TASCAM 122 Mk III,new old stock,študiový 3 head deck,3 motor

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1955
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: TASCAM 122 Mk III,new old stock,študiový 3 head deck,3 motor

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Ma napadlo ten Tuzex muzeum v Zlatých Moravciach,to čo majú páni vystavené a naleštené-mimochodom sa chystám na návštevu a fandím vysoko,to on ten Macho takmer v takom množstve má doma po celom dome rozťahané,väčšina čaká na servis a údržbu,na rozdiel od muzea Tuzex je všetko na predaj a ak sa s ním dohodnete aj vykúpi alebo vymení.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3650
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: TASCAM 122 Mk III,new old stock,študiový 3 head deck,3 motor

Príspevok od používateľa Nstar »

To bolo jak sa povie že od zeme po strop. Ťažko popísať, treba dohodnúť sa mrknut a rovno vopred radšej bloknut účet alebo si dať rozpočet alebo tam aj galoty nehat
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1955
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: TASCAM 122 Mk III,new old stock,študiový 3 head deck,3 motor

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Práve som s ním-Macho dovolal,nechtiac v kecaní som spomenul Zlaté Moravce TUZEX muzeum a vraj ešte nie je plne oficial otvorené ešte niake stavebné úpravy a sortovanie výstavok.
Nechtiac akosi v rámci aj servisu som sa zaangažoval a je to tu.On je tam tiež aktívne zapojený v asi 150 vystavovaných zostáv,vraj to bude slúžiť do buducna aj ako poradenstvo a aj predaj niektorých komponentov z vystavených,ja na to a je to všetko funkčné,že jo na 90% a ak tak sa dá.Čakáme,vraj ma vyzvú na samotné verejné otvorenie,mám sa zúčastniť ako člen.Teším sa,aj odporučam tu Romanovi-Admine,tiež to z Levíc nemá ďaleko,čo povíte na stretko vo vintage mánii okolo seba?
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3650
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: TASCAM 122 Mk III,new old stock,študiový 3 head deck,3 motor

Príspevok od používateľa Nstar »

Tak to je pecka, to kedy chcú otvárať? Perfektné, tak som zvedavý, to je tip na výlet
Napísať odpoveď

Návrat na "Tascam"