Zesilovače pro movitější

Vintage stereo amplifiers and receivers - стерео Усилители и Ресийвъри винтаж vintage hifi stereo

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Zesilovače pro movitější

Príspevok od používateľa janvys »

Tak si říkám, je v tom zvukovém přednesu takový rozdíl, abych za to dal statisíce? Můžou to vůbec uši ještě rozeznat? I když k tomu budu mít nejlepší bedny za další statisíce a speciální poslechovou místnost?
U známého jsem kdysi poslouchal Accuphase v podobné cenové kategorii, a že by mě to nadchlo natolik, abych za to dával tolik, to ne. Při další návštěvě u něj jsem si přinesl svůj zesík, tehdy to byla Yamaha 2000 (přesné označení nemamatuju), a zkoušeli na jeho bednách, dodnes si přesně pamatuju, jak říkal že si asi musí pořídit lepší poslechovou místnost, protože neslyší rozdíl :lol: :lol:
Malá ukázka z projíždění bazoše před chvilkou, a to vím že jsou ještě mnohem dražší kousky...
Prílohy
Screenshot_20190915_224849.jpg
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8759
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Zesilovače pro movitější

Príspevok od používateľa Kazetowich »

asi musí byť aj niečo pre tých čo zarábajú veľa - aby to mali ako a za čo minúť :lol:
Ja tomu hovorím "pasce na prachy" - ale ono sú to skôr pasce na pracháčov - čo nevedia kam ich dať
Takýto tovar im pomáha riešiť ten problém. Navyše im to dá pocit výnimočnosti.
Nedávno som čítal, že bol zraz topmodeliek a mali na sebe šaty v cenách miliónov ... -:)))
Tento tovar (aj služby) - je mimo realitu a nemá nič spoločné so zdravým sedliackym rozumom - netreba sa nad tým ani zamýšlať.
Ale ako podnet ku krátkej úvahe o absurditách života je to zaujímavé.
Tak ako káble k hifi v cene prístroja :lol: - káble so skvelým zvukom :mrgreen: (zrejme preto taká cena, že majú zabudovaný zosik aj repro :twisted: )
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Napísať odpoveď

Návrat na "Stereo zosilňovače, receivery"