Voľby

všetko čo sa nehodí medzi hifi, autá a zvyšok

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8759
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Voľby

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Ikonami NWO su agenti a bonzaci typu Smatana, Benčík, Hríb, Weisenbacher, ombudsmanka ... Bencik dokonca oceneny cenou Biela vrana ...
Stranky ako Zomri a pod. uchylarne.
Je ich pár, ale su plateni velmi stedro aby svoje marne deviantske zivoty venovali vylucne v prospech tretej moci na rozvrat SR.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
pepst
metál za zásluhy
Príspevky: 305
Dátum registrácie: Nedeľa, 4. Novembra 2018, 14:35

Re: Voľby

Príspevok od používateľa pepst »

Pri všetkej úcte, nikdy by som neveril, že NWO a podobné nezmysly sú témou aj niekde inde, ako medzi nešťastnými, frustrovanými a jednoduchými štamgastami v krčmách piatej cenovej a v diskusných fórach konšpiračných webov.
Prekvapuje ma to.
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2275
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Voľby

Príspevok od používateľa orhore »

Jen takový přehled z roku 2016. Nejvíce miliónů sežere sport. Tohle vypadá na dobře organizovanou sportovní mafii.

Obrázok

Celkově nás to ročně vyjde přes 17 miliard Kč :!: Tohle je fakt brutál.

Těch informací na netu je celá řada: https://www.finance.cz/497479-neziskovky-a-stat/
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Voľby

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: To je pravda, ale prostě mě jen zajímal příklad, ale asi se nemůžu ani zeptat.
To je jak kdybys odmítl uvést příklad značek audiokazet někomu jen proto, že se o audiokazety dotyčný vůbec nezajímá..

Na co studovat zkreslenou capinu, vždyť i dějiny se každou dobu mění.. Já si toho zrovna moc nezapamatuju, tak proč si plnit hlavu nesmyslama, který se třeba za pár let změní, protože možná něco vypluje na povrch co se dřív tutlalo atp.
Jo, tím "suníčkářem" jsem byl už jednou počastovaný, byť nechápu tento slovní výraz..


orhore: Pokud je tohle výpis pár těch neziskovek, tak díky za příklad. To je to co mi stačilo :-). Teď vidím, že některý z nich jsou opravdu důežitý a u pár význam moc nechápu..
No jo, to se nesmíš divit, ve sportu se motají neskutečný prachy :-D - ale opět, jen můj názor, páč sport jde taky úplně mimo mě, jen se ke mě někdy nechtěně dostane ohledně sportu informace, kdo kolik má plat, kolik co stálo atp..
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2275
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Voľby

Príspevok od používateľa orhore »

SilverFox - tabulka uvádí jen ty co berou více než 50 mega ročně. Navíc to vypadá, že loni jim náš stát přilil dokonce 18 miliard. Celkově ale získaly okolo 58 miliard :!: Zřejmě od nějakých dalších sponzorů i ze zahraničí. Je to nepřehledné, neprůhledné a podezřelé. V našem státě funguje už okolo 130 tisích neziskovek :!: To by mě fakt ani ve snu nenapadlo.

Žeby jsme si založili také nějakou neziskovku na osvětu vintagehifi :?: :D
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Voľby

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

orhore: No mě se to zdálo nějaký divný, ale jen pro upřesnění - to jako třeba ti první dostali za rok přes 375 milionů? Já se nějak v té tabulce částek ztratil, páč jsem nečekal, že to jde až tak vysoko.. Stejně mi ale pořád nějak nejde do hlavy k čemu ty co jsou potřebné využijí tolik peněz..

Ty tak jasný, proč ne - zasvětit další generace do tajů a kouzla analogových nosičů a přístrojů... Ale jo, chápu jak jsi to myslel :-D.
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8759
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Voľby

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Janvys - trpezlivosť - vysvetli mu to prosím - stačí stručne. Možno si to prečíta viac ľudí a aj oni v tom nájdu skutočnú pravdu a otvoríme oči aj im.
To čo sa deje, je hrozné ... treba o tom hovoriť, inak sa svet zmení k nepoznaniu a bude to vyzerať ako Planeta opíc.


Stačí kliknúť na google a zadať toto
https://www.google.com/search?biw=1396& ... noPXdCiSDs
Prílohy
apes_crimegrants.jpg
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2275
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Voľby

Príspevok od používateľa orhore »

SilverFox•NSK napísal: Piatok, 10. Mája 2019, 12:25 orhore: No mě se to zdálo nějaký divný, ale jen pro upřesnění - to jako třeba ti první dostali za rok přes 375 milionů? Já se nějak v té tabulce částek ztratil, páč jsem nečekal, že to jde až tak vysoko..
Ano, to dostali přes 375 mega za rok. A každým rokem se to zvyšuje!
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Voľby

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

orhore: Cesnet jsem občas viděl v souvislosti s nějakýma školníma věcma, ale taky je to nářez kolik mají.. Ale aby byla nějaká fotbalová zálěžitost víc podporovaná než třeba to Člověk v tísni mi přijde celkem na palicu..

Ale tak ono toho je plno, si vem jen to, že si ČT účtuje hnusný poplatky každej měsíc, mají tam už i reklamy, ale přesto nejsou schopní zpřístupnit a to klidně i se stažením svoje pořady, který odvysílali v televizi jen proto, že jsou třeba chráněný autrskýma právama, včetně Hledání ztraceného času, kde jsou použitý materiály co nakradl NFA, který se platí z daní a přesto abys to viděl musíš platit neskutečný prachy. O ČRo ani nemluvím, ti rovnou zakážou přístup veřejnosti...
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Voľby

Príspevok od používateľa janvys »

Vůbec nechápu a přijde mi naprosto zvrácené, rozdávat stovky miliónů ročně na fotbal - sport který generuje miliardy měsíčně sám o sobě!!
Jenže to by ty miliardy nesměly mizet na účtech fotbalových bossů, Peltů apod. Tohle je jedna obrovská mafie.
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8759
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Voľby

Príspevok od používateľa Kazetowich »

SilverFox tu mas pekne vysvetlenie.
https://www.hlavnespravy.sk/preco-je-li ... na/1753038
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Voľby

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Kazetowich: Uf, no já sice píšu taky romány, ale tohle bylo a moc dlouhý a bez valné informace a vůbec to nebylo předpojatý.. A to nemluvě o těch jiných článcích.. A ten závěr - "rozhodnout se znamená volit".
Takhle přesvědčovat a kritizovat se dá naprosto všechno.

Tak vy jste na tom asi trochu hůř, krom rozpadu ČS a vstupu do EU máte ještě navíc i euro.. Jasný, je pohodlný mít univerzální měnu se kterou si zaplatíte u sebe i v jiných státech, ale proč na úkor té původní.. Kdo říká, že by nemohl mít každý stát svoji vlastní měnu a zároveň s ní, kdo by chtěl, by mohl platit i tou mezinárodní.

Ale už párkrát jste tu byli někteří nadmíru pohoršení z mýho názoru, tak proč bych ho měl psat znovu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne veci čo vás trápia"