Návštevnosť

Na začiatok je potrebné Vytvoriť účet / zaregistrovať sa - inak nie je možné prispievať na toto fórum. Pokiaľ nemáte skúsenosti alebo neviete ako prispievať na fórum, či učíte sa a nie ste si istí ako na to, tu je priestor na skúšanie. V prípade, že pokusy zlyhajú, kontaktujte admina - dole na stránke je odkaz Napísať administrátorovi. Kontantovať ho môžu aj neregistrovaní.
For other countries - here is SLOVAK language (for translator) - здесь словацкий язык (для транслатора)

Moderátor: AdmineR

SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys napísal: Streda, 30. Októbra 2019, 21:03 Doufám že sem občas zajdou mrknout i bazošový překupníci aby viděli jak je tu pomlouváme :lol:
Tzhe, spíš si myslím, že sem přijdou nabrat moudra kvůli tomu, aby věděli o kolik navýšit nějaké modely kazet a šlohnout pár fotek kazet, aby se s tím nemuseli sami fotit..

Z Erikova webu je kradou pravidelně jak jsem zjistil, po všelijakých webech, ne jen nákupních.

A znám i pár překnupníků z Aukra, kteří taky kradli obrázky kazet z jiných webů nebo dokonce aukcí, aby je asi sami fotit nemuseli. Pak byl i jeden, který vystavil na Aukru danou kazetu, kterou tam sám koupil, samozřejmě za vyšší cenu, ještě k tomu šlohl fotku z té aukce a nabízel ji tam už ve chvíli, kdy mu ani nebyla odeslaná..
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2657
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa AdmineR »

dnes nové čísla
Prílohy
navstevnost10-19r8.JPG
navstevnost10-19r9.JPG
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

AdmineR: Hm, divný, já mám to samý, jen s časovým údajem 07:10..

Jinak během 31.10. tu byly návštěvnostní rekordy několikrát překonávány, včera to samý, ale dnes..to už je jiný kafe..

No pěkně se to tu navyšuje :-).
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2657
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa AdmineR »

blíži sa to pomaly k 3000 za 24 hod.
Prílohy
navstevnost10-19r11.JPG
Používateľov profilový obrázok
AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 2657
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa AdmineR »

a už sme pokorili aj 3000 návštevníkov / 24 hod.
Prílohy
navstevnost10-19r12.JPG
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3622
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa Nstar »

Neni to nejaká blbosť, že teraz je tu 300 ľudí z toho jeden prihlásený. Celý čas tu bolo maximum niečo okolo 70ludi a zrazu sa začali prekonavat rekordy. Čím by to asi bolo?
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Návštevnosť

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Nstar: Já ti taky nevím, občas nad tím taky přemejšlím, že třeba v souhrnu za posledních 24h tu před pár dny bylo v klidu kolem 89 lidí, ale najednou to zase stoupá do tisíců. Přijde mi to taky nějaký pofidérní, ale proč by se to dělo a taky jak?

Jinak mě napadla i ta možnost, že když je dneska každej chytrák na ksichtbuku, tak jestli třeba někdo někde nenajde nějaký článek, který tam někam hodí jako odkaz (nebo jak to funguje nevim) a pak se nějaká skupina lidí na to dívá, tak by to mohlo nasbírat nějaký počet lidí..
Napísať odpoveď

Návrat na "Ste tu nový? Pomôcky a rady + Miesto na pokusy vo fóre + OZNAMY"