Reprobedne .

vintage Loudespeakers, Колонки винтажные vintage hifi stereo

Moderátor: AdmineR

pedro
stará páka
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Nedeľa, 4. Novembra 2018, 14:01

Reprobedne .

Príspevok od používateľa pedro »

Ak by niekto potreboval radu s úpravou pri nespokojnosti so svojimi repro,kľudne napíšte.Alebo potreboval iné ..?
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1917
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Reprobedne .

Príspevok od používateľa daniel00421 »

pedro napísal: Nedeľa, 27. Októbra 2019, 15:14 Ak by niekto potreboval radu s úpravou pri nespokojnosti so svojimi repro,kľudne napíšte.Alebo potreboval iné ..?
Šupni sem niake foto svojich výrobkov,zaujímalo by nás to,viem že máš a aj niečo z liateho betónu,nepreriekol som sa ?
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
pedro
stará páka
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Nedeľa, 4. Novembra 2018, 14:01

Re: Reprobedne .

Príspevok od používateľa pedro »

Čo už. :O). S betónmi sa bavím už 4 desaťročia. Upavoval som priestor a všetko hrateľné je založené.Snáď niekedy , keď bude čas a chuť.
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1917
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Reprobedne .

Príspevok od používateľa daniel00421 »

pedro napísal: Utorok, 5. Novembra 2019, 19:51 Čo už. :O). S betónmi sa bavím už 4 desaťročia. Upavoval som priestor a všetko hrateľné je založené.Snáď niekedy , keď bude čas a chuť.
Tešíme sa,ako pohľadať,nevieš do ktorých základov baráku si ich zalial ?Kôli nám ich nemusíš so zbíjačkou vyndávať.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
pedro
stará páka
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Nedeľa, 4. Novembra 2018, 14:01

Re: Reprobedne .

Príspevok od používateľa pedro »

Mám v pracovni nasťahované dve izby,čiže tak.Hovorím, chce to najmä chuť ?
Napísať odpoveď

Návrat na "Reprosústavy, reproduktory"