Ako nás zasiahol koronavirus ?

všetko čo sa nehodí medzi hifi, autá a zvyšok

Moderátor: AdmineR

SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Ako nás zasiahol koronavirus ?

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

moniatko: Já vím :-).

Tak pokud by šlo "jen" o věci tady, tak mě napadá jen ochromení Číny, aby nezačala vládnout světu, jak v Simpsonech na to už xkrát naráželi.
V případě konspirace mě hned napadlo, jestli třeba nechcou zamaskovat nějaký kontakt z vesmíru..až se tu objeví nějaké cizí vesmírné plavidla, tak bude jasno ;-) ..


Jinak začali rozesílat další zprávy, ale nějak mi uniká význam toho rádoby zákazu - nechoďte ven, ale do práce jo?
CIMG4410.JPG
CIMG4410.JPG (323.15 KiB) 19787 zobrazení
CIMG4411.JPG
CIMG4411.JPG (321.84 KiB) 19787 zobrazení
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Ako nás zasiahol koronavirus ?

Príspevok od používateľa Kazetowich »

do práce treba ! Arbeit macht frei
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Ako nás zasiahol koronavirus ?

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Kazetowich: Jo no.. Zas nevím jestli nejde o ironii, tak píšu za sebe.

Jasný, do práce, ale do který? Ne že by mi teď pár dní volných nevadilo, ale když mám jen 2 brigády a navíc ta druhá je právě výdejna hader a podobnýho zboží, přičemž zatím nemám ani info, zda budu mít směnu nebo ne..

Mimo to, nějak těm chytrákům nedochází, že když omezí vycházení, který se ale nebude týkat zaměstnání, tak to "trochu" postrádá logiku ne?


No nic, kašlu na to, nebudu se zatěžovat s pochopením něčeho, kde logika ani nikdy nezavítala (politika a dění okolo) a jdu koukat na filmy, seriály a dohánět osobní resty v hudbě.
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Ako nás zasiahol koronavirus ?

Príspevok od používateľa Kazetowich »

SilverFox•NSK napísal: Pondelok, 16. Marca 2020, 20:34 No nic, kašlu na to, nebudu se zatěžovat s pochopením něčeho, kde logika ani nikdy nezavítala (politika a dění okolo) a jdu koukat na filmy, seriály a dohánět osobní resty v hudbě.
;)
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Ako nás zasiahol koronavirus ?

Príspevok od používateľa Kazetowich »

dnes v potravinách COOP Jednota je na vchode nalepené že vstup len v rúšku, alebo inej pokrývke úst (šatky a pod.)
Najväčšia irónia - všetci majú rúška, aj predavačky a pokladníčky Jednoty, ale vzdau je mäsopredajňa Tauris, kde predavačka veselo bez rúšky ... no a to je pultový predaj, kde sa krájajú výrobky ... Osobne by som si tam nič nekúpil za takéhoto stavu.
Asi 80% vodičov aj pri šoférovaní má nasadené rúško vo vnútri vlastného auta.
Vonku sa sem-tam niekto nájde bez rúšky - väčšinou fajčiari alebo postávajúci pred vchodmi, či preechádzajúci sa po vonku.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Hasterman
stará páka
Príspevky: 551
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Septembra 2018, 12:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Ako nás zasiahol koronavirus ?

Príspevok od používateľa Hasterman »

Tak aby som šiel sám autom a mal na hube rúško je pekná blbosť. Veď ten vzduch ide do auta aj tak cez filter. A keby aj nie tak mi je rúško na dve veci. Tak isto vonku. Ďaleko nikde nikoho a rúško nasadené. Ľudia chcú byť zodpovední, len bohužiaľ ho nevedia používať a narobia viac škody ako osohu.
Ale nie i tom som chcel. Každý je zaujatý vírusom a kto má čo na sebe, ale skontrolovali ste si svoje peniaze na účtoch?
Ja som pozeral tzv. tretí pilier. Nemám tam veľa, sporím si tam sám iba menšou sumou. Pred troma týždňami som mal na účte 2650 eur, dnes tam mám 2250, prišiel som o 400 euro za tri týždne na akciách a dlhopisoch.
AKAI AM-95, GX-95, CD-73, AT-93, JVC TD-V711, SEA-M770, Telefunken TS850, Onkyo TX-4500 mkII, DALI Spektor 2, Canton AS 85 CS, Audio-Technica ATH-M50x
Používateľov profilový obrázok
daniel00421
čestný člen
Príspevky: 1938
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 19:25
Bydlisko: Záhorie

Re: Ako nás zasiahol koronavirus ?

