Popradska Standard

všetko o káve sem

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
peterKE
metál za zásluhy
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:12
Bydlisko: tam kde ty nie

Popradska Standard

Príspevok od používateľa peterKE »

Najlacnejsia zrnkova kava od Popradskej na trhu. Na zaciatok pobavilo zlozenie - zmes vyberanych druhov kav :lol: - to maju na internete ako zlozenie. Na sacku je zmes arabiky a robusty co je uz lepsie, tak to ma byt. Zakaznik musi vediet co kupuje. Ihned po otvoreni som zistil preco je najlacnejsia. Je tam zmes takych zrn, ktore su kvalitou asi najhorsie co som videl. Nasiel som asi 3-4 velkosti zrna, zvysky oleja, dalej 5 roznych farieb hnedej plus cierne spalene, potom kusky akoby nalakovane zlatym lakom na nechty a samozrejme ulomky a zdeformovane zrnka. Toto by som ani nepredaval ale maximalne rozdaval ludom v nudzi :? Vona zrna je nezaujimava a trosku kysla. Po zomleti sa na prekvapenie uvolni celkom lakava aroma. Cremu ma slusnu ale rychlo klesne. V chuti je citit aj oriesky ale je tam nieco koreniste a viac silne co tu chut orechov prebija. Telo je podla mna stredne silne. Co je fajn, nie je kysla a celkom dobre vyvazena ale ostava nikotinovy chvostik, ktory mi vadi. Tato kava sa da v pohode vypit, neurazi, ale uz na zrne vidiet, ze je to najnizsia kvalita, ktora by sa nemala dostat k zakaznikovi - iba moj nazor ;) Radsej si priplatit a kupit Classico Espresso. Iba doplnim, ze bola aj tazoba na zaludok, asi z tej kvality 8-)
Prílohy
zr-standard-75.jpg
zr-standard-75.jpg (54.65 KiB) 2958 zobrazení
IMG_0694.JPG
IMG_0695.JPG
FullSizeRender (12).jpg
Naposledy upravil/-a peterKE v Streda, 15. Mája 2019, 12:09, upravené celkom 2 krát.
Sansui 331 klub czechoslovakia
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1917
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Popradska Standard

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Daj pokol pre mňa kyslá
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Popradska Standard

Príspevok od používateľa Kazetowich »

tu som čakal foto zŕn ... a nedočkal
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1917
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Popradska Standard

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Kazetowich napísal: Utorok, 14. Mája 2019, 16:55 tu som čakal foto zŕn ... a nedočkal
Zbehni na pole a pofoť si bobky zajacov a lesnej zveri :D :lol:
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
Používateľov profilový obrázok
peterKE
metál za zásluhy
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:12
Bydlisko: tam kde ty nie

Re: Popradska Standard

Príspevok od používateľa peterKE »

Kazetowich napísal: Utorok, 14. Mája 2019, 16:55 tu som čakal foto zŕn ... a nedočkal
Jaj som zabudol hodit fotku, mal som odfotene ale uz som vymazal, sorry. Ale vsak ty vies ako to vyzeralo, ved si ju mal aj testoval.
Naposledy upravil/-a peterKE v Streda, 15. Mája 2019, 12:10, upravené celkom 1 krát.
Sansui 331 klub czechoslovakia
Používateľov profilový obrázok
peterKE
metál za zásluhy
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:12
Bydlisko: tam kde ty nie

Re: Popradska Standard

Príspevok od používateľa peterKE »

daniel00421 napísal: Utorok, 14. Mája 2019, 16:47 Daj pokol pre mňa kyslá
Kyslost tam nejaka je ale je viac horka a preto mi ta jemna kyslost nevadila. Jednoducho mas ine chutove bunky :) Ja pisem svoje dojmy a pre istotu davam kamosom ochutnat aby to nebolo subjektivne velmi. Stale sme minimalne 3 co degustujeme.
Sansui 331 klub czechoslovakia
Napísať odpoveď

Návrat na "o káve"