Balíček z Talianska

касетные плейеры ... мп3 плейеры vintage hifi stereo

Moderátori: AdmineR, janvys

Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 3008
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Balíček z Talianska

Príspevok od používateľa AdmineR »

nedávno ma potešil došlý balíček od Aničky z Talianska a môže sa tešiť aj SiverFox :mrgreen:
lebo v tom novom playeri sú 4 originálne songy. Pošlem.

Inak jeden z najlepších vreckových prehrávačov na svete vôbec - a vie aj FLAC !!! + má slot na microSD tuším do 64 GB
Prílohy
sansa clip zip
sansa clip zip
sansa clip zip
sansa clip zip
sansa clip zip
sansa clip zip
sansa clip zip
sansa clip zip
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Balíček z Talianska

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Jo tak tohle je pěkný balík, i ten dopis mě překvapil :-).

Aha tak, no na ten původní obsah jsem zvědavý ;-).


No tady fakt záleží co je tam uvedený a navíc u takových přístrojů ani není zaručený, že třeba budou plně kompatibilní, záleží na tom jak udělali Firmware a taky jak starý ten přehrávač je.
Obecně, pokud je tam uvedeno "SDXC", tak by to mělo přijímat kapacitu paměťovek vlastně do 2TB, ale na trhu jsou zatím "jen" 1TB a ty jsou dost drahé, když extrémy, tak postačí určitě 512GB.
Jde ale o to, zda to pobere i přes uvedení této zkratky.

Dám příklad, můj studiový diktafon už v době výroby měl uvedeno, že pojme i karty SDXC (tedy kapacita od 64GB výš) a má to natištěno i na krytce, kam se dávají karty, protože v době výroby tento formát karet byl čerstvý, tak se tím museli pochlubit :-D.
Problém ale je, že FW nebyl doladěný na dokonalou spolupráci s tímto formátem, takže i když dokáže nahrávat i na 128GB SDXC kartu, tak neumí do souboru zapsat datum a čas - tedy ten správný.
Před lety jsem na webu výrobce našel, že lze aktualizovat FW, který by opravil tuto závadu, ale protože se tam mluvilo i o nové vyhlášce EU, která přikazuje omezení reprodukované hlasitosti (což se týká i mobilů od určitého roku výroby), tak jsem si řekl, že se na to vykašlu a ty vysokokapacitní karty používat prostě nebudu. Takhle jsem si zaplnil jednu 128GB a nechám ji takto plnou.
Navíc v takto extrémní kapacity nemám moc důvěru, když se jedná o věci, které se nahrají, vyfotí, natočí jen jednou.
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 3008
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Balíček z Talianska

Príspevok od používateľa AdmineR »

mne v pohode stačí aj 1GB vstavaná pamäť v niektorých kusoch.
Som odjakživa zvyknutý kartu premazať a nahrať tam po čase niečo nové.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Balíček z Talianska

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Jo tak. No to potom chápu. Já totiž kdybych mohl, tak bych si nakopil balík těch 16GB M2 karet, abych si mohl na ně natahat plno hudby i v bezztrátu, což by mi i takových třeba 5 kusů bylo málo. No bohužel nejvyšší kapacitu co mám je jen 8GB a těchto karet mám jen 3 kousky a sehnat další se mi nedaří :-?.
No na druhou stranu teď už jak nikam tak často nejezdím, tak ani nepotřebuju nosit moc hudby v mobilu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Walkmany, mp3 a iné prenosné drobné audio"