Sháním přenosné reproduktory

vintage Loudespeakers, Колонки винтажные vintage hifi stereo

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Sháním přenosné reproduktory

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Rozumiem - tam uchváti pomer malosť/výkon a kvalita (ktorú väčšinou nik nečaká od tak malého čohosi)
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Sháním přenosné reproduktory

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Kazetowich: Jo tak z bazaru.. A já si říkal, jakto, že to u vás stojí i s poštou 1066Kč a u nás kolem 1450Kč..

iwwo111: Jeden váží kilo? Fuha, no nestát to takový hrozný prachy, tak to bych měl pěkně těžkej bágl. Si to spočítej jen pro srandu - noťas 3kg, jeden foťák 222g, druhý foťák 900g, diktafon 280g a to ještě nepočítám myš, adaptér a jiné drobnosti..



Tak ono jak píšeš, cenově to je pro mě poměrně dost jinde, ale i kdybych měl hromady peněz, tak bych si tohle asi nekoupil - a to nemyslím nic ve zlým pro toho, kdo si koupí drahé věci.
Já spíš zastávám to, že když i levná záležitost dokáže udělat pořádnou službu, tak na co kupovat něco stejného, jen několikanásobně dražšího.

No krom bláznovství do zvuku dělám i hudbu a občas mě napadá, že kdyby zdejší členové fóra věděli v čem pracuju (nejen co se týká chaotického uspořádání pokoje, ale i modelu repráků a cesty zvuku), tak by se asi dost divili :-? :lol:..
Ale přitom výsledek (aspoň mě osobně) připadá v pořádku.
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Sháním přenosné reproduktory

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Počúvam tieto Creative T20 MkII a nestačím sa diviť.
Keď sa pozabudnete že počúvate tak malé, plastové a lacné repro, zistíte, že si bubnujete do rytmu po stole a užívate muziku :ugeek: - áno - za bazárových 40€ !
Je to zázračný výrobok.
Zaskočí vás aj bas a celková plnosť zvuku. Po ukričanosti ani slychu ani vidu.
Niekto sa fakt posnažil a dal do toho aj rozum a SRDCE (huráááá - dnes to je tak časté ako vidieť bielu velrybu)
Zaujme aj DYNAMIKA (citujem PeterKE)
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
peterKE
metál za zásluhy
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:12
Bydlisko: tam kde ty nie

Re: Sháním přenosné reproduktory

Príspevok od používateľa peterKE »

pre SilverFox - lepsie repro ako tie Creative T20 MkII, za take peniaze a s takym rozmerom nenajdes. Pre tieto repro sa ti oplati zobrat aj jednu tasku navyse. Ich zvuk ti to vynahradi.
Sansui 331 klub czechoslovakia
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Sháním přenosné reproduktory

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Kazetowich, peterKE: Tak jako jo, však si je asi časem pořídím, jen jsem se teď pořádně vytřískal z peněz na té zásobě CD, takže toto si bude muset chvíli počkat s čímž počítám - nešlo o něco na co bych spěchal, samotný dotaz jsem tu chtěl položit už minulý rok :-).

Ale jo, když to tu tak chválíte, tak jsem zvědavej, celkem by mě zajímalo to slyšet naživo a s hudbou, kterou mám naposlouchanou, takže vím jak zní.
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Sháním přenosné reproduktory

Príspevok od používateľa Kazetowich »

nevyberajä si žáner - a to je na nich super okrem ostatných plusov.
Takže smelo - vypočuj si ich niekde.
V obchode vybraté zo škatule nebudú rozohraté, tak s tým rátaj - tak ako všetky repro potrebujú rozohrať.
Preto je lepšie vypočuť u niekoho doma - ktoré už majú aspoň 50 hodín odohraté.
Alebo nám proste uver -:)
Zahrajú rovnako dobre disco, metal, rock, pop ... akustiku, jazz
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Sháním přenosné reproduktory

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Kazetowich: Hm, co se týká toho zahoření repráků, tak ti vlastně ani nevim.. Kdysi jsem si za asi 600Kč objednával jedny repráky 2.1 na chatu (a moc rád bych měl ty samé ještě i doma, páč hrají líp než ty co mám) a hned od spuštění hrály fakt suprově. V průběhu používání jsem však nezaznamenal žádnou změnu zvuku ani k lepšímu, ani k horšímu.

