Ako vložit PDFko???

Na začiatok je potrebné Vytvoriť účet / zaregistrovať sa - inak nie je možné prispievať na toto fórum. Pokiaľ nemáte skúsenosti alebo neviete ako prispievať na fórum, či učíte sa a nie ste si istí ako na to, tu je priestor na skúšanie. V prípade, že pokusy zlyhajú, kontaktujte admina - dole na stránke je odkaz Napísať administrátorovi. Kontantovať ho môžu aj neregistrovaní.
For other countries - here is SLOVAK language (for translator) - здесь словацкий язык (для транслатора)

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Wollverin
priekopník pioneer
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 04:25
Bydlisko: Žilina

Ako vložit PDFko???

Príspevok od používateľa Wollverin »

Poprosím o radu ako vložím PDF súbor,jedna sa mi hlavne o servisne manuály či katalógy vo formáte PDF. Ďakujem
SONY DVP-S7700,SONY MDS-JA30ES,SONY ST-SA3ES,SONY TA-FA3ES,SONY SS-X9ED,DUAL 1019,SONY WR-965ES,SONY TC-K750ES,SONY MHC-NX1,PANASONIC NV-HS850,SONY EDV-9000,JVC HR-DVS1,SONY SLV-SX100,SONY SLV-SX717,SONY SLV-SF950N,HITACHI TRK-9150E
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Ako vložit PDFko???

Príspevok od používateľa Kazetowich »

bohuzial zatial len cez uloz.to alebo podobne
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Wollverin
priekopník pioneer
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 04:25
Bydlisko: Žilina

Re: Ako vložit PDFko???

Príspevok od používateľa Wollverin »

Uff škoda mam naťahané v compe rôzne návody či katalógy,ale odkazy už neviem odkiaľ to mam...tak hádam neskor.Ďakujem.
SONY DVP-S7700,SONY MDS-JA30ES,SONY ST-SA3ES,SONY TA-FA3ES,SONY SS-X9ED,DUAL 1019,SONY WR-965ES,SONY TC-K750ES,SONY MHC-NX1,PANASONIC NV-HS850,SONY EDV-9000,JVC HR-DVS1,SONY SLV-SX100,SONY SLV-SX717,SONY SLV-SF950N,HITACHI TRK-9150E
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Ako vložit PDFko???

Príspevok od používateľa Kazetowich »

prečo ti vadi ulozto ? maju novy system ked tam naraz hodis aj 10 a viac veci a linky sa daju kopirovat potom aj po jednej - vyborna vec (na kazde jedno pdfko solo)
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Wollverin
priekopník pioneer
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 04:25
Bydlisko: Žilina

Re: Ako vložit PDFko???

Príspevok od používateľa Wollverin »

ULOZTO mi nevadí to som nenapísal,samozrejme môžem to urobiť aj tak keď všetko uploadujem na ULOZTO a potom dám odkaz tu...neskor tak urobím.
SONY DVP-S7700,SONY MDS-JA30ES,SONY ST-SA3ES,SONY TA-FA3ES,SONY SS-X9ED,DUAL 1019,SONY WR-965ES,SONY TC-K750ES,SONY MHC-NX1,PANASONIC NV-HS850,SONY EDV-9000,JVC HR-DVS1,SONY SLV-SX100,SONY SLV-SX717,SONY SLV-SF950N,HITACHI TRK-9150E
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Ako vložit PDFko???

Príspevok od používateľa Kazetowich »

nie je to optimálne jasné - časom to odtial môže zmiznúť - lepšie by bolo tu - popracujeme na tom a objaví sa to iste v návodoch v blízkom čase ;)
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2657
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Ako vložit PDFko???

Príspevok od používateľa AdmineR »

príp. môžte poslať SS a dohodneme upload naraz - keď toho bude viac kusov - pošlete cez uschovna.cz súbory, dáme ich na server a pošlem z toho potom linky pre zverejnenie (zatiaľ - kým sa to podarí technicky umožniť priamo užívateľom)
Napísať odpoveď

Návrat na "Ste tu nový? Pomôcky a rady + Miesto na pokusy vo fóre + OZNAMY"