Caffé Trieste - Espresso Italiano

všetko o káve sem

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
peterKE
metál za zásluhy
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:12
Bydlisko: tam kde ty nie

Caffé Trieste - Espresso Italiano

Príspevok od používateľa peterKE »

Tato kava je u nas v meste velmi oblubena. Po jej vyskusani sa tomu ani necudujem. V kaviarni ju predavaju pod nazvom Espresso BAR. Po rozbaleni sacku, citim uplne obycajnu aromu zrna, vobec nie vyraznu, taku slabsiu, zemito-tabakovu, nic moc. Zrno je podla mna priemernej kvality, nemyslim si, ze je to premiova kvalita. Najdu sa tam aj ulomky aj stopy oleja. Je to zmes Arabika 70 % a Robusta 30 %. Po zomleti zrna je to ale uplne iny level. Aroma chytlava, navykova, typicka kaviarenska, ktora vas presvedci, aby ste vstupili do kaviarne. Crema je zatial najhustejsia aku som mal moznost vyskusat na mojom automate. Urcite patri do top 3 s najhustejsou cremou ake som kedy ochutnal. Vyrazna aroma napoja, stredne silne az silne telo a dobre vyvazena chut, viac horka. To zrno mna osobne kvalitou a triedenim nepresvedcilo, ale asi je to za zamer vyrobcu a osvedceny recept tejto zmesky. Je to vyborna zmes vybranych druhov kavy, lebo vysledok je vynikajuci. Konecne kava, ku ktorej sa urcite kedykolvek vratim, aby som mal zaruku spokojnosti, ze za dane peniaze dostanem adekvatnu kvalitu. Cena je 17eur za kilo. Odporucam vyskusat kazdemu!
Prílohy
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
Sansui 331 klub czechoslovakia
Napísať odpoveď

Návrat na "o káve"