Sháním přenosné reproduktory

vintage Loudespeakers, Колонки винтажные vintage hifi stereo

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Sháním přenosné reproduktory

Príspevok od používateľa oneeeee »

trojpásmové 8 ohmov najmenšie , máš ?
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Sháním přenosné reproduktory

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

oneeeee: Promiň, ale teď nevím na koho to bylo?

Já nemám nějaký super-výkoný repráky, ale zaduní dost a ty Tesly co tu mám na stole nejely už roky, protože duní a řvou ještě víc a ty jestli mají 4 ohmy..těžko říct..
Jo, tak pokud jsou ty moje opravdu ARS 824, tak mají 4 Ω. Takže jsem se trefil :-).
pedro
stará páka
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Nedeľa, 4. Novembra 2018, 14:01

Re: Sháním přenosné reproduktory

Príspevok od používateľa pedro »

Nečítal som celé vlákno,iba začiatok a posledné riadky.Nič v zlom,zle som to zrejme pochopil .?
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Sháním přenosné reproduktory

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

pedro: Aha, jo tak ono to bývá většinou dost čtení, pokud to nečteš od začátku ;-).

Ne v pohodě, já to nebral špatně, jen jsem nepochopil tebe.
pedro
stará páka
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Nedeľa, 4. Novembra 2018, 14:01

Re: Sháním přenosné reproduktory

Príspevok od používateľa pedro »

A ja zas teba.OK.
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Sháním přenosné reproduktory

Príspevok od používateľa janvys »

Viděl bych to rok 2080
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Sháním přenosné reproduktory

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

pedro: Jen že jsem potřeboval tip na přenosné repro, protože jsem se po nich nikdy nedíval, tak jsem ani nevěděl co by stálo za pořízení. Uvedl jsem jen ty, se kterými mám zkušenost.
Už ale tuším, po kterých jít, takže zatím jen čekám až budu mít chechtáky..a taky zda najdu obchod, kde bych je nejdřív mohl testnout a případně si to rozmyslet.



janvys: No nejspíš jo :-? .. Pokud nezačnu konečně vydělávat hudbou, ale na to potřebuju prve asi 40 tyček, takže začarovaný kruh zatím..
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Sháním přenosné reproduktory

Príspevok od používateľa janvys »

SilverFox•NSK napísal: Utorok, 19. Novembra 2019, 22:50 .. Pokud nezačnu konečně vydělávat hudbou, ale na to potřebuju prve asi 40 tyček, takže začarovaný kruh zatím..
Počkej...ty věříš tomu, že v dnešní době se lze uživit hudbou? Vážně? A na co 40l
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Sháním přenosné reproduktory

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: No, moje nadšení pro věc nezničíš, mimo to, když pro mě je hudba víc než bys myslel.. S tím zdaňováním všeho je to pochybný, to zase jo, ale jinak, kdybych si vydělal dost na vydání dalších projektů a měsíčně minimálně tolik co teď, tak mě to stačí. Nehodlám zahodit životní sen/touhu jen kvůli nějakým pochybnostem.

No na výrobu první várky desek. Možná se cena změnila, ty informace jsem zjišťoval před asi 6-7 lety..
Holt, když jsem měl milné informace o tom, kolik se ve skutečnosti vydělává a jak moc "dostupné" práce je..
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Sháním přenosné reproduktory

Príspevok od používateľa janvys »

Netuším z čeho si záhadně vydedukoval že ti chci něco ničit, to prosím vysvětli...
Přečti si ještě jednou otázku. Lze se v dnešní době uživit hudbou? Věříš tomu? Tady už vůbec nejde o tvé nadšení, ale o holý byznys, bohužel. A ty se do něj musíš zapojit, když píšeš že by ses tím chtěl živit.
*
P.S. ty bys chtěl vydávat hudbu na deskách jako na fyzickém médiu?
*
Promiň, ale něco maličko o tom vím, pohybuju se v byznysu a ekonomice celý život...a vím co je to za sajrat...bohužel
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Sháním přenosné reproduktory

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

I když jde o moje vlákno, tak to už silně odbočuje od tématu, pokud tedy budeš chtít ty i kdokoli další, pokračujte spíš v mém hlavním vláknu v Představení členů fóra.


janvys: Proč si tu někteří myslíte, že ti co odpovídají, nečtou to, na co odpovídají... Já čtu vždy všechno, někdy, když si nejsem něčím jistej nebo jsem něčemu plně neporozumněl, čtu si to víckrát.

No jo, to je tak, když nepřidávám kolobky :-D, pak to co napíšu může vyznít blbě nebo tím někoho i naštvu, aniž bych to měl v plánu :-?.

Otázka vyzněla tak, jako by bylo samozřejmý, že je blbost si myslet, že se v dnešní době dá uživit hudbou. Načež jsem reagoval takto a aniž by šlo o útok či podrážděnou reakci.

Ale slovo "byznys" ke své zálibě nehodlám přidávat nikdy. Rozhodně nejsem z těch prasat, kteří dělají něco jen za účelem zisku, já dělám hudbu, protože mě baví, protože je to pro mě život a i když bych z toho rád měl nějaký peníz, tak to ale určitě kvůli prachům nedělám.

Ano, hodlám vydávat svoji hudbu pouze na deskách jako hlavním médiu, případně časem něco i na kazetách či páscích, ale nechci jít na CD.
Že je to blbost? Já se*u na dnešní módu vydávat vše digitálně, k čemu to je?! Digitál neuchopíš, jsou to jen "jedničky a nuly", proto taky věci, které vydávám jako digitál, dávám zdarma. A to co dávám zdarma samozřejmě není všechna moje tvorba.



Kdybys mi před pouhými sedmi lety řekl, že budu mít vlastní skladby, tak bych se ti nejspíš vysmál - bez nadsázky.
Teď jich mám lehce přes 100 a i když to za posledních 5 let práce není vysoký číslo, tak si myslím, že to není ani nějak špatný.
Ano, jak jsem tu už psal, neumím bohužel na nic hrát (což v mnoha žánrech ani není možný využít), ale to nijak nesnižuje moji kvalitu tvorby.

Většina lidí jsou jen hudební konzumenti, do určitého věku jsem byl i já. Pak jsem ale chtěl nějaké skladby upravovat a vylepšovat. Naštěstí se mi podařilo objevit web, kde jsem začal nakupovat materiály a mohl jsem tak tvořit i vlastní hudbu - tedy tu legální.
Za těch 5 let jsem do toho nainvestoval spoustu peněz a času. Ale konečně můžu tvořit hudbu úplně podle svých představ a s minimálním omezením.


Dělal by tohle někdo, koho baví hudbu jen poslouchat?
Napísať odpoveď

Návrat na "Reprosústavy, reproduktory"