografii. Co k tomu napsat? Nejsem vůbec odborník na hudební žánry, jen obyčejný konzument, hudbu pro sebe rozlišuju jen na dva - líbí/nelíbí. Poslechnu si i klasický rock a metal, ale minimálně tři čtvrtiny mého posluchačského portfolia tvoří to, čemu já souhrnně (ale nesprávně) říkám elektronika. Počínaje 80kovým diskem, posléze přes synthpop, industriál, EBM (B uprostřed je správně), downtempo, minimal-synth a podobné. Vlastně ani nevím, jak se všechny ty styly nazývají. Budu si muset důkladně nastudovat tvoje předchozí příspěvky :D . Takže je asi pochopitelné, že i tvoje tvorba mě zaujala a líbí se mi a to i přesto, že jsem si v pohodlí a v klidu ještě nestihl poslechnout úplně vše. Jak jsem vypozoroval (a sám o tom píšeš), letošní novoročenka se zásadně liší od předchozích. Vyloženě taneční hudba není můj šálek, ale toto se poslouchá velice příjemně, pro posluchače nenáročná, pohodová hudba, i když některé skladby rychlejší. Ale Rok Draka mě usadil do křesla úplně jinak. Působivá až tajemná melodie, moc dobré. Sice jsem taky čekal, že skladba bude nějak gradovat, což se nestalo, neberu-li v potaz švitoření ptáka (čvirikanie). Na druhou stranu je super, že si jako autor za tím takhle stojíš, je možné, že s nějakým větším fortissimem by se narušila temná atmosféra a výsledek by nepůsobil tak správně tajemně. Takže za mě bomba. Už se těším, až bude čas a příležitost poslechnout si v klidu a pohodlí zbytek tvojí tvorby. Protože největší potěšení mám při poslechu přes bedny, tak ideálně musím být sám doma, což je trochu problém. :D Ale občas se nějaká chvilka najde.
Přeji ti hodně elánu a dobrých nápadů do další tvorby !
P.
earthquake
priekopník pioneer
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Piatok, 30. Júna 2023, 11:59

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa earthquake »

Zdar NSK.
Tak uz to nejaky tyzden pocuvam(myslim poslednu rocenku) a veru ako keby to niekto iny vytvoril....
Lie In Your Eyes mi pripada az Deep House, velmi dobre, vynimalo by sa to v nejakom Summer Deep House Mixe... Daj to na MixCloud alebo YouTube a niekto sa toho chyti.
Long Way Home je taky minimalistic industrial, do toho by mohol niekto pomaly rozpravat temnym hlasom :-). Fajn.
Waiting mi najprv prislo ze som prepol na radio. Trochu ako Guetta, trochu mi miestami pride ako by hlas siel pomalsie ako ostatny beat. Nebyt tam cca v polovici toho breaku, tak to mozu pustat v radiu :-).
Be With You, In My Life znie ako od Tiesta, dobry pomalsi Trance track. Mozno pridat viac vokalov/aranzma.Chvalim.
Qantenia ma dobry beat, trancovu atmosku. Super.
Love Feals Right je znovu take happy ako Waiting, pre radia ako stvorene.(Co znamena Feals?, nema byt Feels?)
To je take moje skromne zhodnotenie, nedaj sa tym odradit...:-)))
Mas to dobre, keby sa tak mne chcelo a mal cas znovu nieco tvorit ako kedysi....
Pokracuj.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Petr napísal: Sobota, 16. Marca 2024, 21:39 Ahoj, taky patřím k těm, kteří si tady stáhli tvoji tvorbu a slušelo by se sem něco napsat. Jsem tady na fóru teprve krátce
...
Ahoj Petře, moc Ti děkuji za tuto krásnou zprávu :-).

Jo koukám na datum regitrace, tak Tě tu ještě dodatečně vítám :wave: .
Dobře popsané, právě že i s těmito věcmi počítám, že se dějí, že si toho návštěvníci všimnou, ale odloží to a pak se na to zapomene, ale není to nic za co bych se zlobil, to vůbec ;-). Jen se v tom právě nepozná co je zapomenutí a co nezájem, proto jsem tu pak uvedl ty pouhé dvě stažení. Poté jsem ale zaregistroval, že to stáhlo ještě pár lidí, takže mezi nimi jsi byl právě i ty.
Já vím, jsem takový neviditelný a odmítám jůtub i ksichtbuk a další věci, i když mě do toho ostatní mnohdy cpou, že to je dnes jediná možnost jak se dostat do povědomí.

