Typ 1 • Ferric

prosím vkladať ostatných svoje testy mimo tohto vlákna
Unique reviews vintage audio cassettes with samples (tests audio cassettes with samples)

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Typ 1 • Ferric

Príspevok od používateľa EZ647 »

Prosím autora o znovuoživenie týchto vláken, Ďakujem.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Typ 1 • Ferric

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

EZ647: Vím, že je to už přes 1.5 roku od posledního testu, taky jsem se už několikrát chystal na přípravu dalších testů. No bohužel mám myšlenky jinde (tvorba hudby, vadný větrák v noťasu, potřeba opravit magiče, poslední dobu i uvažování nad živým vystoupením atp.) a disky stále přeplněné. Proto to tak potom vypadá.

Že bych s těmito testy ale skončil se bát nemusíš, mě samotnýho toto taky zajímá. Jen to chvíli potrvá.


Předem tedy tobě i všem dalším děkuji za pochopení a ještě strpení.
Používateľov profilový obrázok
EZ647
čestný člen - zakladateľ
Príspevky: 10174
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 11:26
Kontaktovať používateľa:

Re: Typ 1 • Ferric

Príspevok od používateľa EZ647 »

Kým mi funguje hosting, môžeme tam dávať wavy.

Mimo iné ten chlapík čo dáva videá o kazetách na youtube, čo si kritizoval že je to strašné, aj jak trhá obaly, tak minule testoval na vlastnom CD albume čo vydal, aj tam spieva :)
Som si spomenul na teba že tiež robíš hudbu :P
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Typ 1 • Ferric

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

EZ647: Hm, ale počky, tyhle WAVka jsou na tomto webu, na tvůj se myslim žádný z mých testů nenahrával..teda aspoň to nevim. Vždyť jsem tu přece v popisech dával i odkazy na ty soubory, tak bych si toho všiml.
Pokud jsi ale myslel něco jiného, tak mi to klidně napiš.

Jo no, trhat fólie kazet je otřesnost, já s tím přestal už v době, kdy ještě byly běžně v obchodech a to jsem byl na základce..
Hm, to je zajímavý :-). Mám ale pocit, že dneska dělá hudbu skoro každej. Už pár prodejců, od kterých jsem kupoval třeba desky, zmínilo nebo jsem si všiml, že mají nějakou tu skladbu za sebou, i přesto, že to dělali už dřív a nebylo toho třeba moc.

Jako snažím se dělat, ale do zpívání se raději moc nehrnu, obávám se, že by to nedopadlo moc dobře :-D.
Ale fakt poslední dobu dost přemejšlím nad nějakým živým vystoupením, jenže nevím co a jak, kde to zkusit, koho oslovit..
Napísať odpoveď

Návrat na "Audiotesty kaziet NSK"