Ulož.to končí se sdílením souborů!

všetko čo sa nehodí medzi hifi, autá a zvyšok

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 3006
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Ulož.to končí se sdílením souborů!

Príspevok od používateľa AdmineR »

neni to drahé - asi si kupim
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2443
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Ulož.to končí se sdílením souborů!

Príspevok od používateľa oneeeee »

kúp si radšej webshare . je tam plno koncertov filmov seriálov a aj 4k HDR-HLG .
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Používateľov profilový obrázok
stiglitz
mazák
Príspevky: 80
Dátum registrácie: Sobota, 30. Marca 2024, 21:03

Re: Ulož.to končí se sdílením souborů!

Príspevok od používateľa stiglitz »

Ahoj, trošku to tu oživím. Uložto mi celkem chybí, bylo totiž možné tam najít hudbu, kterou prostě už neseženu. i když převážnou část hudby v mé sbírce tvoří legální nosiče, přeci jenom... Například jsem si odtamtud stáhnul sólové album Andease Bruhna, kytaristy The Sisters Of Mercy - Broon, které jsem nemohl sehnat. No, co už. Tak jak to vypadá? Nějaká náhrada? Ano, možnosti jsou, ale co se týká CZ&SK hudby asi moc ne, že.
Sbírám staré krámy. Soustavy nedokážu navrhnout, ani měřit. Neumím nic opravit a seřídit (občas ale taky). Jenom si dělám radost. A to je všechno.
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2443
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Ulož.to končí se sdílením souborů!

Príspevok od používateľa oneeeee »

na websare som dal okolo 1,3 tb hudby, prevažne flac . poprípadne stačí popozerať tu https://1337x.to/sub/59/0/
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10278
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Ulož.to končí se sdílením souborů!

Príspevok od používateľa EZ647 »

tá stránka je zamietnutá esetom, celé mi to nepríde bezpečné, ako to chválenie sa tu
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2443
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Ulož.to končí se sdílením souborů!

Príspevok od používateľa oneeeee »

eset je proti . platia ho amerčania . ja eset nemám a tak sťahujem. no , každému podľa chuti.
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10278
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Ulož.to končí se sdílením souborů!

Príspevok od používateľa EZ647 »

nebudem proste chodiť po stránkach kde to hlási trojany a ďalšie svinstvo
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2330
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Ulož.to končí se sdílením souborů!

Príspevok od používateľa orhore »

Na konkrétní stránce je přítomen JS/Adware.Agent.CZ. Eset ti ho nepustí do PC i když zobrazí oznámení. Není se čeho bát. U jedinců bez ochrany, to samozřejmě může zasvinit prohlížeč. Každý strůjcem svého štěstí ;)
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Ulož.to končí se sdílením souborů!

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Chci se omluvit za chybu, kterou jsem udělal v příspěvku na konci 2. strany - špatně jsem to zformuloval a napsal jsem "...i když je to Nova (která od éry Železného stojí za..nic).", měl jsem však právě na mysli to, že v době éry Vladimíra Železného byla TV Nova z mého pohledu opravdu kvalitní a to i ty jejich pořady, které navíc měly úroveň (tedy ve většině případů - takový Kolotoč s Pavlem Poulíčkem byl sice moderován skvěle, ale ty lidi co tam chodili... :lol:). Od jeho odchodu se to začalo postupně kazit až se z ní stal reklamní odpad jakým dnes je.



--
AdmineR napísal: Pondelok, 4. Decembra 2023, 08:36 súhlasím so všetkým, až na nenažratosť ulozta ... nakolko musia kupovať a spravovať servery (museli) a servis a ľudia okolo toho, tak tie poplatky neboli nejak premrštené
Dobře, uznávám, možná jsem to malinko přehnal jak jsem byl rozjetý :-D, ale vem si to, že vlastně tam měli permanentně reklamní banery, pak i celoplošné reklamy, které "obtíkaly" okno se popisem souboru a po volném (neplaceném) stažení se ti ještě načetla další reklama.
Vůbec nemám přehled kolik na tomhle vydělali, ale určitě by to byl rozdíl než kdyby to tam neměli.

A omlouvám se, že odepisuji až teď.



----
orhore napísal: Pondelok, 4. Decembra 2023, 10:10 Foxi - odpovím trochu neuspořádaně.
Ano, ulozto funguje i s jinými koncovkami, ale přišlo mi to jako zajímavost s tím umístěním serveru.

