Návrh na zpřehlednění tohoto fóra

Na začiatok je potrebné Vytvoriť účet / zaregistrovať sa - inak nie je možné prispievať na toto fórum. Pokiaľ nemáte skúsenosti alebo neviete ako prispievať na fórum, či učíte sa a nie ste si istí ako na to, tu je priestor na skúšanie. V prípade, že pokusy zlyhajú, kontaktujte admina - dole na stránke je odkaz Napísať administrátorovi. Kontantovať ho môžu aj neregistrovaní.
For other countries - here is SLOVAK language (for translator) - здесь словацкий язык (для транслатора)

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Návrh na zpřehlednění tohoto fóra

Príspevok od používateľa EZ647 »

Je jedno ako to potriedime, stále bude niekomu vyhovovať to a hento a iné nie.
Ale určite lepšie potriedenie by to chcelo, mazanie tiež neschvaľujem.
Problém je možno aj to že si teraz veľa ľudí zvyklo na súčasné triedenie tých podstatnejších vecí, ako je technika a média. Takže by to tiež mohlo spôsobiť zmätok ak to celé prekopeme.
No tak ešte by ma zaujímalo návrhy ďalších členov.
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Návrh na zpřehlednění tohoto fóra

Príspevok od používateľa oneeeee »

súhlasím z úpravou ako to bolo napísané .
a ešte doložím .
- nepoužívajte tie sprosté citácie ak je príspevok posledný , alebo predposledný .
- nepíšte zbytočne ďaľšie reakcie , ak je váš príspevok posledný . príspevky sa dajú editovať a aj mazať . a posledný sa dá úplne vymazať .
- v nastaveniach účtu máte vypnuté online aktivity na tomto fóre . potom sa to zobrazuje ako bot a čo ja viem čo a ešte odpovedá na správu .
- a . . . v nastaveniach serveru treba aktivovať službu prezeranie a sťahovanie súborov - fotografii , len pre registrovaných .
- Upozorniť ma, ak príde odpoveď nastaviť na automatické , až niekto napíše príspevok .
do tohto času to ešte nikto neurobil , nechce , alebo nevie .
-------------------------------------------------------------------
ako príklad uvediem xbmc kodi . za citáciu príspevku - posledného , je ban na mesiac .
https://www.parabola.cz/forum/ môžte prezerať čítať . fotky a iné veci bez registrácie nevidíte .
http://forum.czsk.tv/viewtopic.php?f=34 ... 56123133d0 , forum je rovnaké ako toto ,ale na fotku a súbory bez registrácie NIE . týmto systemom sa riadia všetky fóra založené na phbb.
za otvorenosť fóra som za a teda aj ďakujem , ale za ten bordel už nie .
a treba doložiť ešte jednu hodnosť . :roll:
Prílohy
hansolo spamer .jpg
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2278
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Návrh na zpřehlednění tohoto fóra

Príspevok od používateľa orhore »

oneeeee - souhlas s těmi návrhy. Ale ta hodnost by se určovala podle čeho :?: :D
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Návrh na zpřehlednění tohoto fóra

Príspevok od používateľa oneeeee »

to bol len príklad , to neberte vážne .
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Návrh na zpřehlednění tohoto fóra

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

oneeeee napísal: Nedeľa, 10. Novembra 2019, 11:44 ...
- a . . . v nastaveniach serveru treba aktivovať službu prezeranie a sťahovanie súborov - fotografii , len pre registrovaných .
...
Je to tvůj názor a já ti to neberu, ale v tom případě by se sem registrovala tuna dalších lidí, kteří by nepříspívali a jen se šli dívat na fotky. Tedy pokud by prošli tím úvodním testem (pokud tam stále je). Dále by nás asi Googl neměl šanci skenovat co se nahraných obrázků týká, takže by nás našlo asi míň lidí.

A pokud by se přistoupilo na tohle, tak by se mělo v tom případě dát jako možnost, aby si každý u svého účtu nastavil, zda chce, aby byly jeho obrázky veřejně viditelné, protože tohle je jedno z omezení, které mě u jiných webů dost nasírá, takže bych k tomuhle omezování nehodlal sám přispívat.


To, že většina jiných fór jede tak, ještě neznamená, že tohle musí jet na stejné vlně :-?.
Autorský práva jsou dobrý, aby se fotky, hudba atp., nekopírovaly na jiné weby, ale přehánět to není dobrý.


Pardon za tohle, ale čím víc omezení, tím míň volnosti.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Návrh na zpřehlednění tohoto fóra

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Sice to není v ohledu zpřehlednění, ale když už se tu píšou názory na vylepšení, tak bych chtěl opět připomenout to, co jsem řešil už před rokem, ale nějak se k tomu nedostalo.

Vám ostatním to možná nevadí, což je v pořádku a já nikomu nechci nic vnucovat, ale mě vadí, že je tady značný nedostatek kolobků (prostě nehodlám používat slovo "smajlík"). Navíc jejich vzhled je mnohdy pofidérní pro vyjádření z mála dostupných emocí - mnohdy mám potíže naznačit v jakém smyslu danou větu nesu, protože se prostě do textu nedá vepsat tón hlasu.

