Greenfield Golden Ceylon Black Tea

Moderátori: AdmineR, peterKE

Používateľov profilový obrázok
peterKE
metál za zásluhy
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:12
Bydlisko: tam kde ty nie

Greenfield Golden Ceylon Black Tea

Príspevok od používateľa peterKE »

S tymto vyrobcom cajov, ktory je povodom z Ukrajiny mam uz viac skusenosti. Vyrobky tejto znacky sa predavaju ako u nas, tak aj v susednom Cesku. Nasiel som v zasobach prave tento, tak sa podelim o dojmy. Balenie pekne a strucne so vsetkymi potrebnymi informaciami. Caj je kvalitne, vakuovo zabaleny. Po rozbaleni citit najviac aromu typicku pre odrodu Ceylon a ako bonus aj vonu susenych sliviek. Vona je celkovo prijemna, bez neziaduceho zapachu. Vysusene cajove listky su pekne potriedene, bez odpadu a zbytocnych polamanych konarikov. Vysledny napoj je prijemnej vone aj chuti. Ako je pre Ceylon cierny caj typicke, nalev ma peknu jantarovu farbu. Caj je dobre vyvazeny, nenajdete tam nadbytocnu horkost ani trpkost. Ludia, ktori oblubuju silny cierny caj, musia hladat oznacenie English Breakfast. Tento caj je prijemny na celodenne popijanie a na koniec dna, do tej 16-17 hodiny ako stvoreny. Odporucam kazdemu, kto ma rad prijemny a vyvazeny caj bez silnej chuti a aromy. Tato znacka, ma pri sypanom ciernom caji, este nesklamala.
Prílohy
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
Sansui 331 klub czechoslovakia
Napísať odpoveď

Návrat na "Čaje"