Inštalácia WIN7 na ntb bez mechaniky

všetko čo sa nehodí medzi hifi, autá a zvyšok

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Inštalácia WIN7 na ntb bez mechaniky

Príspevok od používateľa janvys »

Mám ve své hromádce noťasů jeden, kterého si vážím ze všech nejvíc.
Originál IBM Thinkpad R60. Poslední z poctivých. Kupoval jsem ho nový v roce.2006 a dodnes jede bez jediné chyby a i přes (na dnešní dobu) slabý HW na něm funguje čistě a rychle všechno!!! Aukro, youtube, všechno. Nic se neseká, netrhá, netuhne.
Jediné co jsem za ty roky měnil, byl větráček, který umřel v chuchvalcích prachu. Na ebay nový stál 150Kč.
Je to ještě 4:3 formát, 15" a má na tu dobu vysoké rozlišení (tuším 1400x1050). Dvoujádro a 2GB RAM, slušná grafika ATI Radeon, touchpad i trackpoint aj. Je hodně bytelný, ani strana s lcd je pevná jak osb deska a neprohýbá se. Kovové panty jsou samozřejmostí.

Rejpanec speciálně pro NSK: ano, noťas z roku 2006 s 2GB RAM a jede na něm plynule všechno. Je SW vyladěný, pravidelně čištěný a aktualizovaný!!! Jak systém tak ostatní komponenty.
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Inštalácia WIN7 na ntb bez mechaniky

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Nech ti este dlho a k spokojnosti sluzi.

A nabuduce prosim bez toho rypanca. Jeho postoj v tomto sa da chapat (Foxov) Nezdielam viacere jeho postoje a toleranciu k nejakym veciam, ale nerypem.. To co predvadzaju dnes (j)elity nema obdobu.
Preto si si Janvys poistil barak opatreniami a mas z neho autonomny hrad. Podvedome citis ze nieco sa moze stat. A dobre to nebude ...
A tie kecy v meinstrime na ospravedlnovanie tychto uchylnosti a deviaci, to je pomale varenie zaby v hrnci. Ked zabu hodis do hrnca so studenou vodou a tu pomaly zohrievas, postupne ju uvaris. Nevyskoci ako keby si ju hodil do horucej rovno.

To je vsetko. Uz sa k tejto teme nenecham vyprovokovat.
Ak niekomu v podvedomi pri niecom svieti cervena, iste to ma dovod. A mne svieti ako polarna ziara!

Je mi luto nasich deti. Co sme im pripravili za svet. Ze toto dopustame!

Verim ze aj napriek nazorovej nezhode na niektore veci tu bude pokracovat pozitivno ako dofčul.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Inštalácia WIN7 na ntb bez mechaniky

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: Hm, já se tedy úplně dokonale nevyznám v tom co za značky noťasů jsou dnes na trhu, ale IBM jsem fakt neviděl dlouho, tedy jestli vůbec.. Nezkoupili nebo nepřejmenovali se na Lenovo? Páč zrovna to "Thinkpad" vidívám jen v kombinaci s Lenovo a IBM.. Jo už to vidím, v roce 2004 prodali divizi výroby noťasů ThinkPad čínské firmě Lenovo.. Tím se to vysvětluje..

No jo, to máš už trošku historický kousek :-) - bez urážky, upřímně.


Tak jasný, chápu, aspoň v něčem musíte mít srandu z exota jako jsem já :-D. A to ještě o mě pár věcí nevíte :lol:..

Samozřejmě, co tě tak pozoruji, tak je vidět, že ty se v tomhle vyznáš, tak víš co si můžeš dovolit a kdybys něco pokazil, tak víš jak to opravit, jenže když já nevidím až do takové hloubky systému, tak spíš mám postoj, že nebudu dělat pokusy, abych si to pak neposral ještě víc. V čem si nevěřím, do toho se nepouštím.
Už mě to kdysi stálo pár reinstalací systému od nova, takže fakt ne.


---
Kazetowich: Tohle mě nevadí, vážně, když do mě dotyčný nerýpe nějak škodolibě nebo přímo hnusně, ale myslí to upřímně, tak se tomu nebráním. Z každé informace, která vybočuje z mého postoje si můžu něco vzít - díky tomu si člověk utváří svůj vlastní názor. Je dobře slyšet více verzí, zamyslet se nad tím, zda na tom něco není a nelpět tvrdě a třeba omylně na svém názoru.
Avšak stát si za svým názorem je zásadní, tím jsme každý jedinečný a vybočujeme ze "stáda", jen si musí každý uvědomit, zda je jeho názor oprávněný. A určitě není vhodné měnit názory každý den.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne veci čo vás trápia"