Kdysi jsem navrhoval, aby se kontaktoval majitel webu (viz níže), protože jejich kolobky nejen že vypadají líp, ale je tam mnohem větší výběr.
Odkaz na web


Pokud by měl někdo pochybnosti, tak jejich kolobky používá vícero fór, jen je tuším potřeba je nějak kontaktovat, kvůli užití jejich gifů.


Předem díky alespoň za případné zvážení tohoto vylepšení.
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2278
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Návrh na zpřehlednění tohoto fóra

Príspevok od používateľa orhore »

SilverFox - co se týče těch smajlíků, kolobků apod., tak konkrétně na té stránce cos uvedl je dole napsáno:

"Moje díla jsou zdarma pro osobní použití, ale jsou mým majetkem. Neměly by být použity v komerčních projektech bez předchozího souhlasu se mnou. Pro jednotlivce pro použití na domovských stránkách, chatech, fórech, denících atd. není vyžadováno žádné povolení."

Takže je toto fórum komerčním projektem? Já myslím, že ne. Takže povolení není podle mého třeba. Pro klid duše ale není přece problém dotyčnému tvůrci napsat, že se bude zde používat Obrázok Obrázok
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Návrh na zpřehlednění tohoto fóra

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

orhore: Jaj, tak to se moc omlouvám, já tam četl cosi o tom, že je potřeba kontaktovat majitele, tak to asi bylo k něčemu jinému.. No díky za osvětlení :-).

Jinak co se týká použití jako jsi to teď tady vložil ty pomocí odkazu, tak takto jsem to kdysi dělal já a kromě mě se to ostatním ukazovalo jako "Obrázek" namísto daného gifu/kolobka.
Proto jsem to navrhoval tak, aby se to napevno umístilo nebo lépe řečeno, začlenilo do tohoto fóra namísto těch co tam jsou aktuálně - aby se eliminovala možnost nezobrazení..

Se samotným naznakováním bych klidně pomohl - tím myslím, aby dříve použité kolobky odpovídaly těm, které se tu užívaly a namísto nich se neukázaly jiné a třeba neodpovídající.

Příkladem:
Aby místo tohoto " :mrgreen: " tam byl tento "Obrázok" - znakově totiž bez mezer vypadá zápis takto " : mrgreen : ".
Místo tohoto " 8-) " tam byl tento "Obrázok" - tento je zapsán bez mezer takto " 8 - ) "

Proto jsem myslel, že bych se klidně nabídl s pomocí, pokud by se tu do fóra začlenily nové kolobky.
Používateľov profilový obrázok
Teslák
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1335
Dátum registrácie: Štvrtok, 1. Novembra 2018, 22:43
Bydlisko: U Zubatých Žab

Re: Návrh na zpřehlednění tohoto fóra

Príspevok od používateľa Teslák »

Dlouho jsem tu nebyl,šok.Úklid fóra? Ano souhlasím také,ale to bude sakra na dlouhé večery.Nebo ne?Kdo to bude dělat,admini?
Kazeťáky: Pioneer ct-s710, ct-s910, RS-BX747
Walkmany: Panasonic RQ-NX60V ,Sony WM-FX 675, WM-FX 511, WM-DD11 .
Přehrávač optických disků : Panasonic DMP-BDT500 ,Recorder Philips Cdr785
Zesilovač: Philips Fr975
Zvukovka: CREATIVE X-FI SB1240 pro RECording
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2278
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Návrh na zpřehlednění tohoto fóra

Príspevok od používateľa orhore »

SilverFox - ano, máš pravdu, že by bylo lepší začlenit tyhle "Колобки" přímo do fóra. Problémem často bývá, že se nemusí každému zobrazit pokud se jedná jen o odkazování na jinou adresu z jiného webu. To samé platí i o různých obrázcích apod.

Teslák - no právě jsme všichni mysleli na tebe, že bys tu měl uklidit :lol: . Ne, sranda. Dělat by to mohl jen ten, co má práva na přeuspořádání. Zatím není nic rozhodnuto, snad, takže si tu jen "malujeme" možnosti ;)
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Návrh na zpřehlednění tohoto fóra

Príspevok od používateľa oneeeee »

upratať , musí robiť , len jeden a to je práca na týždeň . pomazať , to ide rýchlejšie .
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2278
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Návrh na zpřehlednění tohoto fóra

Príspevok od používateľa orhore »

Mám dotaz i přání zároveň. V sekci "Predstavenie členov fóra" kde mám vlákno o sobě. Potřeboval bych vytvořit další sekci ve svém vlákně (orhore), tak jak to je např. u kazet kde jsou různé testovací vlákna. Je to možné provést? Najde se dobrá duše s dostatkem času, která by to upravila? Děkuji.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ste tu nový? Pomôcky a rady + Miesto na pokusy vo fóre + OZNAMY"