Aukro

všetko čo sa nehodí medzi hifi, autá a zvyšok

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Aukro

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Napisal som tu jednu a hlavnu vec ktora vadi miliardam lenivych a neschopnych ludi ktori ostavaju nadalej pri w7.
Nie je podozrive ked zrazu firma ako Mrkvosoft zacne na celom svete zadarmo a nasilu horom dolom pretlacat ten spionsky zmetok? Do toho "utecenci" s imigracnou vlnou, histeria voci xenofobii, rasizmu a vsetkemu normalnemu .... Nahody sa aj deju. Ano. Ale ja nie som lietadlo.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Aukro

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Mohol by som sa aj detailne vyjadrit k veciam co tu napisal Janvys ale uz ma to unavuje. S touto temou nadlhsie koncim. Kazdy nech uziva co mu staci a vyhovuje. Hlavne nech je spokojny a neuraza inych pri tom. Vtedy mi to zaskripe v zuboch. Nie sme tu od toho aby sme sa rozostvavali ;)
Spominate si na stare dobre tri svatoplukove pruty?
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Aukro

Príspevok od používateľa oneeeee »

s tým w10 a s tými aktualizáciami , že sa dajú vypnúť nieje až tak pravda . windows update nejde ani odinštalovať . je to súčasť . ja som si v nastaveniach vypol update . ale to je len na drobnosti . notebook dávam do spiaceho režimu . no a ráno vstanem a notebook zapnutý a nápis , windows aktualizovaný . a v nastaveniach je to prepísané na ano . i tečkar mi povie , že tam sa aktualizácie nedajú vypnúť . a najnovšia aktualizácia hodí modrú smrť .
pinacle je na hovno . to radšej corel video studio , alebo aiseesoft video .
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Aukro

Príspevok od používateľa janvys »

Hraní si s táhly v nastaveních je zbytečné. Tudy cesta opravdu nevede a nepřevychovaný W10 si je zase zapne. Nechápu proč by se někdo snažil odinstalovat Wupdate. Hodně těch aktualizací je skutečně potřeba, stačí si ke každé aktualizaci přečíst její popis (slušná znalost angličtiny nutná).
Nápověda: a co takhle pohrát si v registrech? Namísto přetahování táhel v nastaveních?
Je zajímavé, že mně to funguje bez jediného problému na všech kompech které aktuálně používám..
Víc už k tomu nemá smysl dodávat, kdo je prostě zatvrzelý s postojem že to prostě nejde, nebudu mu to nadále vymlouvat protože je to házení hrachu o zeď.
S tímto tématech nadobro končím a až nebudu tohle vlákno číst, natož reagovat, protože nikam nevede. I'm done!
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Aukro

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Nechci se hádat, nechci vyvolávat problémy, to co píšu jsou pouze moje osobní zkušenosti a názory, které se nemusí ztotožňovat s ostatními. To jen úvodem.


janvys: I když jsi psal, že to už číst nebudeš, nevadí, je slušnost odpovědět.

Tak samozřejmě i na mém dotykáči se Aukro spustí poměrně normálně, holt asi jinej systém, který není vytížený jinými věcmi jako klasický počítačový systém.

Tak jasný, že to osvinili, vem si už jen to, jak hezky vypadalo Aukro v roce 2013 (to mám ještě i snímky někde v záloze) - tmavě červené panely (či jak to nazvat) s šedým pozadím, příjemný vzhled a velmi, velmi rychlé vyhledávání a taky značně přehledné. Pak nastal v roce 2014 zlom, kdy přešli na ten ohavný oranžovo-bílý design. Ztratila se přehlednost, rychlost klesla úplně do háje a vzhled způsoboval pálení očí po chvíli co se do toho koukalo. I přes snížení světelnosti displeje.
A upozorňuji, s tímto neměly problémy jen dva lidi, ale stovky uživatelů.
Na tehdejším jejich fóru na tohle nadávalo asi tak 85% lidí, asi 10% to chválilo a asi 5% bylo neutrálních.
Výsledek? Zrušili to fórum.


Já myslel zámrzy, kdy se seká kurzor, kdy napíšu nějaký text, kouknu na displej a on se teprve s prodlevou dopisuje - tohle není pomalý download, tohle je regulérní zasranost systému. Dnes mi už z toho opět tekly nervy a znovu jsem si říkal, že ještě chvíli a asi si začnu brát vlastní noťas, protože to jejich se nedá fakt pomalu ani používat. Ale zatím má stále pofidérní větrák, tak se tím uklidňuju, že ho nebudu brát..
A ne, nosit si vlastní noťas do práce není frajeření, je to důsledek nasrání.

Ty tak zase já nejsem taková lama, já si to občas aktualizoval, jen jsem to pak vypl. Navíc z těch jejich popisků, že jde o aktualizaci fakt nic nevyčtu. Skoro každá aktualizace má stejný popis a luštit zda si tuhle pustit do systému nebo ne, aby mi zas nezpůsobovala nedobrovolný reinstal systému, to fakt nezvládám. Kdysi jsem to zkoušel, ale po pár hodinách luštění každé aktualizace jsem to vzdal.


Mimo to, zrovna to ICQ mi nejede, asi mám starý instalátor, který už odřízli..tedy verzi..
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Aukro

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Jo a Orhore, ten příspěvek jsi mazat nemusel :-).

Jinak spíš než Win7 si myslím, že označení vintage systém by spíš zasloužil WinXP. Navíc jako správná "vintage" záležitost (čímž myslím kvalitní) dokonce funguje i dávno potom, co už vznikly nové systémy :-).
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2276
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Aukro

Príspevok od používateľa orhore »

Vymazal jsem ho, abych zbytečně nepříleval benzínu do ohně. Vždyť je to nakonec jedno co kdo používá. Akorát, že s tím jak ten neudržovaný systém stárne, tak holt budou přibývat problémy.
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Aukro

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

orhore: Jo tak, rozumím. No nevadí, stihl jsem si ho přečíst, jen mi to díky práci stihlo už částečně vymizet..

Tak nakonec to třeba dopadne tak, že budu opravdu mimo systém, když nepůjdu s rukama v poutech dál.
To samý ta hovadina DVB-T2 - kdysi se to zmínilo, že se na to za nějaký rok přejde, pak se říkalo, že se na to přecházet nebude a teď zase, že prý už za měsíc.. No sakra, tak to budu i bez telky. No ne že by mi nějak extra chyběla, ale stejně bylo dobrý, když jsem si semtam mohl nahrát nějaký film či seriál v originální SD kvalitě a ne těch zmršeninách co jsou na netu..

Jediný co mě na tom hodně vadí je to, že jsem si nestihl nahrát seriál Kobra 11. A nejvíc ty poslední série - to tenhle seriál dalece předčí ty součastné americké akční filmy.. Holt němci se zlepšují.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne veci čo vás trápia"