Moja zostava

sem môžte prispievať svojimi pokladmi - pochváliť sa čo máte doma a čo vás potešilo objaviť a získať

Moderátori: EZ647, AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Moja zostava

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Presne. Kazdy ma ine usi aj vnimanie roznych frekvencii. Jano moze byt alergicky na hrb v okoli 80 Hz ale ferovi vadi 1000 Hz peak.... ja som hladal 8 rokov zostavu co zahra bez eqvalizacie. Podarilo sa. No bola to trnista cesta a ziaden recept neexistuje.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Nstar
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 3622
Dátum registrácie: Piatok, 19. Októbra 2018, 21:15

Re: Moja zostava

Príspevok od používateľa Nstar »

Mam chut si nahrať rap z počiatkov tohto štýlu v dobovom zvuku, no problem. Alebo mu trochu napeckovat bass, jasne fero maxima plus trochu spodkov a tých správnych trebles nech to má úder. Chcem ju rovnú, no problem. S kazetakom sa dá vyhrať podla vkusu.
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Moja zostava

Príspevok od používateľa oneeeee »

equalizer používam výlučne na nahrávanie . buď pridať alebo ubrať basy a výšky , tak aby to bolo približne rovnaké . všetci vieme že mp3 , flac , alebo vinyl majú nespočetné množstvo vydavateľov .
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
vlado.bb
metál za zásluhy
Príspevky: 336
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 15:06

Re: Moja zostava

Príspevok od používateľa vlado.bb »

Pedro tu zavesil testy kaziet z casopisu STEREO a Oneeeee frekvencnu charakteristiku / nameranu /svojho kazetaku.Viete aku to ma suvislost?Ak nie,mozme sa o tom porozpravat bez emocii.Ak suhlasite.V casopise STEREo je uvedeny jeden parameter a nikto o nom ani neskrtol.Viete o co sa jedna?
iwwo111
stará páka
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Nedeľa, 15. Septembra 2019, 00:09
Bydlisko: Rožňava

Re: Moja zostava

Príspevok od používateľa iwwo111 »

vlado.bb napísal: Štvrtok, 14. Novembra 2019, 21:07 Pedro tu zavesil testy kaziet z casopisu STEREO a Oneeeee frekvencnu charakteristiku / nameranu /svojho kazetaku.Viete aku to ma suvislost?Ak nie,mozme sa o tom porozpravat bez emocii.Ak suhlasite.V casopise STEREo je uvedeny jeden parameter a nikto o nom ani neskrtol.Viete o co sa jedna?


Kde sú tie testy?
vlado.bb
metál za zásluhy
Príspevky: 336
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 15:06

Re: Moja zostava

Príspevok od používateľa vlado.bb »

Najdes to medzi kazetami,neviem uz presne kde,ale malo by to byt tu.Pripadne sa spytaj ADMINA
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Moja zostava

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Admin nevie, lebo je tu bordel a obcas na to upozornime aby sa neodbocovalo od temy prip ked sa chce odbocit, tak treba zalozit nove vlakno s prislusnym nazvom. Je tu uz kopa fajn veci, ale nedaju sa najst lebo su vnorene vo vlaknach mimo temy kam nepatria.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
iwwo111
stará páka
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Nedeľa, 15. Septembra 2019, 00:09
Bydlisko: Rožňava

Re: Moja zostava

Príspevok od používateľa iwwo111 »

Kazetowich napísal: Štvrtok, 14. Novembra 2019, 21:23 Admin nevie, lebo je tu bordel a obcas na to upozornime aby sa neodbocovalo od temy prip ked sa chce odbocit, tak treba zalozit nove vlakno s prislusnym nazvom. Je tu uz kopa fajn veci, ale nedaju sa najst lebo su vnorene vo vlaknach mimo temy kam nepatria.

A preto treba čítať pri rannej káve všetko. :D ja si to určite najdem.
vlado.bb
metál za zásluhy
Príspevky: 336
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 15:06

Re: Moja zostava

Príspevok od používateľa vlado.bb »

Skusim to najst :D
vlado.bb
metál za zásluhy
Príspevky: 336
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 15:06

Re: Moja zostava

Príspevok od používateľa vlado.bb »

Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Moja zostava

Príspevok od používateľa janvys »

oneeeee napísal: Štvrtok, 14. Novembra 2019, 20:18 equalizer používam výlučne na nahrávanie . buď pridať alebo ubrať basy a výšky , tak aby to bolo približne rovnaké . všetci vieme že mp3 , flac , alebo vinyl majú nespočetné množstvo vydavateľov .
Ano, přesně tak ho používám i já a je to můj cíl, mít dokonalou vyváženou nahrávku již na pásku, a poté při přehrávání nemuset nic řešit. Tímto zároveň odpovídám Danovi.
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Moja zostava

Príspevok od používateľa Kazetowich »

bedne Scott a zosik Universum (toho času odcestovaný a nahradený Pioneerom SA-600)
Prílohy
IMG_0002or.JPG
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Napísať odpoveď

Návrat na "Naše poklady"