Tady nejde o to, že bych nevěřil, vždyť je tu chválíš, jak kdybys to měl od nich zaplacený :-D (to nemyslím nijak špatně). Jde mi jen o to, že jsem na ten zvuk zvědavej, ne že nevěřím.

A co se týká mé hudby, tak to jsem myslel v rámci toho, že bych si poslechl něco, co vím jak zní a jak by mělo znít - což je mnohem lepší na posuzování než, kdybych to porovnával se skladbou, kterou vůbec neznám :-).
Analogaudioman
metál za zásluhy
Príspevky: 373
Dátum registrácie: Nedeľa, 15. Septembra 2019, 21:44

Re: Sháním přenosné reproduktory

Príspevok od používateľa Analogaudioman »

Ja som si k počítaču dal tieto bedničky. Akosi počítačové sračkorepro som nevedel rozchodiť, akokoľvek som sa snažil. Sú to štúdiové monitory Dynaudio. Dynaudio síce nemusím, ale profi divízia Dynaudio je iný podnik ako consumer electronic.
Prílohy
image.jpg
image.jpg
image.jpg
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Sháním přenosné reproduktory

Príspevok od používateľa Kazetowich »

toto by ťažko prenášal - ale ako repro k pc bez prenášania ... ok
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Analogaudioman
metál za zásluhy
Príspevky: 373
Dátum registrácie: Nedeľa, 15. Septembra 2019, 21:44

Re: Sháním přenosné reproduktory

Príspevok od používateľa Analogaudioman »

Nuž, ja by kvôli zvuku aj futrálik vyrobil, veď to auto odvezie 😊
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Sháním přenosné reproduktory

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Analogaudioman: Uf, no to bych už těžko pobral :-D ..

Je to divný, ale doma takto stabilně umístěné by mi ty repráky už asi vadily. Sice jo, takto mám umístěný ty (zřejmě) Tesla ARS 824, ale kvůli sousedům nemám moc možnost je využít, tak používám jakési 5.1 Genius bedny, kde mám samozřejmě zapojeno od začátku jen dva kanály a ten basák. Jenže ty malý repráčky bych už neměl kam dát, tak je mám přímo zboku a ani si nějak nemůžu stěžovat, zvuky mi mezi kanály nesplývají, takže slyším přímo co ze kterého kanálu jde, což je pro mě při tvorbě hudby mnohdy dost zásadní.


Jen dodám, já ale auto nemám a ty minirepráky potřebuji, aby se mi vešly do tašky k velkému noťasu, když jedu buď na chvíli pryč nebo jdu řešit do bývalé školy jakou hudbu chtějí na akci.. To se školou je sice jednou za pár let, ale noťasové repráčky jsou fakt na pytel při čemkoliv.
phexsys
metál za zásluhy
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Nedeľa, 21. Októbra 2018, 11:56

Re: Sháním přenosné reproduktory

Príspevok od používateľa phexsys »

V hrobote používam LG ND1520 k jablku... sú fakt prenosné, beriem ich vždy aj na dovolenku, pripojím fén alebo tablet, má vstup 3,5 jack, vstavaný tuner aj budík... samé pozitíva.
SilverFox... chlapci upratovali, mám nejaké príslušenstvo k SonyEricsson. Repro, slúchadlá...
Sony TC-K666ES + TC-K555ES MkII + TA-F555ES + ST-S555ES + CD-P501ES
Pioneer A757 MkII + CT-S810S + CT-S910 + PD-S901 + D05 + MJ-D707
Philips 900 series
Napísať odpoveď

Návrat na "Reprosústavy, reproduktory"