Rýchlosť u kotúčakov vs kvalita

деки и дальше плееры - цд, грамо vintage hifi stereo

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Rýchlosť u kotúčakov vs kvalita

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Páni veľmi pekne ďakujem za postrehy,pocity,nakoniec sa ukázalo že to neboo márne,nechcem sa teraz chváliť,budem rád ak sa aj niekto ďalší zapojí do debaty.
To Jhradec,píšem súkr.správu.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Rýchlosť u kotúčakov vs kvalita

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Nstar napísal: Piatok, 12. Januára 2024, 15:30 Daniel, ja sa ozývam oneskorene (som si sporil na to dáta :oops: )
Najviac sa mi páči DAT, to je paráda ale vlastne všetko to znie perfektne, ten šum u 9/19 štvťstop je počuť ale mne to nejak nevadí. Zvukovo je to paráda a nerozoznal by som nič pri slepom teste, teda až na ten šum. Ja osobne by som nahrával asi na 9 prípadne 19 ale verím tomu, že v hlasnejšej posluchovej hlasitosti by sa to trochu inak ukázalo.
Za mňa perfektná robotka, som vďačný za ukážky takto z prvej ruky, neviem kde by som sa inak k niečomu takému dostal a hlavne pokope. Určite sa k tomu ešte párkrát vrátim.
PS, Filipová ma prekvapila, nikdy by som si ju inak nepustil...
Ak chceš,mám ten album celý,môžem v kopii na CD zaslať,sme boli zvyknutí viac menej na jej akustické tvorby,toto,neviem výnimka že urobila skoro pop-rock album,to v tej dobe prekvapilo aj mňa a že si zobrala elektrickú gitaru aj bass a ešte sama aj elektronické zvuky komponovala,inak príjemná baba,čohovorím,príjemná dáma tvorby.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Napísať odpoveď

Návrat na "Decky, kotúčáky, gramofóny, CD a iné prehrávače"