Technics M04

Moderátor: AdmineR

pedro
stará páka
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Nedeľa, 4. Novembra 2018, 14:01

Re: Technics M04

Príspevok od používateľa pedro »

V obdobnej jednoduchosti s maximom tranzistorov a jednoduchou,no spoĽahlivou jednomotorovou mechanikou mám RS-M263. TaktieŽ odporúčam.NO a ,,malý,, zosik SU-C03 no coment v dobrom.
2mato

Re: Technics M04

Príspevok od používateľa 2mato »

vyzera podobne ako m04 aj hlava... aspon parametre

ja mam RS-M63 este starsi s tank mechanikou a 3 hlavami... ten je oproti M04 zvukovo dalej, ale aj cenami... tiez je to tranzistorak
pedro
stará páka
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Nedeľa, 4. Novembra 2018, 14:01

Re: Technics M04

Príspevok od používateľa pedro »

Áno,je to predchodca RS-M263 . M63 má trochu hlučnejšiu mechaniku...
Naposledy upravil/-a pedro v Streda, 5. Februára 2020, 20:39, upravené celkom 2 krát.
2mato

Re: Technics M04

Príspevok od používateľa 2mato »

Na M63 mam tiez (asi) hlucnu mechaniku, ale ked stlacis play, alebo rec nic nehuci iba to dobre hrá :-) ...okrem ineho ma jeden velky nahon a to je vse, taký tank, prej su to velmi spolahlive mechaniky
pedro
stará páka
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Nedeľa, 4. Novembra 2018, 14:01

Re: Technics M04

Príspevok od používateľa pedro »

Tak som to aj myslel,hlučná iba pri prepínaní a vypínaní jej funkcií. :O)
2mato

Re: Technics M04

Príspevok od používateľa 2mato »

Mam este rs-m24, je to taka ocesana verzia m04ky ineho vzhladu aj velkosti... na scheme vyzeraju velmi podobne zapojenim aj zvukovou cestou... osadenie je vsak ine jak tranzistory tak aj kondiky, pocut to aj na zvuku ten je este viac zabavny, stavnaty a snazivy, ale vytratil dost z preciznosti... ovsem zmenit par tranzistorov a kondikov a myslim, ze bude to iste ako m04 hlavy ma rovnake tiez...
pedro
stará páka
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Nedeľa, 4. Novembra 2018, 14:01

Re: Technics M04

Príspevok od používateľa pedro »

Asi aj škoda Času sa s tým baviť .Kazety aj tak vždy dobré nahrať na TOP stroji , resp. moŽnej domácej ,,referencii,,.
2mato

Re: Technics M04

Príspevok od používateľa 2mato »

iste... nuz clovek si niekedy robi aj stroje do zalohy... M24 mam len ako zalohu, pretoze som ju kupil lacno vo velmi peknom stave, mechanika, hlavy aj vizual a keby bolo najhorsie a moja M63 narazi na drahsi problem, tak mam v zalohe nieco co ma potencial hrat slusne ako player + bezporuchova prevadzka :-) za to co som ju kupil ju isto predam bez problemu, takze preco nie...
pedro
stará páka
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Nedeľa, 4. Novembra 2018, 14:01

Re: Technics M04

Príspevok od používateľa pedro »

Nehovorím, Že by mi M24 vadil. :O)
Napísať odpoveď

Návrat na "Technics"