Tak slušelo něco napsat - není to povinné ;-), ale vždy to potěší, protože se mi moc hodnocení nedostává. No já nejsem nějaký odborník a jako konzument jsem logicky taky začínal a jsem jím stále, takže je pro mě důležitý každý konstruktivní názor, a to již ten pozitivní, neutrální nebo i negativní.
Hm, tak to máš taky celkem slušný posluchačský rozsah - většinou jsem se setkal s lidma co jsou schopní poslouchat leda jeden, dva styly..
Jo o existenci EBM vím, ale nepřicházím s ním do kontaktu, tak bych ho vlastně ani nedokázal definovat, kdybych měl nějakou skladbu slyšet. Já su právě spíš blázen do toho EDM :-D (zajímavé jak jediné písmenko změní celý styl..), ale jen do toho, který se dělal zhruba před 10 lety, to kam se ubral a jak zdeformoval mě až zaráží..no naštěstí mám zásoby zatím stále nezpracovaných materiálů vytvořených v té době, takže až se do nich pustím, tak budu vlastně čerstvě vydávat starou hudbu.

Jinak kdybys chtěl, tak bych ti klidně mohl udělat "nalejvárnu" o hudebních stylech (aspoň v těch co se vyznám) i s ukázkama, ale to by byl román, že bys ho asi nezvládl přečíst :lol:.
Ale pokud dokážeš přečíst všechno to co jsem napsal jen v tomto vlákně, tak by sis určitě troufl i na tu případnou přednášku o žánrech.


Tak to moc děkuji, těší mě, že se ti to líbí i když to vyloženě není tvůj styl.
No vlastně nejrychlejší jsou tam jen ty dvě poslední, ty mají 128BPM, což je takové základní tempo pro většinu taneční hudby. Ale neboj, až se pustím i do dalších skladeb, tak tam je tempo 150 i 160BPM, ale to je hlavně hudba, kterou bys asi už určitě neposlouchal :-D (třeba Dubstep, Hybrid Trap nebo Hardstyle). Ale kdo ví, třeba se pletu a líbilo by se ti to.

Opět moc děkuji za hodnocení a znovu jsem moc rád, že se ti to líbí.
Tak já měl určité představy jak tu skladbu chci pojmout a udělat, sice jsem poněkud "omezen" jen tím co mám za hudební materiály, takže to dopadlo trochu jinak (hlavně délkou), ale sám jsem s tím spokojený. Uvozovky píšu proto, že mi pomáhají, takže to není úplně omezení.
Ono právě Ambient dělá polovinu mé hudební tvorby, kdybych sečetl délky všech ambientních skladeb co jsem za tu dobu udělal, tak by to myslím mělo 11 hodin. Tím chci říct, že v se mi tam objevila spousta skladeb, které negradují a zůstávají jakoby monotónní po celou dobu, ale mám tam i takové, které se postupně mění - příkladem jako ta "Povědomí neznámého" vydná v rámci PF22.

Děkuji že to píšeš, že si jako autor za tímto stojím, těší mě, že je to chápáno i z této strany. Často mě totiž napadá zda jsou moje hudební kreace, ale i výmysly pro ostatní přijatelné, ale zase si říkám, že to chci udělat, tak jak to chci já a protože nejsem svázán požadavkem "studiové" kvality, tak si můžu dovolit dělat i to, co by třeba bylo definováno vydavatelem/studiem jako chyba, jako defekt nutný k odstranění či nápravě. Někdy chyba vznikne samovolně v průběhu tvorby, ale zaujme mě, tak ji tam ponechám, jindy je dělám záměrně sám.



Tak Ti ještě jednou moc děkuji za krásnou recenzi a zprávu a budu se těšit na další hodnocení až si pustíš další díly mých novoročenek :-). A neboj, to co popisuješ ohledně klidu pro poslech moc dobře znám taky a jsem v tom i při tvoření...

