SilverFox•NSK - nejen o hudbě

niečo stručné o sebe

Moderátor: AdmineR

SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

moniatko: Che, a já snad s dobou jdu ne :lol:. Pokud je ten styl focení co jsem teď dělal jako experimenty nějak módní, tak mě to fakt minulo. Ale jinak zhruba chápu jak to myslíš.
Vždyť já dělám i dnes hudbu, která byla před 5 lety - by ses divila jak až moc se dokázal změnit jediný žánr do moderního hnusu, kdy máš jako hlavní část "melodie" to tzv. "vocal chops" - tedy hlasové čvachtání, jinak to popsat neumím. Ovšem toto je bohužel problém mnoha žánrů.

Mimo to, já si do toho co dělám, rozhodně kecat nenechám a jet podle nějakého nesmyslu zvaného móda, na to z vysoka kašlu. Kdybych měl dělat vše jen podle okolí, tak by to nebyla moje vlastní tvorba.

No, tak ty na to focení máš jiný názor, já tohle sice nesdílím, ale v pohodě.

Mě focení a natáčení baví, mám plno materiálů, které díky tvorbě vlastní hudby můžu využít i na obaly. V tomto vidím taky obrovskou výhodu.
Samozřejmě ale tam mám hlavně to, co mě něčím zaujalo a pak i rodinné věci, takže na ty se určitě jen tak nezapomene.

Jo jo, to vím, že jsi zmiňovala. Ty tak všechno má svoje úskalí, málo co jde jen hladce.
Osobně netuším co se na takových školách učí a já ani malovat neumím, takže toto jde úplně mimo mě. Kdybych měl něco malovat, tak mě poslední roky zaujal nějaký styl, který bys asi zrovna považovala za hnus, ale to je jedno..

Jinak když píšeš o tom, že se něco ztratí, si myslíš, že ty umělecká díla (nejen malovaná, ale i sochy, budovy atp.) se zachovaly všechny? Hromada takových věcí se ničila, mnohdy kvůli válkám, ale i kvůli nesmyslným pohnutkám či rozmarům vládnoucích individuí a v poslední době i díky režimům..
Vím, od toho cos myslela jsem asi trochu odbočil.
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1753
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa moniatko »

Tú stratu som skôr myslela bez ľudskej ruky.
Viem o tom, že veeeeeeela veľa vecí sa ničilo. Za Hitlera, za režimu zas zakazovali a pod. Ale to sú ľudské zásahy do umenia.
Ak by si nechal nejakú maľbu len tak, vydržala by, tak ako napríklad jaskynné maľby pravekých ľudí, alebo enkaustika, mozaika z antického grécka.
Tak som to myslela ;)

To že pár nevzdelancov rozhodne, že to je a to nie je umenie... To už je úplne iná téma : ))

A čo sa učí na našej škole? Ak budete zvedaví a nebudete mať nič proti, niečo pridám : )) samozrejme niekam, kde to nikomu zavadzať ani miasť nebude :P
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

moniatko: Jo tak, už rozumím, já jsem se asi o to štrejchl, ale odbočil jsem..

No, vzhledem k tomu, jak čerstvě tu je počítačová technika se to dá jen těžko předpovídat, ale myslím si, že pokud ne mechanicky nebo magneticky nějaký disk nezničí, tak na něm můžou v klidu vydržet data hodně dlouho. Slyšel jsem zase takový názor, že prý se data z disku můžou nějak vytratit, ale to se dá těžko posoudit a hlavně jak to dotyčný zjišťoval - já mám třeba HDD z roku 1995 a nejen, že se normálně roztočí, načte, ale ještě si můžu prohlídnout i ty víc jak 20 let staré soubory a když nejsou vadné sektory, tak se přečte všechno.
Větší sranda je nějaký nízkokapacitní disk (třeba 400MB - ano, Megabajtů) rozšroubovat, zapojit a zapisovat na něj data - to pak už jen sleduješ chod toho ramínka a při přeskakování v souboru i ty posuvy vpřed a zpět. Ale to jsem zase odbočil.


Tak samozřejmě, pokud bys chtěla a nevadilo ti to, tak klidně můžeš o tom něco napsat :-). Myslím, že do tvého vlákna by to bylo ideální - to myslím upřímně a bez podtextu.
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1753
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa moniatko »

Veď nikam inam som to ani neplánovala dávať :lol:
Ja môžem malo prispieť k veci. Keď sa to tak vezme, celá som tu od veci, skôr sa učím :D
Ale trošku vás rozptýliť môžem : ))

Len to bude asi za hooooodne dlho. Asi na nový rok, o slepačí krok : ))
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

moniatko: Jo tak, promiň, já myslel, že přemýšlíš o tom, kam to napsat :-?.

V pohodě, až se ti bude chtít, tak nás klidně pouč o zákulisí :-).
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1753
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa moniatko »

Ja si robím bordel len vo svojom území :lol: navyše, toto je fórum o hifi, takže moje "umelecké nezdary" sú tu ozaj nadbytočné, no ak ste zvedaví, podelím sa.
Ale najskôr si to všetko chcem poupratovať až potom budem niečo pridávať.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

moniatko: Rozumím, však v pohodě :-).
No, sice je o Hifi, ale ne jen o něm, proto na tomto fóru oceňuju tu rozmanitost témat, vždyť i já tu mám toto vlákno, kde přidávám vlastní fotky a hudbu, byť zde je zapadená zatím jen jediná skladba, ale časem přibydou :-).
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2317
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa orhore »

Až teď jsem se dostal k těm fotkám. SilverFox všechny jsou fakt pozoruhodné. Každá má něco do sebe. Ať už jsi fotil v jedoucí tramvají a vytvořilo to zajímavé obrazce, nebo orosené rostlinky, které jsou jak živé. Jen tak dále 8-)
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2861
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

orhore: Moc ti děkuji za pěkné hodnocení, potěšilo mě :-). A jsem rád, že se líbí :-).
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Ked uz sme zase offtopic tak sem dam nieco pre Moniatko. Iste bude vediet co to je
Prílohy
20191126_133438.jpg
20191126_133445.jpg
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1753
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa moniatko »

Ďakujem, ale myslím, že sem to nepatrí ;)
To si mohol do môjho vlákna "moniatko - neskoro ale patrí sa"
Si si zaobstaral nové pakšamenty nech máš čo doma robiť? :D
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: SilverFox•NSK - nejen o hudbě

Príspevok od používateľa Kazetowich »

To je v praci. Zajtra sa s tym zacnem kamaratit. Dufam ze to pojde
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Napísať odpoveď

Návrat na "Predstavenie členov fóra"