Názor na inzerát

všetko čo sa nehodí medzi hifi, autá a zvyšok

Moderátor: AdmineR

SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Názor na inzerát

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

Zdravím,
velmi nerad bych to zařazoval do vlákna "Podvody na bazos.cz a iných" a odsoudil tak tento inzerát hned za podvod.. Nevím co si o tomto myslet, proto to zařazuji sem.

Před pár dny jsem slušeně napsal SMS prodejci na tento inzerát:
Odkaz na inzerát

Že bych o to měl velký zájem, ale jsem bohužel z Brna, avšak bych samozřejmě zaplatil poštovné, balné i cestu na poštu. Napsal mi, že jsem prý už čtvrtý a že nikam, nikomu, nic nebude posílat.

Nějak mi to nedá a přemejšlim nad tím, zda to není třeba nějaká šmelina a pokud, tak jaká? Je totiž dost divný, aby se po takové době neozval ještě žádný zájemce z Prahy..
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2278
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Názor na inzerát

Príspevok od používateľa orhore »

Podle mě se o žádnou šmelinu nejedná. Jen se chce těch věcí zbavit, ale nechce s tím mít další starosti. Takže přijeď, podívej se, vem si to a běž. Takhle by musel projít procedurou balení, vypisování a odesílání. Pak si ještě může dělat starosti s tím, jestli to dojde v pořádku a nakonec si může příjemce na cosi stěžovat, že to není ono. Takže jistota daru osobním převzetím je jasná.
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Názor na inzerát

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Presne ako pise Orhore
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Názor na inzerát

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

orhore: Jo tak, takže ta nejjednodušší možnost. Hm, ale nechápu to, jsem mu psal, že bych mu to i zaplatil a stejně nic, jinak když bych mu posílal ty peníze, tak bych mu přidal i něco málo za ty pásky samotné. No škoda, tohle vypadalo dost zajímavě..
Já jen, že mi přišlo divný, aby po takové době se neukázal někdo, kdo by si to mohl převzít osobně. A taky, když jsem jindy viděl podobné inzeráty jen s osobním převzetím, tak jsem zkusil požádat prodejce a neochota nebyla..
No jo, každej je jinej.

Ale moc díky za názor :-).
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne veci čo vás trápia"