A nápadů mám nespočet, za ty roky se jich nakupilo tolik, že nevím kde začít, doslovně. Bohužel spousta z nich obnáší i nutnost další osoby (třeba k namluvení některých věcí - tedy ne zpěv, ale i to bych dost ocenil).


Tak děkuji a přeji Ti krásný den a příjemný poslech :-).



----

earthquake napísal: Piatok, 22. Marca 2024, 14:18 Zdar NSK.
Tak uz to nejaky tyzden pocuvam(myslim poslednu rocenku) a veru ako keby to niekto iny vytvoril....
...
Taky tě zdravím :-).
Tak to děkuji, že to píšeš, protože jsem si právě říkal, že by nebylo špatný ukázat, že dělám i jiné žánry, ale přišlo mi to blbý dávat do novoročenek, když vychází v době svátků, ale pak jsem se k tomu rozhoupal a udělal to.

Moc děkuji za hodnocení a že jsi to takto podrobně rozepsal :-).
Vlastně je zajímavé vidět jak to vnímá někdo jiný, protože já jak to znám a vím o co jde, tak to vnímám asi po svém a navíc ani nemám šanci zažít to, kdy tu hotovou skladbu uslyším jako posluchač, který ji právě objevil.

K tomu Mix/sound-cloudu a jůtubu, tohle jsou bohužel dvě webovky, které nemám rád - tedy mixcloud mi přijde (nebo přišel) lepší než soundcloud, ale za posledních několik let jsem na každou z webovek zavítal snad jednou, dvakrát, tak nelze soudit přesně.. Ale na SC jsem zanevřel, protože tam zavedli praktiku, tak jako jútub, kde nelze nahrát nic autorsky chráněného i když se jedná o tvůj vlastní remix - což je protichůdné k původní myšlence toho webu..


Dále musím podotknout, že hudební přehled jsem ztratil zhruba někdy kolem roku 2009, ale sem tam se nějaká novinka ke mně dostala, proto třeba vím (což je důvod proč to píšu), že se mnoho hudebních žánrů za ty roky změnilo a některé až přímo zdeformovaly, takže se nedivím, že uvádíš tyto pro mě spíš překvapivé věci u prvních čtyřech skladeb. Ale to nepíšu jako kritiku, neboj ;-).
Když se řekne Minimal a Industrial, tak si představím nějaké tvrdší a tlumené Techno.
Davida Guetty znám jako někoho kdo dělá v Electro House, protože ho mám spojeného se skladbou "Love Is Gone", "Don’t Let Me Go" a podobným této.
Tiësta znám jako autora Tranceových skladeb, navíc mám od něj pár i obrazových maxáčů (desek), kde je regulérní Trance, takže mě trochu překvapilo, že jsi ho napsal k Bass hudbě a ne k té následné. Hm, ale když nad tím uvažuju, tak třeba skladba "Dynoro, Ina Wroldsen - Obsessed (Tiësto Remix)", kterou mám rád zní jak mix žánrů Trance, Bass House a Electro, takže těžko říct, zda i on nezměnil zaměření..

K tomu "Feals" - asi máš pravdu, upřímně jsem nad tím dost váhal o co jde, ale raději jsem ponechal název v konstrukci, protože já jak neumím anglicky a k většině vokálních balíků chybí i texty skladeb (Lyrics), tak ani nevím co se tam zpívá, proto i ten název první skladby "Lie In Your Eyes" může být nesmysl, ale bylo to jedno z mála slov co jsem v tom zpěvu pochytil.



Moc Ti děkuji za hodnocení a hlavně za pohled nezaujatého posluchače. A jak v závěru píšeš, tak zde není vůbec nic, čím bys mě odradil ;-).

Když už jsi v minulosti tvořil hudbu, tak si určitě zkus někdy vyhradit čas a něco vytvoř. Díky těmto samplům co já používám bys to měl snadnější než je čerpat z cizích skladeb - navíc kdyby sis ty balíky oficiálně koupil, tak můžeš tu hudbu pak i vydávat. Ale zkus to i kdyby sis to vytvářel jen pro vou zábavu ;-).


Ještě jednou moc děkuji a měj se krásně :-).
Napísať odpoveď

Návrat na "Predstavenie členov fóra"