Akcent (SK) Originálne kazety

Moderátor: AdmineR

SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Akcent (SK) Originálne kazety

Príspevok od užívateľa SilverFox•NSK » Sobota, 8. Februára 2020, 15:32

daniel00421: Já nechci kecat, ale mám pocit, že takový věci vycházeli spíš jen na vinylech. A hlavně Šimkovo první album je až z roku 1976 a to byla klasika "Ze Soboty na Šimka - díl 1.". S Grossmanem začal až v roce 1980 a ano, tam už to vyšlo i na kazetě, ale ne pod Akcentem, ale klasicky Supraphonem.
A jak tak koukám, tak mám asi celou jeho diskografii - co se vinylů týká, ale Večerem při petrolejce to končí, Rozrucha v lázních už nemám.

Miloslav Šimek - odkaz na Discogs.

--
EZ647: No co, já su ještě mladší a to mám desky i z roku ±1905 :-D. Ale to se ti neposmívám. Jde o to, že ty jsi prostě zaměřený na kazety a já hlavně na desky :-).

Užívateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa EZ647 » Sobota, 8. Februára 2020, 15:37

Ja som po originálkach nikdy nešiel, Ander bol jedinou výnimkou, ostatné som dostal vždy od niekoho. Vždy som vyznával názor, že radšej zohnať CD a nahrať si na kazetu .

SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Príspevok od užívateľa SilverFox•NSK » Sobota, 8. Februára 2020, 15:49

EZ647: To já taky, ale u mě to bylo především, kvůli cenám a jak jsem pak zjistil i kvalitě záznamu. Dříve jsem ale měl techniku takovou, že bych neměl šanci si to pořádně a kvalitně nahrát - no možná když mi ještě jela ta Hifina Philips FCD760, ale ta taky nebyla v nejlepším stavu.. Ale hlavně, já neměl dostatek volných kazet, tak jsem dost váhal co nahrávat.

No, krom ceny a kvality tam hraje i další faktor proč po originálkách moc nejdu a to, že na žádné asi nikdy nebude takový výběr nebo hudba, kdy by se mi to líbilo od začátku do konce.

Napísať odpoveď

Návrat na "Prednahraté (originálne) kazety podľa vydavateľstiev"