...
Ahoj, i Tobě se moc omlouvám, že odepisuji až s akovým zpožděním.

Jo to je pravda, však je dobře, že jsi uvedl tu zajímavost s koncovkou :-).


No, vlastně ani nevím jak dneska vypadají filmy na DvD, já znám jen ty z novin a to takové, které jsem si pak dokupoval ještě i v kamenném bazaru, takže s těmi novodobými nemám žádné zkušenosti.
No jak kdy, jůtub nezná rozlišení 576p - má pouze 720p a až pak 480p, takže když chceš tam dát cokoliv co má tohle rozlišení, tak ti to sníží na 480p, což je už hnus (a o zvuku ani nemluvím :mrgreen: ). To i to DvD má právě lepší rozlišení.
Jako já měl rád hlavně ty DvD z půjčovny, takže když se rozprodávaly před jejich koncem, tak jsem si je tam chodil kupovat a to skutečně ještě bylo o něčem jiném než ty co vycházely v novinách - hlavně co se týká bonusů.


No s těmi ČS filmy a seriály nastává i problém v remasteringu, kde totálně zničí to, jaké ty snímky původně byly. Ostatním to nevadí, ale jak jsem tu mnohokrát uváděl, tak já nevydržím sledovat přečištěné filmy.
Dokud to šlo, tak jsem si posháněl na co jsem si vzpomněl ještě i v původní kvalitě, ale takového Švejka, který ten remaster schytal jak první, už asi neseženu..


Tak asi pořád lepší než odrbávky při nákupech prázdných nosičů. No jo, nenažranost těch "ochránců" autorských práv způsobila to, že nedošlo ani k tomu, aby se jim odváděla aspoň nějaká malá částka, takže raději vedou spory..
Jo, tak název téhle agentury jsem už taky nejednou slyšel, ale že to jsou až takový...experti, jsem netušil.


To máš pravdu, na film nebudeš koukat několikrát do týdne, ale pustit si třeba i několikrát denně jednu svou oblíbenou skladbu je něco jiného.
Je to zvláštní.
No na druhou stranu vlastně jak píšeš, vytvořit film nebo CD je velký finanční rozdíl.
Ale i tak, kvůli poslechu skladby si ji nebudeš dokola stahovat, ale stáhneš ji jen jednou jako film.



----
stiglitz napísal: Nedeľa, 31. Marca 2024, 22:36 Ahoj, trošku to tu oživím. Uložto mi celkem chybí, bylo totiž možné tam najít hudbu, kterou prostě už neseženu. i když převážnou část hudby v mé sbírce tvoří legální nosiče, přeci jenom... Například jsem si odtamtud stáhnul sólové album Andease Bruhna, kytaristy The Sisters Of Mercy - Broon, které jsem nemohl sehnat. No, co už. Tak jak to vypadá? Nějaká náhrada? Ano, možnosti jsou, ale co se týká CZ&SK hudby asi moc ne, že.
Já osobně jsem tam našel málo hudby, kterou jsem hledal a většinou i proto, že byla v Mp3 a ne v bezztrátu. Ale je pravda, že se tam dalo něčeho dopátrat. Ale třeba od Basinskiho tam nebyl jediný soubor :-D (což však chápu, protože tady ho málokdo zná, takže tu větu berte spíš jako srandu).

Já používám na ostatní věci jednu zahraniční webovku, kde se překvapivě dají taky najít nějaké české věci (Gott to je jasné, ale třeba i Kabát, Lucka Bílá a mnoho dalších). Nebudu však veřejně uvádět o jakou se jedná, abych nepřitahoval nevhodnou pozornost.

Ale co se týká CS hudby, tak na to mám celkem slušné zásoby gramofonových desek a to i takové hudby, která není ani na webu Supraphonu, i když je to vydané od nich (alespoň co jsem si před nějakou dobou ověřoval). Ano, v mé sbírce se jedná hlavně o 50. - 80. roky (avšak ty osmdesátky u mě dost skřípou, z nich jsem schopný poslouchat jen něco), ale samozřejmě mám i něco novodobého, jen toho je minimum, protože mě současná produkce moc neoslovila a doráží se to jen tím, že vydavatelé extrémně škudlí - hlavně ten Supraphon, který vydá album na jediném LP i když by správně mělo vycházet na 2LP.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne veci čo vás trápia"