Životní prostředí, zvířata, příroda

všetko čo sa nehodí medzi hifi, autá a zvyšok

Moderátor: AdmineR

SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Životní prostředí, zvířata, příroda

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: To je pravda, člověk by ale nesměl být zaujatej ani těmahle nesmyslama. Vím, že jsem chtěl vysvětlení, tak ti tohle rozhodně nevyčítám, jen jak jsem to četl, tak jsem cítil jak mi klesá IQ.. Ale i tak díky, za tenhle poněkud podivný článek.

Dneska jsou lidi plní nenávisti a jsou tady i samí rasisti. Já smýšlím naopak v tom dobrém, soudím každého jedince zvlášť, neřeknu, že všichni romové jsou špatní, nejsou, měl jsem mezi nimi i kamárady na střední a já bych s nějakým zmetkem (ať bílým, černým, růžovým...) neztrácel čas. Já nejsem rasista. Politika je mi u zadele. A za tohle jsem si od taťky vysloužil už taky párkrát označení "sluníčkář".


Nechci tu rozpoutat nesmyslné hádky, tak dál psát nebudu. Toto vlákno jsem zakládal ve snaze, aby v tom bylo aspoň trochu pozitivního.
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Životní prostředí, zvířata, příroda

Príspevok od používateľa janvys »

SilverFox•NSK napísal: Utorok, 15. Októbra 2019, 13:43 .. Ale i tak díky, za tenhle poněkud podivný článek.
To je oficiální článek z wikipedie na to co je sluníčkář, okopírovaný v původním znění, nezkrácený, neupravený.
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Životní prostředí, zvířata, příroda

Príspevok od používateľa Kazetowich »

tá nenávisť, xenofóbia a rasizmus - to sú zbrane neoliberálov, globalistov a inej hávede z mimovládneho sektora - proti normálne uvažujúcim slušným ľuďom ... čo vychovávajú deti v tradičných hodnotách - k láske, vlasti a práci ... a hlavne k tradičnej rodine (matka, otec, deti)

Hentá bagáž podporuje multikulti, kadejaké podvratné živly, islam, nemakačenkov, zástupné armády a rozvrat rodiny - pchajú slušným ľuďom dúhové pride pochody, lesby, transky a iné deviácie - a propagujú to ako normu ... čo bude ďalej? Pedofili si budú môcť adoptovať deti? Nekrofil si bude môcť odkúpiť z patológie mŕtvolu ? ... kam to dôjde keď normálny človek stiahne uši ? A nechá sa označiť za nacistu, xenofóba a rasistu ?
Moji starí rodičia by ich hnali palicami - aj stará mama !!!
Takí ľudia boli v poctivých časoch za mrežami - kam aj patria. Aby neškodili spoločnosti. Zvieracia kazajka, injekcia a pár pendrekom po chrbáte. A šup na samotku.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Životní prostředí, zvířata, příroda

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Kazetowich: Ty označuješ homosexuála a lesbu za deviaci a návažeš na pedofily nebo nekrofily? To jen kvůli tomu, že to někomu není k chuti se musí lidi orientovaní na stejné pohlaví stranit? Si fakt myslíš, že by taková rodina nemohla být stejně plnohodná jako ta podle "správných" měřítek - muž-žena?

Radši to nechám, protože tu nehodlám rozpoutávat blbý hádky..
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Životní prostředí, zvířata, příroda

Príspevok od používateľa Kazetowich »

príroda sa zariadila ... ukáž mi dvoch mužov čo splodia a porodia decko - prosím. Alebo dve lesby

Si fakt myslíš, že by taková rodina nemohla být stejně plnohodná jako ta podle "správných" měřítek - muž-žena?
- WTF ????
JASNE ZE NEMOHLA PREBOHA !!!
RODINA = OTEC, MATKA a DIEŤA (DETI) - BODKA
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Životní prostředí, zvířata, příroda

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

UEFA vysadí 600 tisíc stromů, sníží tím dopad fotbalového šampionátu
uefa – kopie.jpg
uefa – kopie.jpg (90.88 KiB) 12827 zobrazení



Zdroj fotografie: Pozitivni-zpravy.cz, uefa.com

Odkaz na článek



----- -----

Les uprostřed rakouského stadionu upozorňuje na kritický stav životního prostředí
0e224e05447c4528b987ffdf3437cd47 – kopie.jpg
0e224e05447c4528b987ffdf3437cd47 – kopie.jpg (143.65 KiB) 12827 zobrazení



Zdroj fotografie: Pozitivni-zpravy.cz, forforest.net

Odkaz na článek



----- -----

Zanedbané travnaté plochy Ostravy rozveselí trvalkové záhony
trvalky_ostrava – kopie.jpg
trvalky_ostrava – kopie.jpg (97.12 KiB) 12827 zobrazení



Zdroj fotografie: Pozitivni-zpravy.cz, zdravaova.cz

Odkaz na článek
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Životní prostředí, zvířata, příroda

Príspevok od používateľa moniatko »

Ja som sa moc už k politike a takých hatlaninach vyjadrovať nechcela, pretože je to naozaj len na nervy bavenie sa o negatívnych veciach...
Ale nedá mi to proste.
Foxi, ja ťa síce nepoznám ale nemyslím si, že by si bol slniečkar.
Ja som sa stretla (možno som ich tak len brala) s takými ľuďmi, čo presadzujú cudzie - často zavádzajúce a omylné - názory. Títo ľudia sa ma zo všetkých síl snažili presvedčiť, že moje mienenie, nie je to správne. Hold, ja som mula paličatá, nepodarilo sa im. Avšak, ja si vždy niečo odnesiem z každého jedného názoru. A z tých ždibiek potom skladám svoj vlastný názor.

