Dobré gramo?

деки и дальше плееры - цд, грамо vintage hifi stereo

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Dobré gramo?

Príspevok od používateľa EZ647 »

Ja viem, ja som si len na to spomenul keď vidím tie naťahovania kto je a kto nie je hifista a prečo :D Hifista by asi mal vedieť oceniť dobrý zvuk a trošičku o tom vedieť, ale ja neurčujem kde je ta hranica.

To som si zase spomenul keď pred rokmi si každý kupoval repro 2.1 za 1500Sk a ja Technics SB-CA21 za 11 000Sk a oni že si šialený, veď to nemá ani zosík zabudovaný :D
iwwo111
stará páka
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Nedeľa, 15. Septembra 2019, 00:09
Bydlisko: Rožňava

Re: Dobré gramo?

Príspevok od používateľa iwwo111 »

Ved aj ja som pocuval, ze za takú "vežu " dať tolko prachov. Ze v OK elektro je to lacnejsie. :D
iwwo111
stará páka
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Nedeľa, 15. Septembra 2019, 00:09
Bydlisko: Rožňava

Re: Dobré gramo?

Príspevok od používateľa iwwo111 »

Ale späť k téme. Denon som vybral zámerne. Jednak sa mi hodí k zostave a jednak mam dobre skusenosti s touto znackou. Len to zbytočné platenie za predzosik ma serie. Je vypinatelny nastastie. A co som cital, tak aj prenosku ma uz dost dobru na zaciatok. Inak Denon prenosky sú dosť chválene
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3622
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: Dobré gramo?

Príspevok od používateľa Nstar »

Chces ho,ber to, ty už si ho vlastne kupil. Daj potom recenziu sem.
iwwo111
stará páka
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Nedeľa, 15. Septembra 2019, 00:09
Bydlisko: Rožňava

Re: Dobré gramo?

Príspevok od používateľa iwwo111 »

No napadla ma aj myslienka na niečo jednoduche, preto som dal ten prvy. Len ma ako nie gramoodbornika netuklo, ze potrebujem protizavazie na ramienku a dalsie dolezite veci.
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3622
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: Dobré gramo?

Príspevok od používateľa Nstar »

Jaj ja ze hovoris o tom priesvitnom. Tak pri tom denone je uz ina cena, tak radsej opatrne. Tam uz sa da najst vselico.
iwwo111
stará páka
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Nedeľa, 15. Septembra 2019, 00:09
Bydlisko: Rožňava

Re: Dobré gramo?

Príspevok od používateľa iwwo111 »

Nstar napísal: Nedeľa, 13. Októbra 2019, 21:03 Jaj ja ze hovoris o tom priesvitnom. Tak pri tom denone je uz ina cena, tak radsej opatrne. Tam uz sa da najst vselico.

Pojdem si ho vypočuť v klude. A so zostavou aku mam doma. Teda približne
vlado.bb
metál za zásluhy
Príspevky: 336
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 15:06

Re: Dobré gramo?

Príspevok od používateľa vlado.bb »

IWWO111,ak chces predam ti prenosku Denon DL 110 aj s headshellom Audi Technika.Ma nahrane asi 20 hodin
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Dobré gramo?

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Ta denon co ponuka vlado - to uz je vazna prenoska.
Ziadny brak
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
jhradec
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1016
Dátum registrácie: Piatok, 12. Októbra 2018, 15:51

Re: Dobré gramo?

Príspevok od používateľa jhradec »

Denon dělá i MC přenosky :)
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Dobré gramo?

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Nstar napísal: Nedeľa, 13. Októbra 2019, 06:37 Jedine nove v tejto cene by som zvazoval elemental, hoci je to minimal, nic ine nejde chciet. Lepsi sa ale zozenie z druhej ruky a este raz prenoska robi zvuk, to ostatné sa rozhoduje tak aby ho nezhorsilo.
Ale zasa kupis elemental alebo iny project a predaju ti to bez krytu. Ja neviem moc fer to nie je, pretože najvacsi nepriateľ gramo je prach a toto je trochu drze.
Vyber prenosku, lenze ako ked nemas na com odskusat, ze. No stavka na istotu bude Shure. Stavka na neistotu Grado, ta by bola pre mna. Alebo Koetsu..

Teraz best buy asi
https://hudba.bazos.sk/inzerat/10389609 ... -nc440.php
Nc 440, vsimnite si to prekrasne ramienko, toto je stroj a za tuto cenu...asi bude chcieť nejake drobnosti, az to nemá prevaleny tanier tak je ok
Za telefonat by to stalo az by ktosi cosi zhanal
Ježišmarjá aj keď by bolo potrebné servisovať tak to hneď berte,cena ako zadarmo...neváhajte ani na sekundu,nebyť toho že už som vybavený tak ho hneď beriem.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3622
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: Dobré gramo?

Príspevok od používateľa Nstar »

Nikoho to nezaujalo? Aspon zhrnme zopar faktov. Takze stroj ma niekolko patentov, velmi tichy pohon, zaujimavostou je jeho motorcek, velmi tazky a masivny tanier, stroboskop, ktory mnoho ludi upravuje na ledky ale najposobivejsi je proste cez dutnavku, a ramienko, to je cista nadhera velmi kvalitne a vyborne. Cely stroj je tazky ako kuchynsky robot, ziadne piliny z ikei.(myslim robot co uz nikto nema nie ten co ma kazdy) Uz v zaklade je to skvely gramec a kto bude chciet vytazi z toho viac, pretoze poskytuje aj moznosti bastlenia. Od zakladnych vymien podlozky cez vybratie zdroja von, prerabky na cinche, vymeny kablov v ramienku (aj ked tu opatrne bo to co tam je je velmi dobre ), no a kopu inych. Dovolim si povedat ze toto znesie aj Koetsu. Doplnte kludne info aj kritiku.
Naposledy upravil/-a Nstar v Streda, 16. Októbra 2019, 10:21, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Decky, kotúčáky, gramofóny, CD a iné prehrávače"