Fórum

Na začiatok je potrebné Vytvoriť účet / zaregistrovať sa - inak nie je možné prispievať na toto fórum. Pokiaľ nemáte skúsenosti alebo neviete ako prispievať na fórum, či učíte sa a nie ste si istí ako na to, tu je priestor na skúšanie. V prípade, že pokusy zlyhajú, kontaktujte admina - dole na stránke je odkaz Napísať administrátorovi. Kontantovať ho môžu aj neregistrovaní.
For other countries - here is SLOVAK language (for translator) - здесь словацкий язык (для транслатора)

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10268
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Fórum

Príspevok od používateľa EZ647 »

Chcem to napísať sem, aby nebol offtopic inde, reagujem na Daniela čo písal vo témy histórie Emgetonu.

Ja vždy píšem na fórum ak sa jedná o dlhé príspevky ako počúvanie na mechanike, testy, prezentácie kaziet, všetko píšem externe mimo fórum do wordu a ukladám, až keď to mám hotové a skontrolované tak to len vložím do príspevku, snažím sa maximálne eliminovať čas stráveným v editácii fóra z dôvodu straty písaného textu.

Taktiež silne a vrele odporúčam pri prihlasovaní, zaškrtnúť automatické prihlásanie, predídete tým mnoho stratám pri tvorbe dlhého textu.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1956
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Fórum

Príspevok od používateľa daniel00421 »

EZ647 napísal: Nedeľa, 18. Februára 2024, 15:26 Chcem to napísať sem, aby nebol offtopic inde, reagujem na Daniela čo písal vo témy histórie Emgetonu.

Ja vždy píšem na fórum ak sa jedná o dlhé príspevky ako počúvanie na mechanike, testy, prezentácie kaziet, všetko píšem externe mimo fórum do wordu a ukladám, až keď to mám hotové a skontrolované tak to len vložím do príspevku, snažím sa maximálne eliminovať čas stráveným v editácii fóra z dôvodu straty písaného textu.

Taktiež silne a vrele odporúčam pri prihlasovaní, zaškrtnúť automatické prihlásanie, predídete tým mnoho stratám pri tvorbe dlhého textu.
Presne to sa stalo,moja chyba,som si neuvedomil,nevidel že už nie som prihlásený,po odoslaní myslel že bude na stránke,ovšem po znovaprihlásení to už bolo,ospravedlňujem sa.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10268
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Fórum

Príspevok od používateľa EZ647 »

ono to celkom nie je vidieť, kým do toho človek nerýpne zmenou stránky, odoslaním, obnovením stránky a pod.
To zaškrtnutie aby sa neodhlasovalo samo, je asi veľmi podstatné a dlhšie rozsiahlejšie texty písať v editore, aspoň v blbom texťáku :D
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10268
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Fórum

Príspevok od používateľa EZ647 »

chcem požiadať zvala, tento týždeň zmizla žltá ikonka našej stránky zo záložiek prehliadačov, je to extrémne zlé ak to tam nie je, čo sa s tým stalo? pred rokmi som to dával ja, prečo to tam zrazu nie je?
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2329
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Fórum

Príspevok od používateľa orhore »

Myslíš tohle? Jedná se o "favicon.ico".

vintagehifi.sk2.jpg
vintagehifi.sk2.jpg (1.45 KiB) 461 zobrazení
vintagehifi.sk.jpg
vintagehifi.sk.jpg (3.19 KiB) 464 zobrazení
Mi mizí každou chvíli, ale po kliknutí na odkaz se tam opět objeví.
Naposledy upravil/-a orhore v Sobota, 24. Februára 2024, 09:16, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 3001
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Fórum

Príspevok od používateľa AdmineR »

už to má Zvalo, tak to pozrie
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2329
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Fórum

Príspevok od používateľa orhore »

Jo, to se dá opravit celkem rychle. Pokud by chtěl někdo vědět více, tak zde: https://www.active24.cz/jak-na-tvorbu-w ... adnem-webu
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10268
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Fórum

Príspevok od používateľa EZ647 »

orhore: na prvom hostingu som mal prístup, ja som tu ikonku vtedy zaviedol, na tento hosting zatiaľ nemám, preto to musím riešiť takto

vtedy som zámerne vybral žltú cievku TDK z mojej galérie cievok, je tak jedinečná že som ju vždy ľahko medzi mnoho záložkami našiel okamžite
Používateľov profilový obrázok
zvalo
Site Admin
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Pondelok, 10. Septembra 2018, 09:50
Bydlisko: serverovňa v suteréne

Re: Fórum

Príspevok od používateľa zvalo »

Ikonka - opravené. Stratila sa z jedného skriptu, mrška :o
UN🗲IX - Highway to shell
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 3001
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Fórum

Príspevok od používateľa AdmineR »

díky šéfe - ešte nám s Erikom pošli plis prihlasovacie údaje do hostingu - ja som napr nerobil zálohu ani nepamatám a Erik ako spolutvorca by mal mať k tomu prístup. Dúfam že tam nebude šahať len tak a obráti sa najprv v prípade potreby na teba :D
Lebo často je zložitejšie iečo po niekom opraviť ako niečo pokakané opraviť po nikom.
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10268
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Fórum

Príspevok od používateľa EZ647 »

zvalo, veľké díky!
ten prístup nie je tak nutný, ja som chcel skontrolovať len tú ikonku, ale zjavne tam bola, som netušil že musí byť v skripte, predtým som ju tiež hodil len niekde do koreňa či zložky :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Ste tu nový? Pomôcky a rady + Miesto na pokusy vo fóre + OZNAMY"