BABY 01/05 - májovie devy

tu nájdete hlasovania, ankety a súťaže (aj o ceny)

Moderátori: EZ647, AdmineR, oneeeee, daniel00421, amator, peterKE

Vyznač 2 krásavice a stlač HLASOVAŤ

Hlasovanie ukončené Piatok, 3. Mája 2019, 19:50

Pondelok
1
8%
Utorok
4
33%
Streda
1
8%
Štvrtok
2
17%
Piatok
0
Žiadne hlasovania
Sobota
1
8%
Nedeľa
3
25%
 
Celkom hlasov: 12

Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: BABY 01/05 - májovie devy

Príspevok od používateľa oneeeee »

vykopávky sem nedávajte :D
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: BABY 01/05 - májovie devy

Príspevok od používateľa Kazetowich »

oneeeee napísal: Utorok, 30. Apríla 2019, 19:57 vykopávky sem nedávajte :D
Zrelá krása je ako dobré víno !
To ešte len možno zistíš.
Uplne ma vie odrovnat, ked vidim nejaku 17ku, dokonala pleť, ladne telo a spod rukavov vykukne tetovanie, pirsing na jazyku, na bradavke, v nose, na klitorise... Potom vytiahne cigu a začne pičovať.
Smrdi lacnym alkoholom a tabakom, ked to pobozkas, je to ako nakuknut do stareho neumyteho suda od brandy do ktoreho medzicasom zacali hadzat odpadky a špaky.
Aký je rozdiel medzi ňou, a starým námorníkom??!!
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: BABY 01/05 - májovie devy

Príspevok od používateľa daniel00421 »

No,to vieš realita dnešných mládežníkov.Chodím veľmi často na konferencie a zrovna včera som bol robiť Top management pre Trend/News Media holdilg a devy-hostesky ako soplane 15 ročné,vystupovanie voľne pohodeného zváracieho kábla,tiež všate vo voľnej chvíli pohulovanie,zašiváreň,čučanie do mobilu....postava že im evidentne chýba telesná výchova na škole-česť výnimkám,veľká riť,nohy bez náznaku tvaru lítok a pevných stehien,ako koly do plota,nie som až tak starý ale čo si spomínam na stednú...hm mňam mňam,aj mladé profesorky.
Taká podarená 40-ciatka,zrelá,očakavajúca návrhy tak to jo,som sa stretol,nehovoriac o vyformovanom tele že tie mladé by mohli závidieť,verte mi,po tých iventoch behám často,dobré je to niekde mimo bydliska na hoteli,sem tam sa niečo zadarí....
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: BABY 01/05 - májovie devy

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Díky Danielovi za vhodné a trefné doplnenie. Plne súhlasím.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1841
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: BABY 01/05 - májovie devy

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Kazetowich napísal: Streda, 1. Mája 2019, 11:57 Díky Danielovi za vhodné a trefné doplnenie. Plne súhlasím.
NIET ZAČ.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: BABY 01/05 - májovie devy

Príspevok od používateľa Kazetowich »

:arrow:
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
peterKE
metál za zásluhy
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:12
Bydlisko: tam kde ty nie

Re: BABY 01/05 - májovie devy

Príspevok od používateľa peterKE »

janvys napísal: Pondelok, 29. Apríla 2019, 16:56 Tento týden vynechávám, ani jedna mě ničím nenadchla, nevím, asi jsem divný :mrgreen:
Vypadají jako typické američanky, neslané, nesladké, bez výraznějších detailů, hranaté, gumové..
Pánové, pravou a přirozenou krásu najdete pouze východ, Ukrajina, Rusko, Bělorusko. Neexistují krásnější ženy. Sorry Slovenky a Češky, ale vy to opravdu nejste.
Kdo nepobýval delší dobu v těchto zemích, nemůže soudit.

sorry ale nevies co pises. Problem je, ze si cestoval hodne ale v minulosti. Vela veci sa dnes pomenilo. Mam rodinu na Ukrajine a miestne zeny som mal moznost vidiet velmi casto, ako chlapec aj ako muz. Travil som tam detstvo, ano su pekne tiez a aj v Rusku su velmi pekne. Bielorusko neviem. Ale mam kamarata, ktory zije v Usa uz od detstva. Je lekar, precestoval cely svet a stale cestuje. Aj on aj jeho kamosi s ktorymi niekedy dorazi na Slovensko, zakazdym su hotovi z krasy nasich zien, vraj ich je tu vela peknych narozdiel od inych krajin. Ja netvrdim, ze nase su naj ale urcite su krajsie v hojnom pocte ako ukrajinky. Samozrejme v kazdej krajine najdes krasnu zenu ale ak to povedia ludia, ktori cestuju po celej zemeguli, tak na tom asi bude nieco pravda ;)
Sansui 331 klub czechoslovakia
Napísať odpoveď

Návrat na "Hlasovania a súťaže"