Zvrhlosť !!!!

všetko čo sa nehodí medzi hifi, autá a zvyšok

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Prílohy
spunty.jpg
spunty2.jpg
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Kazetowich: Ty ale ono na tom stejně něco je i když to vypadá jako parodie.. Protože jsem v životě nebyl na diskotéce nebo koncertu, tak nemůžu moc soudit, ale když jsem chodil do jednoho baru na výpomoc, kde večer měly různé skupiny či DJové nějaká vystoupení, tak v průběhu či po dostavění elevací probíhalo i ozvučování - no jasně, že to tam řvalo jak blázen i při testech.. Když jsem se tam vyjímečně zdržel i na kousek té akce, tak to tam řvalo jak blázen a podotýkám, že na tak malý prostor to bylo až moc.

Párkrát, ale to byly opravdové vyjímky, jsem si musel vzít i sluchátka - normální špuntový, jen jsem si je nasadil a hned ta hlasitost byla příjemná. Ostatní na to byli asi zvyklí, ale při tom jednom-dvou případech se to moc nedalo vydržet..


Chci říct, že dnes se to s hlasitostí na koncertech a diskotékách opravdu zbytečně a nebezpečně přehání.
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa Kazetowich »

pritom by stačilo keby DJi boli normálni ludia a stlmili hlasitost - či nie ??
A vitaj - už sme ťa tu skoro oplakali.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Kazetowich: To je pravda. Já kdybych měl hrát, tak bych jel podle svých možností (aby mě nebolela hlava), ale vem si i to, že někteří můžou být i tak pošahaní, že je pro ně důležitý, aby "ohluchli".. Chci říct, že by pak mohli naštvaně odejít z té akce, ale to už by byla jejich blbost.

Až tak? Tak to se omlouvám. Ale vím, že je divný, když někdo kdo tu je každej den se najednou dlouho neukáže, to pak napadají různý věci.
I já před nějakým měsícem dojednával obchod ohledně dost zajímavých audiokazet, už nevím, ale ta pauza z mé strany nebyla asi ani pár dní a najednou nic, bez odezvy, ani když jsem psal opětovně z inzerátu.. Kdo ví co se stalo..
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2278
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa orhore »

O tom jsme myslím už tady na fóru psali. Jde o to, že pokud se pořádá koncert, tak je třeba zajistit potřebný akustický tlak pro nejen dostatečný zvukový, ale i fyzický vjem. Pokud necítíš jak ti vibrují džíny a kšiltovka na hlavě, tak to kurva hraje potichu :!: :lol: . Ty špunty jsou dělané tak, aby ztlumily silný zvuk, bez velké degradace kmitočtového průběhu.
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Dufam že Dano ozvučuje lepšie
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

orhore: No, tak to je pěkně ujetý, to se pak tomu vyhulení nedivím, ale stejně bys musel být kousek od beden, aby ti to hejblo s hadrama a při takovým koncertu, kde jsou lidi dost daleko ta šance není..
Jak říkám, je to blbost, kdybych já hrál, tak bych jel podle zdravého rozumu a toho co sám snesu - nemůžu chtít po někom, aby snášel něco co by bylo nepříjemný mně.. Těm kteří si chcou užít hudbu by to nemělo vadit a ti co chcou, aby to s něma hejbalo můžou jít k reprákům.

Navíc vyhulit bedny, aby ti to hejblo s hadrama není tak těžký, jednou při zkoušce v tom baru to zvukař (asi) nechtěně vyhulil a při jednom úderu do kopáku se to hodilo do zpětné fáze (mikrofon - reprák) a prorezonovalo to celou místností - celkem nářez :-D a mám i nahrávku z laciného diktafonu, ale tomu kdo tam nebyl by to nic neřeklo. Ale aspoň mám osobní vzpomínku :-).
A to jsem tehdy byl od repráků nějaký ten metr a stejně jsem to cítil až v hrudníku..
2mato

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa 2mato »

Ďalšia zvrhlosť dnešných dní... pozerajte a počúvajte pozorne, inak skončíme ako hlupáci...
https://www.youtube.com/watch?v=3TbNNVbrl0Y
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa Kazetowich »

mrzí ma, že si sem zatiahol túto infekciu - pretože práve tieto zahalené hlavy v štýle ZOMRI sú koniec Slovenska - myslím že toto sem nepatrí - ja ako admin sa s tým názorovo nestotožňujem - ale nemažeme príspevky - no odporúčam aby si sem podobné provokačné kydy už nedával. Ď.
Na to máš priestoru asi 90% - v propagandisticko-liberálnych weboch (všetok meinstrím) - čo sú temer všetky - vrátane TV i na internetoch a FB YT a pod. - teda všetko čo patrí liberálnym elitám (Ringier axel a pod ...) Toto tu si platíme my dvaja admini a snažíme sa o niečo iné ako spomínané elitami vlastnené multimédiá - a mysli si čo chceš.
Venuj sa radšej hifi - tomu sa rozumieš a o tom to tu hlavne je. Politika rozdeľuje.
A hentí hajzlíci zakapucňovaní a zahalení čo sa boja (akože) o odhalenie identity - to je hlúpa póza, lebo nemajú sa čoho báť - na rozdiel od nás (bežných ľudí) - ktorých označujete ako fašistov, len preto, že máme radi svoju rodnú - henttí hajzli sú podporovaní zhora ako provokatéri a antifa a pod hnus ... uvedom sa Maťko - porozmýšľaj a nedaj sa strhnúť hnojom.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
2mato

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa 2mato »

to nie je ziadne zomri skus lepsie sledovat a potom nieco pisat... a je to povinnost kazdeho cloveka, lebo tak ako aj ty a ostatni by sme sa dusili v koncentraku, nezabudaj ok ? od arijca mas daleko... na antifašizme nie je nic ultraliberalne, co to taras ? ja nepodporujem ziadnych ultraliberalov, neplet si dojmy s pojmami

pojem liberal, slnieckar sa velmi pekne etabloval na skupinu ludi co nevolia nackov... takze este raz, nie som ziaden liberal, ultraliberal ani slnieckar jo ? fajn...
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa Kazetowich »

nebudem ďalej reagovať na toto - si ešte relatívne mladý - nezažil si toľko (súvislostí) čo napr. ja
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa Kazetowich »

a mrzí ma že si tu s tým začal a práve ty
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne veci čo vás trápia"