Lavazza Qualita ORO

všetko o káve sem

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
peterKE
metál za zásluhy
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:12
Bydlisko: tam kde ty nie

Lavazza Qualita ORO

Príspevok od používateľa peterKE »

Tentoraz som skusil nieco trosku drahsie. Zlaty obal, 100% premiova arabika a v nazve kvalita slubovalo slubny zazitok. Cena v akcii do 5 eur za 250g zrna tejto kavy. Vona zrna po rozbaleni prijemna s jemnou kyslostou. Kvalita zrna u mna minus, na kope to vyzera slubne ale ak si to preberiete najdete aj take perly ako na makro fotke. Vysledny napoj - vona prijemna, crema jemna, telo slabsie. V chuti prevazuju citrusy, je tam citit aj chut prazeneho karamelu ale ta kyslost to prebija. Da sa to v pohode vypit, mal som aj kyslejsie ale ja taketo kavy nemusim :? Vyrobca opisal chut tejto kavy dobre ale zavadzal s tou kvalitou, lebo premiova arabika vyzera inak. Nemam rad kysle kavy, preferujem horke alebo lepsie vyvazene. Skusil som aj s cukrom a bolo to lepsie ale tak si uz nevychutnam cistu kavu. Ludia ktori piju s cukrom alebo s mliekom budu asi spokojni ale ja nie som. U mna zatial znacka Lavazza az na jednu vynimku velmi slaba. Jediny produkt co stoji za kupu od Lavazza je mleta Crema Gusto v sacku (nie v plechovke! ). Tieto vsetky informacie platia pre kavu, ktora je otvorena max. tyzden. Idealne ak ju spotrebujete do 3 dni ale to sa nepodari kazdemu. Po tyzdni sa ukazali vsetky kavy ako viac kysle, chutou a vonou ine a samozrejme k horsiemu.
Prílohy
image.jpeg
image.jpeg (69.12 KiB) 1248 zobrazení
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
Naposledy upravil/-a peterKE v Nedeľa, 25. Augusta 2019, 14:12, upravené celkom 1 krát.
Sansui 331 klub czechoslovakia
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Lavazza Qualita ORO

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Diky
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Napísať odpoveď

Návrat na "o káve"