SilverFox•NSK - Audiokazety

sem môžte prispievať svojimi pokladmi - pochváliť sa čo máte doma a čo vás potešilo objaviť a získať

Moderátori: EZ647, AdmineR

Užívateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14

Re: SilverFox•NSK - Audiokazety

Príspevok od užívateľa janvys » Piatok, 31. Januára 2020, 20:29

Amíci jsou případ, made in usa, born in usa, nejradši by si to nechali vytetovat na čelo hned v porodnici. Tupý, hloupý, namyšlený, arogantní a nadutý národ. Bez kultury, bez historie, ale s fanatickou touhou diktovat celému světu. Co víc dodat. Čest vyjímkám
SONY TC-K700ES, STR-GX5ES mkII, CDP-911, SEQ-411,
AKAI GX-75mkII, AKAI GX-6, YAMAHA KX-670, aj.

vlado.bb
metál za zásluhy
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 15:06

Príspevok od užívateľa vlado.bb » Sobota, 8. Februára 2020, 08:19

Janvys,co cakas od potomkov dobrodruhov,vrahov a vyvrhelov ?Ja nic.

AdmineR
čestný člen - zakladateľ
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 08:53

Príspevok od užívateľa AdmineR » Sobota, 8. Februára 2020, 08:30

koliska "demokracie".
Demokraciou myslia asi to, ked domorode obyvatelstvo (indiani) bude vyhladene (a jeho zvysky budu prezivat v rezervaciach ako v Zoo). Dopadneme tak aj my?
Nahradia nas kocovnici z arabskych krajin migrujuci s podporou Usa (zastupovane mimovladkami, roznymi instituciami a trojskymi konmi umiestnenymi na ministerstvach . ...?

vlado.bb
metál za zásluhy
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 15:06

Príspevok od užívateľa vlado.bb » Sobota, 8. Februára 2020, 10:27

Ludia si to neuvedomuju,ale Europa uz prehrala.

SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Príspevok od užívateľa SilverFox•NSK » Sobota, 8. Februára 2020, 13:58

Jako nic proti, asi vás to baví se nad těmito věcmi furt nervovat, ale to moje rejpnutí do toho, že Amíci musí na každý kousek daného předmětu (kazety, desky, kotouče) vyrazit to, že to bylo vyrobený v USA, jsem myslel spíš jen jako humornou nadsázku, že se musí zviditelnit a jiní toto nedělají nebo jsem si toho nevšiml.

Znovu píšu, rejpl jsem si do nich jen ze srandy, nemělo to vůbec sloužit k rozpoutání nějaké hádky.

Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Kazetowich » Sobota, 8. Februára 2020, 14:06

nikto sa ani nehada
vsetci sme sa tu zhodli 😁
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers

SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Príspevok od užívateľa SilverFox•NSK » Sobota, 8. Februára 2020, 14:23

Kazetowich: Hm, pravda, no to by vlastně i odpovídalo.. Ale já jen, že jsem tu před pár dny (sakra, mám čímdál větší tendence psát po slovensky, se furt musím opravovat) viděl nějaké dohadování, tak bych nerad, aby se to tu zvrhlo v politické capiny a tím se toto fórum položilo.

Z mého pohledu je toto fórum fakt unikátní a asi je to i první Česko-Slovenské fórum zaměřené na Hifi, kde není nikdo omezovaný a zesměšňovaný za to, že nemá techniku za miliony. Politickými sra*kami se dnes na netu zabývá tuna webovek, tak proč tento odpad, co jen každého rozčílí, tahat i sem - netvrdím, že je potřeba zavírat před tím oči, byť se s tím moc nezmůže (pokud se nedomluví půlka republiky a nezačne stávkovat), ale jen to tu dělá zlou krev.
Každý si myslí, že se vše změní volbama, ale nikdo si nechce připustit holý fakt, že se to nikdy stejně nikdo nemá šanci dozvědět, zda vyhrál opravdu ten co měl nejvíc hlasů. Pročpak jsou asi volby tak utajovaný? Kdyby to bylo veřejný a každej viděl kdo dal komu hlas, tak by se s tím už tak moc manipuovat nedalo.

Ale končím s tim, nechci se tu pouštět do debat v tomto směru.

Podle mě, pokud se už musí řešit politika, tak jen ve stylu Šimka a Bubílkové - to byly i jediné místa, kde jsem politice byl nejblíž a světe div se, dokonce jsem se pořádně nasmál a to vždy, když jsem to viděl :-). A i přesto, že mě politika vůbec nezajímá, tak se ke mně občas omylem něco dostane a překvapivě je to v některých věcech stále aktuální.

Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Kazetowich » Sobota, 8. Februára 2020, 14:53

tak tak. Politika je zumpa.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers

Napísať odpoveď

Návrat na "Naše poklady"