Príspevok od používateľa daniel00421 »

Kazetowich napísal: Pondelok, 16. Marca 2020, 17:53 do práce treba ! Arbeit macht frei
A kam keď mi všetci partneri na 6 týždňov vopred zrušili všetko.Robím zvuk a tlmočnícku techniku ako réžiu a stavbu,konferencie,koncerty,divadlo,všetko ako drobný živnostník dodávateľským spôsobom,nevlastním ani káblik z techniky,som viazaný na partnerov ktorí dodávajú techniku pre moju obsluhu,v podstate len dávam do práce len svoje now how a poznatky,skusenosti.
Idem s financ už na doraz,požičiavam si,som ohrozená existencia alebo ako to mám chápať ?
Prásknuť s podnikaním a ísť robiť vrátnika ?Veď ma to celý život baví aj ako koníček,končíme zvukári,osvetľovači,stavači scény,brigádnici šikovní v branži ?A štát mi nedá ani centu za prestoj tak ako niektorí zamestnávatelia platia aspoň dovolenú,tí dobrí 40% z platu.To čaká aj výkonných slobodných umelcov a hercov,za mesiac sa stretneme na úrade práce na podporu a pozastavovaním živností.
Zvukár profesional na živnosti-live,studio &conference audio,príležitostný servisák kotúčakov vo voľnom čase.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2863
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Ako nás zasiahol koronavirus ?

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Dopředu říkám, že tyhle capiny okolo současné paniky vůbec nevyhledávám, vyjímku jsem udělal až dnes na asi 5-10min, páč jdu zítra do práce, tak jen abych věděl, jestli nevymysleli nějaké další hověziny.


A našel jsem článek napsaný před 10 lety, konkrétně 19.11.2009 - zajímavý je, že zhruba ve stejným období jako to dnešní (±pár měsíců nebo kdy to současný vzniklo). Pravdou je, že tohle mě asi tehdy nějak minulo, protože takový bláznovství si nějak nepamatuju..

Myslím, že by nebylo od věci na to mrknout, protože jak koukám, tak se zřejmě při vytváření nové paniky příliš nenamáhají..
Odkaz na článek: Sháníte roušku? Nevyhazujte peníze, před virem neochrání!
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Ako nás zasiahol koronavirus ?

Príspevok od používateľa Kazetowich »

článok autora Rybku je ako vždy celkom zaujímavý (jedná sa o klasický strednoprúdový web - žiadna alternatíva)
https://pctuning.tyden.cz/hardware/site ... ru-a-zkazy
a autor v tej záplave myšlienok preskočil veľmi dôležitý moment, ktorý spomenul a ktorému by som sa venoval v otázkach.

Citujem z článku (vyznačené modrým):
rybka1.jpg
ale k jadru veci - položme si otázku - je koronavírus naozaj prírodného pôvodu ?? A nejde tu práve o umelovytvorený prostriedok na vytvorenie clony pre zamaskovanie prvých príznakov ekonomickej krízy ??? Niečo podobné, ale omnoho väčšie ako bola v roku 2008 (Detroit https://www.google.com/search?client=op ... MszMDkoqrw ako následok poznáme všetci čo sledujeme ...) - Dlho sa hovorí o tom, že takto nastavený dôchodkový systém je už neudržateľný a starých pribúda ... Kladiem otázky - odpovede pozná elita v pozadí (tá, ktorá ovláda politikov) - aj smiešnych Obyčajných ľudí, ktorých auto videli prvý deň po vyhlásení výsledku volieb v SR pred Americkou ambasádou :)
Odpovede treba hľadať medzi riadkami. ONI pravdu nepriustia a budú zatĺkať a zatĺkať ...

Pozrite si vyznačený text a porozmýšľajte.
rybka2.jpg


V tomto svetle sa "hoaxy" o NWO už možno nejavia ako šialené ... čo poviete ?
https://sk.wikipedia.org/wiki/Nový_svet ... ná_teória)
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Ako nás zasiahol koronavirus ?

Príspevok od používateľa Kazetowich »

a takto vyzeral dnešný deň na ulici ...
Rad pred pekárňou i bankou - kde púšťali po jednom dovnútra a aj žobráčka má rúško ...
Prílohy
coronavirus v uliciach
coronavirus v uliciach
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Ako nás zasiahol koronavirus ?

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Prílohy
spanielsko koronavir.jpg
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Ako nás zasiahol koronavirus ?

Príspevok od používateľa Kazetowich »

odkaz nakazených mladých češiek - alebo ako to je naozaj ?
https://youtu.be/eslbV6ogyv0
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne veci čo vás trápia"