Naše DIY, aneb co jsme vytvořili nejen v Hi-Fi

деки и дальше плееры - цд, грамо vintage hifi stereo

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Naše DIY, aneb co jsme vytvořili nejen v Hi-Fi

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Zabudol si ze tu po tebe este ostane mlada zena z 80tych rokov :-D
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Naše DIY, aneb co jsme vytvořili nejen v Hi-Fi

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Nechce sa mi to presuvat, aj tak tu je bordel. Uz to nikto neuprace >:)
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Naše DIY, aneb co jsme vytvořili nejen v Hi-Fi

Príspevok od používateľa oneeeee »

treba to vymazať aj poniektoré iné príspevky , ktoré nemajú odpovede . nechcem aby tu bol druhý fejsbúk . aj bez registrácie sa tu všetko zobrazuje . budú o nás všetko vedieť.
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Naše DIY, aneb co jsme vytvořili nejen v Hi-Fi

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

oneeeee napísal: Sobota, 20. Júla 2019, 22:04 treba to vymazať aj poniektoré iné príspevky , ktoré nemajú odpovede . nechcem aby tu bol druhý fejsbúk . aj bez registrácie sa tu všetko zobrazuje . budú o nás všetko vedieť.
Pardon, že tu do toho opět vstupuju, ale proto je dobrý zvažovat co zveřejníš. Já sám mnohdy i několik týdnů zvažuju co sem o sobě napsat..
A krom toho, že něco smažeš neznamená, že to zmizí z internetu a že při troše hledání na správných místech nenajdeš i to co tu už není. A tohle není jen strašení od konspiračního paranoika :-)..
Kubrt
metál za zásluhy
Príspevky: 282
Dátum registrácie: Pondelok, 3. Júna 2019, 20:50
Bydlisko: Opava

Re: Naše DIY, aneb co jsme vytvořili nejen v Hi-Fi

Príspevok od používateľa Kubrt »

Tak zítra zas něco přidám
Hifisti poslouchají hudbu, highendisti svoje přístroje...
Kubrt
metál za zásluhy
Príspevky: 282
Dátum registrácie: Pondelok, 3. Júna 2019, 20:50
Bydlisko: Opava

Re: Naše DIY, aneb co jsme vytvořili nejen v Hi-Fi

Príspevok od používateľa Kubrt »

SilverFox•NSK napísal: Sobota, 20. Júla 2019, 22:09
oneeeee napísal: Sobota, 20. Júla 2019, 22:04 treba to vymazať aj poniektoré iné príspevky , ktoré nemajú odpovede . nechcem aby tu bol druhý fejsbúk . aj bez registrácie sa tu všetko zobrazuje . budú o nás všetko vedieť.
Pardon, že tu do toho opět vstupuju, ale proto je dobrý zvažovat co zveřejníš. Já sám mnohdy i několik týdnů zvažuju co sem o sobě napsat..
A krom toho, že něco smažeš neznamená, že to zmizí z internetu a že při troše hledání na správných místech nenajdeš i to co tu už není. A tohle není jen strašení od konspiračního paranoika :-)..
Mi je úplně jedno jestli mne někdo sleduje. Je to jeho slabost. Nebo slabost systému. Vím o tom fakt hodně. Jednou odejdu a co pak s tím bude dělat je jeho věc. Jakož i teď. Síla je ve mně, ne v něm. Tím že mám už jen mobil jsem mu o sobě řekl vše. I kdy jdu kadit...
Hifisti poslouchají hudbu, highendisti svoje přístroje...
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Naše DIY, aneb co jsme vytvořili nejen v Hi-Fi

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Kubrt: Já to nemyslel špatně, jen jsem reagoval na "oneeeee"ho příspěvek. A konspirátor a paranoik jsem nemyslel jako srandu, jen spíš jako decentní odlehčení na konec.
Víš, ono ani nejde o to neřešit co o tobě může kdo zjistit, ale co o sobě sám napíšeš. Jedna věc jsou tvoje názory, ale druhá osobní informace.
Díky dnešní pošahané době se objeví pošahanost v mnoha lidech, kteří o sobě sdílí co právě dělají - teď jsem vstal/a; jdu si vyčistit zuby; mám si dát kávu nebo čaj?; jejda to je už tolik hodin! snad nepřijdu pozdě; podařilo se mi přijít do práce včas; hm, dnes si dám na svačinu asi croissant - vypadá to dobře že? (přiložená fotka)...... To nebyla něčí citace, spíš jen parodie na to, co jsem slyšel, že jsou lidi schopni dat na ksichtbuk a jiné weby..


V dnešní době musí být člověk obezřetnej na to co sdílí se světem - kdysi jsi něco řekl sousedovi a rozkřiklo se to leda po vesnici nebo po fabrice, ale dnes to může zjistit kdokoli na světě.

Ve zkratce, je potřeba používat zdravej rozum.


