úplne nový level medzi kávami (prod. Pressicko.sk)

všetko o káve sem

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

úplne nový level medzi kávami (prod. Pressicko.sk)

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Nedávno som urobil objednávku na pressíčko.sk - náhradné sitko, nejaké šálky a reku vykúšam aj kávu čo pražia.
Molinari nemali, tak som nechal na ich výber - cena okolo 15€/500g zrna. Poslali Brazilia - 100% arabica (single origin) Mephisto Coffee.
Dátum praženia asi pred 2 týždňami - uvedený na obale. To je niečo nové. Tak - skúsime pomerne čerstvo praženú.
Vôňa veľmi príjemná a omamná - aróma sa šíri okolo otvoreného sáčku zmyselne a ďaleko.
Pri mletí sa nič nemení - veľmi príjemná vôňa - čistá - zrná matné, skôr stredne menšie ako veľké.
Na obale sú uvedené dokonca odrody kávovníka - no uvidíme ... povedal slepý Evžen.
Po napresovaní je pena pomerne bledá - neduživá - prežívam náznak paniky ... Jemne ocukrím, aby som nepokazil čaro nápoja a pome na to.
Vôňa sa skoro stratila niekde .... medzi kávovarom a šálkou... ostal len jemný náznak z tej nádhery v mlynčeku. Škodááááá
Prvý hlt bol šok. Vôňa vás absolútne nepripraví na tú chuť. Prehodnocujem doterajšie skúsenosti a nasadám na nový vlak.
Tu je úplný opak toho čo som doteraz poznal - teda kopa vône, jednoduchá a silná chuť i aróma a slabé telíčko - toto je dosť typické pre mnoho bežných zmesí z obchodu.
Tu sme inde.
Jemná aróma, extra silné telo, náznak kyslosti a dllllllllllhýýýýýýýýýýý chvostíííííííííííííík čo ostane aj 10 min po vypití.
Tá kyslosť je ale rafinovaná - skôr sa nejedná o typickú kyslosť ale niečo ako opona alebo vodopád jemných kyslastých pramienkov - pospletaných do harmonickej zmesi - v niečom mi to pripomenulo Tatratea Original.
Proste úplne iný charakter ako som bol doteraz zvyknutý u káv. Má to veľmi silný svojský charakter ... Peter - niečo pre teba. Pošlem trochu?

Popis na etikete sa podľa môjho názoru absolútne nezhoduje so skutočnosťou, nakoľko po orieškoch a čokoláde nie je ani stopy, zato tam dominuje rafinovaná kyslosť, ktorá ostáva ešte dlho po vypití - pozor - je to kyslosť latentná - nie vulgárna ..
Pre tých, čo majú radi klasické espresso - teda voňavé, v chuti mierne horkejšie a bez náznaku kyslosti - je táto káva absolútne nevhodná - teda ani ja po nej nesiahnem už v budúcnosti.
Ale ako skúsenosť je to rozhodne zaujímavé a obohacujúce.
Prílohy
DSC_0679.jpg
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: úplne nový level medzi kávami (prod. Pressicko.sk)

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Toto kafe je podobne ako Sati, len ma ovela plnsie telo a o doost dlhsie doznievajuci chvostik. A este sofistikovanejsiu chut.
A pri pomleti uplne inak vonia.
V Sati tu lacnejsiu kyslost citit aj pri neuvarenej pomletej kave.
V Brazilii na pozadi v hlbke je len naznacena. Preto pri piti tak prekvapi.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Napísať odpoveď

Návrat na "o káve"