Segafredo Espresso Casa Gusto Cremoso

všetko o káve sem

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
peterKE
metál za zásluhy
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:12
Bydlisko: tam kde ty nie

Segafredo Espresso Casa Gusto Cremoso

Príspevok od používateľa peterKE »

Na obale udavaju stredne prazenie, silnejsie - aroma, intenzita, telo a trvanie chuti. A v podstate to vsetko aj dodrzali. Aroma zrna po otvoreni je horka, tabakovo-zemita, nezaujimava a posobi staro. Kvalita zrna je to, co ma pri tejto kave najviac sklamalo. Odsypal som si za hrst zrna a nasiel som tam velmi vela ulomkov a prepalenych kuskov. Aby toho nebolo malo aj olej sa nasiel, takze sa prazila trosku dlhsie. Aroma kavy je fajn, silnejsia. Crema kavy je dobra. Kava je celkom dobre vyvazena, je tam mala kyslost ale je viac horka, miestami az prilis. Citit preprazenie kavy, kava ma silnejsie telo. V chuti je citit, ze kvalita zrna nie je ziadna slava (kava nie je cista, trpkost), ale pocita sa vysledok, takze aj napriek tomu ju odporucam. Tato kava je lacny a dobry tip pre ludi, ktori oblubuju silnejsiu chut espressa s vyraznejsou aromou a dobrou, chutnou cremou. Neviem ci sa to hodi tu pisat ale tato kavicka je akoby napodobenina kvalitneho espressa :) Kavickari, ktori piju s mliekom atd. budu maximalne spokojni.
Prílohy
image.jpeg
image.jpeg (78.19 KiB) 1450 zobrazení
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
Sansui 331 klub czechoslovakia
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Segafredo Espresso Casa Gusto Cremoso

Príspevok od používateľa Kazetowich »

som rád, že si úplne neprepadol do kapsulového pekla ... :lol:
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
peterKE
metál za zásluhy
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:12
Bydlisko: tam kde ty nie

Re: Segafredo Espresso Casa Gusto Cremoso

Príspevok od používateľa peterKE »

;) haha, neprepadol, ale som rad za taky vynalez. Po pakovom a automate je to podla mna 3 naj sposob ako urobit chutnu kavu.
Sansui 331 klub czechoslovakia
Napísať odpoveď

Návrat na "o káve"