Dilmah - Rooibos, Malina a Kokos

Moderátori: AdmineR, peterKE

Používateľov profilový obrázok
peterKE
metál za zásluhy
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:12
Bydlisko: tam kde ty nie

Dilmah - Rooibos, Malina a Kokos

Príspevok od používateľa peterKE »

Dilmah - Rooibos, Malina a Kokos

Tato znacka cajovych produktov je jedna z mojich najoblubenejsich. Zoznamil som sa s nou, ked som chodil na strednu skolu. Kupoval som od nich prevazne zeleny a cierny sypany caj a niekedy aj sackove. Co je na tejto znacke spickove, je urcite kvalita daneho vyrobku, zabalena priam darcekovo, so vsetkymi potrebnymi udajmi a odpovedami, ktore by mal zakaznik dostat. To ako sa staraju o zakaznika, je priam ukazkove a vsetci v oblasti obchodu, by si mali od nich brat priklad. Nebudem tu viac o znacke Dilmah vyspevovat. Ten kto chce, nech navstivi ich stranky a ochutna ich produkty. Malokedy si zvyknem kupit sackovy caj, ale teraz som urobil vynimku. Bol som zvedavy , ci robia kvalitne aj caje s ovocim a bylinkami. Tento produkt ma iba utvrdil v tom, ze o tejto znacke nebudem nikdy pochybovat. Ked som v minulosti niekedy ochutnaval ovocny caj alebo ochuteny zeleny, cierny, boli to caje, ktore iba krasne vonali ale vysledna chut bola kysla alebo umela a bez cukru sa to nedalo pit. Tento Rooibos je vynikajuci vo vsetkom. Napoj je krasne číry a cisty bez zbytocnych usadenin na dne salky. Jeho farba mi pripomina kvalitny, cierny, cejlonsky caj. Aroma caju je ukazkova. Citite tam vsetko a nic sa nestraca. Dominuje Rooibos so svojim medovo-sladkym nadychom, potom malina a velmi jemny dotyk kokosu. Chut napoja je jemne sladka, svieza a netreba ho vobec ochucovat, cim by sa samozrejme vsetko pokazilo. Vyrobca aj na obale zdoraznuje, aby si ho zakaznik neochucoval mliekom, anglicania sa asi nepotesili :) Rooibos je vyborny v tom, ze neobsahuje kofein/tein a predsa ma vela antioxidantov, mineralov, vitamin C a zelezo a mozu ho pit aj deti. Velmi uzitocne info o Rooibos tu - https://zdravie.pravda.sk/zdrava-vyziva ... otne-zeny/
Prílohy
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
Sansui 331 klub czechoslovakia
Napísať odpoveď

Návrat na "Čaje"