Bolo aj gramo

деки и дальше плееры - цд, грамо vintage hifi stereo

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Bolo aj gramo

Príspevok od používateľa Kazetowich »

trošku mimo tému, ale youtube riadne dokurvili - aj ja tam už nerád chodím - je to naschvál - tiež mám w7 a chodil som tam ako neprihlásený - postupne od Youtube odídem úplne.
A takisto od Gmailu.
Ostatné nástroje velkého brata nepoužívam - knihu ksichtov a pod.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Bolo aj gramo

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: No on ale ten noťas jinak výkonej je, FHD filmy s datovým tokem 10MB/s přehraje bez potíží. Jo, vím, že se budeš smát a jen ti tím přihraju, ale když byly ty "příjemné" teploty kolem 45°C, tak ano, to mi tohle nepřehrálo a video se začalo drhnout. Jenže komu tyhle teploty přijdou normální že..

Já ti nevim, já tu doma mám dva noťasy, ale jeden má vstup na IDE disky a další sice na Sata, ale s dnešníma bazarovýma cenama HDD by mi vyšlo na stejno, kdybych koupil novej.
Výkonově jsou ty dva slabší než tento co mám teď (dvoujádro 2.3GHz, 3GB RAM), ale rád bych aspoň jeden zprovoznil jako nejhorší záchranu, kdyby se mi s tímto naneštěstí něco stalo, což doufám, že ne.

Jo, koupím, ale v jakým stavu, s kolika skrytýma vadama a taky jak malým displejem..
A nejraději bych si jako záložní pořídil znovu ten můj model (Samsung R730) - už vím kde co je, zevnitř ho znám dobře, mám na něj stažené oficiální ovladače jak pro WinXP, tak i Win7 a na tu velikost displeje jsem si hodně zvykl.
Pro mě je tohle prostě perfektní noťas.



A teď si s tím odbočováním začal on, já za nic nemůžu, já hudebník (což je i pravda :-D ).
jhradec
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1067
Dátum registrácie: Piatok, 12. Októbra 2018, 15:51

Re: Bolo aj gramo

Príspevok od používateľa jhradec »

A co ten gramec ???
Ono hlavně záleží na tom, jaké má pán požadavky, Jestli a na co bude ten gramec vlastně používat.
Můj poslední úlovek je LENCO L78 - to rozhodně není bezproblémové gramo, ale chtěl jsem ho a na mnohé mé požadavky vyhovuje perfektně. Mimo něj mám ještě 2 další. :D
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2327
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Bolo aj gramo

Príspevok od používateľa orhore »

Myslím, že Kazetowich si nakonec ani nevybere. Každý co tu něco napsal, tak má svého favority či jiný názor na volbu gramofonu. Nové modely mají svoje ceny a nedostatky kvůli levné výrobě. Staré kousky zase vyžadují jinou péči vzhledem k jejich věku. A to se ještě neprobírala přenoska či předzesilovač. I když preamp má Kazetowich často integrovaný ve svých zesilovačích. Musel by tomu věnovat více času. Něco si pořídit, vyzkoušet, prodat, koupit a zase vyzkoušet. Těžko radit.
pedro
stará páka
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Nedeľa, 4. Novembra 2018, 14:01

Re: Bolo aj gramo

Príspevok od používateľa pedro »

Píše,že do 100 eu s prenoskou.Oú..?
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3650
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: Bolo aj gramo

Príspevok od používateľa Nstar »

Zozen najprv prenosku, verklikovac dojde potom, preamp mas a kabel podľa prenosky, ta je podľa mna aj 85% zvuku a zlym kablom to nechces dojekazit. Jasne este sa da pokaziť zlym nastavenim ale o tom sa teraz nebavime.
Napísať odpoveď

Návrat na "Decky, kotúčáky, gramofóny, CD a iné prehrávače"