ANKETA s hlasovaním

Na začiatok je potrebné Vytvoriť účet / zaregistrovať sa - inak nie je možné prispievať na toto fórum. Pokiaľ nemáte skúsenosti alebo neviete ako prispievať na fórum, či učíte sa a nie ste si istí ako na to, tu je priestor na skúšanie. V prípade, že pokusy zlyhajú, kontaktujte admina - dole na stránke je odkaz Napísať administrátorovi. Kontantovať ho môžu aj neregistrovaní.
For other countries - here is SLOVAK language (for translator) - здесь словацкий язык (для транслатора)

Moderátor: AdmineR

čo je lepšie? (voľbu môžete aj upraviť)

Hlasovanie ukončené Utorok, 18. Decembra 2018, 11:05

vytriedené položky
3
75%
sploločné vlákno
0
Žiadne hlasovania
je mi to jedno
1
25%
 
Celkom hlasov: 4

Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2657
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

ANKETA s hlasovaním

Príspevok od používateľa AdmineR »

Vyhovuje vám lepšie systém, kde sú delené jednotlivé položky zvlášť? ako viewforum.php?f=2, alebo je to v jednom spoločnom vlákne ako Test kávy tu viewtopic.php?f=55&t=374
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: ANKETA s hlasovaním

Príspevok od používateľa oneeeee »

za B je správne .
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: ANKETA s hlasovaním

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Možná jsem to nepochopil úplně přesně, tak případně promiň za nesmyslnou odezvu..

No za mě by bylo spíš vhodnější to mít roztříděné co se týká různých témat, protože kdyby mělo být všechno nahrnuté v jednom, tak by to byl pak pořádnej maglajs (guláš, brajgl) a těžko by se v tom dalo vyznat.

Myslím to tak, že třeba jak jsi oddělil ty moje testy od ostatních, tak je to podle mě lepší, protože mám jiný styl zpracování, kde jsou i zvukové ukázky a kdyby mi tam třeba někdo psal jiné testy, tak bych se v tom moc nevyznal ani já sám.

Samozřejmě však chápu, že je potřeba něco sjednotit, jinak by tu byly tuny subfór..
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2278
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: ANKETA s hlasovaním

Príspevok od používateľa orhore »

Asi tak. Kávu není třeba rozdělovat, tu si prostě vypijete :) . Ostatní je fajn rozdělit kvůli přehlednosti.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ste tu nový? Pomôcky a rady + Miesto na pokusy vo fóre + OZNAMY"