Kazety, ktoré máme v srdci

sem môžte prispievať svojimi pokladmi - pochváliť sa čo máte doma a čo vás potešilo objaviť a získať

Moderátori: EZ647, AdmineR

Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2999
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Kazety, ktoré máme v srdci

Príspevok od používateľa AdmineR »

ktoré sú to u vás?

Moja prvá je asi Maxell LN ktoré som videl ako chlapec u starkej na dedine u susedov. Potom neskôr ako žiak na Zš Maxell čo mal spolužiak aj magičom Hitachi (som mu závidel) - a napokon - kuknite fotky - tú sú ... aj Emgeton musel byť
Prílohy
BASF_chromdioxid_maxima_II_(9159172765).jpg
BASF_chromdioxid_maxima_II_(9159172765).jpg (121.71 KiB) 376 zobrazení
maxell_ln90c.jpg
maxell_ln90c.jpg (146.86 KiB) 376 zobrazení
Maxell_UD_I_90.JPG
sony hf-s.jpg
sony hf-s.jpg (72.97 KiB) 376 zobrazení
sony chf.jpg
sony chf.jpg (125.42 KiB) 376 zobrazení
retro-emgeton-c90-mc-kazeta-97069138.jpeg
retro-emgeton-c90-mc-kazeta-97069138.jpeg (123.37 KiB) 373 zobrazení
Petr
metál za zásluhy
Príspevky: 215
Dátum registrácie: Sobota, 30. Decembra 2023, 10:18

Re: Kazety, ktoré máme v srdci

Príspevok od používateľa Petr »

TDK D60 r. 85 (86) - moje první nová zabalená kazeta
TDK D90 (86), BASF LH-EI (85) - nahrané, koupené na burze

Ale asi první kazeta, kterou jsem viděl u kamaráda - žlutá Maxell LN (72-76). Z nostalgie si musím nějakou pořídit.
FixYourAudio
metál za zásluhy
Príspevky: 163
Dátum registrácie: Štvrtok, 7. Marca 2019, 12:20

Re: Kazety, ktoré máme v srdci

Príspevok od používateľa FixYourAudio »

IMG_1089.JPG
Moja prva kazeta. Ta povodna sa niekde stratila a tak som si kupil inu, len tak z nostalgie. Este sa musim niekde poobzerat po nerozbalenej.
Vlastne tych prvych kaziet bolo pat. Jedna tato Basfka a styri boli take krasne, fialove so striebornymi pasikmi. Znacka to bola tusim Ingersoll. Kupil to otec v roku 1980 ked bol este za sociku v Anglicku.
Vtedy o tom vedela cela skola a nikto mi uz nepovedal inac ako "to je ten co mu bol otec v Anglicku". Za sociku sa tam bolo dostat takmer nemozne. Ale spominal ze mu dali estebaka ktory s nim vsade chodil a sledoval aby nahodou neusiel. Dokonca s nim byval aj na rovnakej hotelovej izbe. No, boli to casy.
Ale spat k tym kazetam. Tie Ingersoll mi doniesol s rovnomennym kazetakom. Hral otrasne ale ja som bol vtedy frajer. No a tie kazety boli sice pekne ale spinili tak hlavu ze po prehrati jednej strany som mal uz hnedu vaticku. Na a po dvoch rokoch sa to uz tak zhorsilo, ze po 5 minutach to uz nehralo - take boli hlavy zanesene.
Zato ta Basfla bola ina liga. Nebola taka pekna ale zato vobec hlavy nespinila. Dnes zato spini poriadne.
Napísať odpoveď

Návrat na "Naše poklady"