Kazetowich - rozumiem ti, no s tvojím výrazom moc nesúhlasím. Takisto som zástanca klasickej rodiny, úprimne si to nedokážem predstaviť, že by som vyrastala v netradičnej rodine.
Lenže- tvoj prístup mi príde trochu agresívny. Áno, ani mne sa nepáči čo je dnes za doba, že hlas menšiny je silnejší a všetci sa tu chovajú jak... Nedá sa na to ani nájsť slov.
Môj názor je taký, že ľudia boli sú aj budú. Sme všelijaký. Lenže kedysi sa homosexuáli, transgender či jak sa tomu nadáva a pod. neukazovali na verejnosti, bola ich menšina a nemali taký ohlas ako teraz. Ja nikoho neodsudzujem, nech je aký je, ale keď s tým preháňa, keď sa ukazuje v TV ako obeť a pritom tyranizuje svojím výstupom ostatných, to už sú proste podplatení ľudia, prípadne zmanipulovaní, ktorí majú v tebe vyvolať presne ten efekt ako som si prečítala vyššie..

Sú to len moje domienky, ale verte, že z nadávok a zlej nálady vám nič dobré nevzíde.
Tí čo čušia vedia prečo, sú aký sú a nepotrebujú sa ukazovať (žijú si poklidnym životom)
Ale tí čo tak kričia a ukazujú sa na verejnosti, internete, médiách, tí majú svoj účel. Keby za niekým takým prídem, dám mu cez hubu, že spamätaj sa! No kto bude za mrežami, s problémami?
Nevravím aby sme boli ticho keď sa nám niečo nepáči, ale zbytočne sa rozčuľovať nad ľudskou demenciou... To naozaj nie je potrebné ;)
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3622
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: Životní prostředí, zvířata, příroda

Príspevok od používateľa Nstar »

Hele nenicme si forum, nenicme si chut sem chodit
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Životní prostředí, zvířata, příroda

Príspevok od používateľa moniatko »

Áno, ja už budem tihúčko
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Životní prostředí, zvířata, příroda

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

moniatko: Tak díky, když víš co to slovo znamená, tak jsem rád za tvůj názor. Já už měl hodně přezdívek (spíš negativních..no řekněme, že jsem si na základce zažil svý), ale abych měl nějakou negativní nálepku za to, že smýšlím pozitivně a odsuzuji nenávist, to mi přijde na palici..
Jinak jo, neboj, já si taky pevně stojím za svými názory. Vždy vše beru ze všech stran/ze všech úhlů pohledů, aby nikomu nic neublížilo nebo nebylo kontraproduktivní či jak jinak to napsat. Když však zjistím, že jsem se třeba mýlil, tak dokážu uznat chybu - jo, u některých věcí mě to třeba nepotěší nebo se cítím trapně, ale tak co už :-).
Ale zase, zblbnout se nenchám, na to jsem dost tvrdohlavej.

Možná je to asi tím, že už roky nesleduju vůbec televizi, natož zprávy, Novinky jsou už jedna velká negativní webovka, nevím o populárních hovadinách, tak možná proto jsem nepochopil v rámci čeho třeba byla ta reakce.
Ale nevadí mi to, mám čistou hlavu a nenervuju se.
Už jsem totiž zpozoroval, že po přečtení pár článků na Novinkách (myšleno typicky negativních) jsem začal být v mírné depresi ze světa.. Tohle nechci.

Rozhodně netvrdím, že nechci vidět pravdu, naopak, jsem zastáncem pravdy, navíc zastanu se koholi i kdybych se měl pohádat s nadřízeným (nebo dříve učitelem - to jsem se už taky pohádal, když jednal neoprávněně), ale nechci mít hlavu negativních myšlenek.


No nic, jak říká Nstar, fakt už toho negativního nechme
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Životní prostředí, zvířata, příroda

Príspevok od používateľa moniatko »

Ja som radšej dlho slepá hluchá, než sa nervovat aj nad prkotinou.
Tv nesledujem ani ja, ani nečítam noviny, články typu "hento hovado donasa na druhé" a podobné srakoty.
Radšej si prečítam články ako posielaš ty. Alebo si zapnem muziku a zahlbim sa do svojich myšlienok.

Alebo ma mama zlanari na Scrabble :D :D
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Životní prostředí, zvířata, příroda

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

moniatko: Hm, tak to jsem rád, že tu tyto články zaujmou :-).

Jen se trochu obávám toho kopírování obrázků byť s odkazy na zdroj - co se furt zpřísňují ty blbý autorský práva, tak je vše čímdál složitější. Sice jakožto "hudebník" vím, že je dobrý vnímat autorství, ale co za humusy je v těch zákonech..no škoda mluvit. Já se o ty zákony nezajímám, ono to ke mně vlastně chodilo tak nějak i nedobrovolně a už v tom mám trochu přehled co za capiny tam je.
Nic není přesně daný, aby tu mohla fungovat OSA, která jen krade..

Před lety jsem přišel na to, že zákony jsou psány tak složitě jen proto, aby se daly zákonně porušit. Kdyby byla jedna věta srozumitelná a tím pádem třeba na 2 řádky, namísto původních třeba 10, tak by to bylo hned jiný.


No nic, zas odbíhám. Klasika :-D.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne veci čo vás trápia"