Kam zmizol SilverFox?

všetko čo sa nehodí medzi hifi, autá a zvyšok

Moderátor: AdmineR

SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Kam zmizol SilverFox?

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: Che :-D, ale víš že nevim.. Na to co už v malých obmněnách roky jím to tím nebude. Ale je pravdou, že se snažím dávat pozor na to odkud co je a kolik toho tam je. Tím kolik myslím zbytečnosti jako chytře skryté Éčka za jejich pravé názvy a různé jiné náhražky - tedy aby tam bylo nejvíc toho, co tam má být a nejmíň těch zbytečných náhražek.
Jenže poslední roky to je celkem nemožný.. Hlavně díky zákonům, kdy se nemusí uvádět ani původ :-?.
Používateľov profilový obrázok
orhore
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2283
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 21:01

Re: Kam zmizol SilverFox?

Príspevok od používateľa orhore »

No vida, my o vlku.... :)
Spíše jsem myslel, že ti odešlo počítadlo apod. Já měl nemocenskou před 14 dny a první 4 dny 39 teploty. Jenže já mám "chytřejší" mobil, tak jsem mohl občas po procitnutí z mrákot sem zavítat i v posteli. Jinak přeji ať se pořádně vykurýruješ. Při současných změnách teplot a počasí se budou nemoci šířit jako rakovina, tak pozor na to :mrgreen:
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Kam zmizol SilverFox?

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

orhore: No jo, vy o vlku a přišla liška :-D (promiň, to jsem si nemohl odpustit :-) ).

No bohužel to už poslední dobu začíná taky zlobit - ten větráček se čas od času i samovolně rozbzučí - prostě začne rezonovat, tak se obávám výdrže a už myslím na to, že bude muset dojít k výměně a protože tohle sám nezvládnu, tak se budu muset poptat tu, jestli nezná někdo nějakého dobrého servisáka, abych si tam osobně zašel (svůj noťas už z ruky nedám)..

Hm, tak to jsem na tom byl stejně, taky teploty.. Já sice mám taky ten "chytrý" mobil, ale s tím něco udělat je o nervy a stejně jsem neměl ani nějak chuť na počítač. Jediný co, tak jsem koukal na telku na reklamní pásma s krátkými vsuvkami různých pořadů seriálů.
Taky musím uznat, že jsem dokázal bez hudby vydržet už 11 dnů (do včera), což by byl nový rekord, ale na ruhou stranu jsem si zase občas a jen na pár minut přebliknul na hudební kanál. Na pár minut proto, že to co se dnes považuje za hudbu je otřes. Takže těžko říct, zda to lze započítat..


Moc děkuji, doufám, že i ty jsi už v pořádku.
U mě to s tím krkem asi ještě potrvá, ale ještě jednou moc děkuji :-).
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Kam zmizol SilverFox?

Príspevok od používateľa janvys »

Já tady na fóru funguju ze 100% pouze přes mobil. Mám velký displej takže nepotřebuju sedět u pc a mám veškerý potřebný komfort jako pc. Jsem totiž v některých ohledech totální lenochod a moje nejoblíbenější poloha na internet je - v leže :D
A hlavně, všechny fotky co jsem zde vkládal o kazetách walkmanech atd fotím rovnou tím mobilem a ihned vkládám do příspěvku. Jednoduššeji už to nejde :) :D
SONY ES
SilverFox•NSK
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2850
Dátum registrácie: Piatok, 14. Septembra 2018, 18:29

Re: Kam zmizol SilverFox?

Príspevok od používateľa SilverFox•NSK »

janvys: Fuha, tak holt s těmito zařízeními umíš líp fungovat :-) - když jsem kdysi dávno přestoupil na "chytrý" mobil, tak bylo dost o nervy napsat jen blbou SMS a doteď s ním psát neumím o nic líp, je to otřesný (samozřejmě nedlouho na to jsem se vrátil k čudlíkovému - ale šlo o více faktorů)..
No, to je další věc, já bych v leže nebyl schopný pracovat na noťase, "chytrém" mobilu či tabletu (ale ten jsem ani neměl, tak nevím).
Jo, chápu tě, že to máš takto jednodušší, ale já si radši vezmu foťák, nafotím to jak potřebuju, v počítači zmenším a pak sem nahraju - pro mě je zase tento postup jednodušší, když neumím fungovat s těmi "chytrými" mobily..

Ono i když jsou Windows tak dodrbané jak jsou (bohužel i Win7 to už trochu schytaly), tak je to pro mě pořád ten nejlepší systém, na kterém dokážu bez potíží fungovat (myslím WinXP a Win7).
V případě těch Win8 nebo 10 bych už raději používal ten Android :-D..
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne veci čo vás trápia"