A ano, souhlasím s tebou, síla je v každém z nás a nebát se mít vlastní názor a stát si za ním z nás dělá jedinečnou osobnost. Dokonce i dobrou, pokud to nikomu neubližuje.
Bohužel však existuje i dav, tzv. "stádo ovcí", které odsoudí cokoliv nového a neznámého nebo i to o čem si pouze myslí, že je špatné jen díky tomu, že si to myslí ostatní..ale to už odbočuju..
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Naše DIY, aneb co jsme vytvořili nejen v Hi-Fi

Príspevok od používateľa oneeeee »

na . len čo niečo napíšem už samá kritika . s tým facebookom to bolo len prirovnanie .
nespočetné množstvo príspevkov ,ktoré nemajú odpovede , vytvárajú chaos , v prehľade . doteraz som všetky skupiny , alebo podskupiny nepozrel . je to na vyťaženosť , nemožné .
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2317
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Naše DIY, aneb co jsme vytvořili nejen v Hi-Fi

Príspevok od používateľa orhore »

Já bych se i v tomto vlákně asi omezil jen na techniku.
Kdysi jsem se DIY hodně věnoval, ale byla jiná doba. V tuzexu jsem pokukoval po všem hezkém, ale nebylo vždy dost prostředků na pořízení, tak jsem to aspoň napodoboval vlastní výrobou. Hlavně zesilovače, reprobedny atd. Jenže to už se dávno buď prodalo, a nebo rozebralo na díly.
Teď když si v bazarech koupím tyhle originální staré pěkné věcičky, tak už mě nenutí nic vlastního vyrábět. Ale hlavně mě fascinuje stále něco vylepšovat, protože je stále co. Výrobci tomu udělali hezké kabátky, ale uvnitř často tomu nevěnovali tolik pozornosti.
Každopádně hodně oceňuji když si někdo v dnešní době tak hezkého a hlavně funkčního postaví vlastníma rukama.
Já se omezuji tak maximálně na výrobu sluchátkových zesilovačů, předzesilovačů pro gramofony a v poslední době mám rozkreslený speciální předzes - linkový přepínač pro tu obrovskou hromadu decků. Abych mohl v jakémkoliv okamžiku na jakýkoliv nahrávat z jakéhokoliv zdroje i přehrávat. Navíc to musí být vybaveno kvalitním sluchátkovým zesilovačem. Je to trošku větší a už mi to trvá trochu dlouho. Pár technických věcí ještě nemám úplně vymyšleno.
Kubrt
metál za zásluhy
Príspevky: 282
Dátum registrácie: Pondelok, 3. Júna 2019, 20:50
Bydlisko: Opava

Re: Naše DIY, aneb co jsme vytvořili nejen v Hi-Fi

Príspevok od používateľa Kubrt »

SilverFox•NSK napísal: Nedeľa, 21. Júla 2019, 01:05 Kubrt: Já to nemyslel špatně, jen jsem reagoval na "oneeeee"ho příspěvek. A konspirátor a paranoik jsem nemyslel jako srandu, jen spíš jako decentní odlehčení na konec.
Víš, ono ani nejde o to neřešit co o tobě může kdo zjistit, ale co o sobě sám napíšeš. Jedna věc jsou tvoje názory, ale druhá osobní informace.
Díky dnešní pošahané době se objeví pošahanost v mnoha lidech, kteří o sobě sdílí co právě dělají - teď jsem vstal/a; jdu si vyčistit zuby; mám si dát kávu nebo čaj?; jejda to je už tolik hodin! snad nepřijdu pozdě; podařilo se mi přijít do práce včas; hm, dnes si dám na svačinu asi croissant - vypadá to dobře že? (přiložená fotka)...... To nebyla něčí citace, spíš jen parodie na to, co jsem slyšel, že jsou lidi schopni dat na ksichtbuk a jiné weby..


V dnešní době musí být člověk obezřetnej na to co sdílí se světem - kdysi jsi něco řekl sousedovi a rozkřiklo se to leda po vesnici nebo po fabrice, ale dnes to může zjistit kdokoli na světě.

Ve zkratce, je potřeba používat zdravej rozum.


A ano, souhlasím s tebou, síla je v každém z nás a nebát se mít vlastní názor a stát si za ním z nás dělá jedinečnou osobnost. Dokonce i dobrou, pokud to nikomu neubližuje.
Bohužel však existuje i dav, tzv. "stádo ovcí", které odsoudí cokoliv nového a neznámého nebo i to o čem si pouze myslí, že je špatné jen díky tomu, že si to myslí ostatní..ale to už odbočuju..
Díky za podporu a máš pravdu. Fejsbůk nemám a nikdy mít nehodlám, mě dceři jsem zakázal prezentovat kdekoli jsem já, mojí přítelkyni taktéž. Moje soukromí si chranim.. Ne paranoidně, prostě přirozeně. Ani v minulé době nikdo moc nic druhému neřekl. A tak to ctim...
Hifisti poslouchají hudbu, highendisti svoje přístroje...
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Naše DIY, aneb co jsme vytvořili nejen v Hi-Fi

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

orhore: Já vím, promiň, už nebudu odklánět od tématu.

oneeeee: S Ksichtbukem nemám zkušenosti a nechci mít, ale chápu tvoje přirovnání a souhlasím s tím. Nevím kde jsi viděl kritiku.
Jen co se týče příspěvků bez odezvy, myslím, že na ně může klidně zareagovat někdo i mnohem později ;-).

Kubrt: Není za co :-). Já jsem na tom obdobně, ale vzhledem k tomu, že chci vydávat hudbu, tak počítám s případným povědomím o mně u veřejnosti.
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Naše DIY, aneb co jsme vytvořili nejen v Hi-Fi

Príspevok od používateľa oneeeee »

vk.com tam som . je to ruský facebook . tam som sa pred pár rokmi zaregistroval , aby som mohol popozerať barišne . ale som tam tak 4 x do roka . a čoraz viac je tam našincov .
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Napísať odpoveď

Návrat na "Decky, kotúčáky, gramofóny, CD a iné prehrávače"