Star Music

alebo čo počúvate, objavili ste, máte radi

Moderátor: AdmineR

architect
nováčik
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Streda, 7. Augusta 2019, 10:38

Star Music

Príspevok od používateľa architect »

Niekedy na prelome dekády vydal časopis Premiere, zaoberajúci sa filmom a svetom okolo neho, pre mňa dokonalú zmes naj sci-fi filmovej hudby. Bolo to ako free príloha k nejakému vydaniu. Dlho som mal tento album "stratený" až som pred nedávnom robil poriadok v zálohách (ktoré som si kedysi poctivo robil na CD a DVD) a natrafil som na neho. Je bohužiaľ iba v MP3 192kbps/Steeo.
Ak by sa našla nejaká dobrá duša, ktorá vie o čom točím a dokonca by mala toto CD bolo by to úžasné.
Poprosil by som, keď už nie to CD, tak aspoň urobiť FLAC.
Toto je ten album:

Vopred ďakujem
Prílohy
Star Music.jpg
Star Music.jpg (21.03 KiB) 4823 zobrazení
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Star Music

Príspevok od používateľa oneeeee »

ešte tak zistiť pouličného vydavateľa , alebo popísať názvy skladieb . stiahnuť sa dá kadečo .
a vieš skopírovať to cd a dať na ulozto ?
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8759
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Star Music

Príspevok od používateľa Kazetowich »

architect napísal: Streda, 28. Augusta 2019, 11:16 Niekedy na prelome dekády vydal časopis Premiere, zaoberajúci sa filmom a svetom okolo neho, pre mňa dokonalú zmes naj sci-fi filmovej hudby. Bolo to ako free príloha k nejakému vydaniu. Dlho som mal tento album "stratený" až som pred nedávnom robil poriadok v zálohách (ktoré som si kedysi poctivo robil na CD a DVD) a natrafil som na neho. Je bohužiaľ iba v MP3 192kbps/Steeo.
Ak by sa našla nejaká dobrá duša, ktorá vie o čom točím a dokonca by mala toto CD bolo by to úžasné.
Poprosil by som, keď už nie to CD, tak aspoň urobiť FLAC.
Toto je ten album:

Vopred ďakujem
Petrik, s tymto nepomozem, ale mohol by si sem supnut postupne tvoje doma vyrobene masinky. Ak nemas fotky, ja ich mam vsetky zarchivovane a mozem ti ich poslat cez uschovnu ;)
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Napísať odpoveď

Návrat na "Tipy na dobrú muziku"