Zvrhlosť !!!!

všetko čo sa nehodí medzi hifi, autá a zvyšok

Moderátor: AdmineR

Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa moniatko »

2mato napísal: Streda, 5. Februára 2020, 19:59 Janvys, ale migrantov, multikulti tu nechce nikto a ku nam sa ani ziadni nehrnu - tak kolko ich tu mame ?
Raz migranti, potom za to mozu romovia, asociali a vzdy niekto iny...

Tradicna rodina sa coho boji ? Nikto ju neohrozuje. Tradicna rodina u nas je, ze chlap je alkoholik a doma mlati zenu aj decka, hlavne ze je chlap a tradicny :-D Miesto toho aby sa detom venoval a vychoval ich, dal im vzdelanie.

Liezt niekam netreba ani Amikom ani Rusakom, nikomu netreba liezt ...

Slnieckari - to su hluposti a nalepka na ludi zmyslajucich inak, kazdy ma pravo na nazor aj ty aj ja... aj ktokolvek.
ja by som ti mohla povedať koľko... pretože oni vyliezajú najmä v noci - zvláštny úkaz... aspoň, že už nie je tesco nonstop, to ste mali vidieť koľko ich je ; ))
nepovedala by som, že zrovna to je tradícia, ale niečo na tom bude... každopádne, myslím, že všetci vieme ako to janvys myslel a som tohož názoru.. ja nikoho neodsudzujem, nech sú aký sú, ale nech držia papulky a neukazujú sa celému svetu ako sú utlačovaný a iné chobotiny.. ľudia sú všakovaký odjakživa, len kedysi nemali také veľké huby a média nemasírovali spoločnosť, že je to "normálne" - pričom to normálne NIE JE, príroda je príroda .. hold keď nechcela rozmnožovať toho či onoho, nemal by mať proste dieťa, tak to je...
úprimne, radšej by som bola s Rusmi ako s tamtými... hold mám ja to "šťastie" že som si vybrať nemohla : ))
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa janvys »

2mato: Tradiční rodina je muž+žena a děti. Nikoliv dva muži a děti, nikoliv dvě ženy a děti, nikoliv transgender a děti apod. Tak to bylo myšleno. Chápeš to?

Nevím kde bereš že v tradiční rodině chlap mlátí ženu a děti. To že se to děje nemá nic společného s pojmem tradiční rodina.

Pojem sluníčkář už tu byl uveden, viz. např. Wikipedie. Přečti si to.
Každý uvažuje jinak, ale tito lidé uvažují nepezpečně pro budoucnost, asociálně, hloupě, bez zkušeností, často bez rozumu. Pokud to vnímáš jako nálepku, nemám s tím problém. Je to tvůj názor a já ho respektuji.
A i když s váma nesouhlasím, udělám vše pro to, abyste ho mohl zastávat (Voltaire)
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa Kazetowich »

Mato - nechápeš že liberáli, ktorých sa zastávaš (ich rozvracačskej politiky) - majú svoj cieľ - a dostávajú za to zaplatené - je to vlastne ich chlebík - nevedia robiť totiž nič iné - sú to príživníci a pijavice.
Preboha - už toho nechaj - lebo naozaj tomu nerozumieš. Trošku si odži - naber životné skúsenosti a mňa ako otca a vlastenca prosím nehádž do jedného vreca s otcami hejslovákmi (váš výraz) alkoholikmi. Lebo sa fakt naseriem. Bol som trpezlivý a zatiaľ aj mne podobní sú - ale všetko má svoje hranice.
Tí, ktorích sa zastávaš označujú nás za fašistov a xenofóbov a to ti neva ??? Za nejaké nevinné výrazy môže ísť hocikto do basy na mnoho rokov - ale opačná strana je beztrestná ??? Ale dosť
Naposledy upravil/-a Kazetowich v Streda, 5. Februára 2020, 20:30, upravené celkom 1 krát.
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa janvys »

Moniatko: Těší mě že tak mladá holka a má to v hlavě srovnané, klobúk dole, palec hore ;)
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa moniatko »

díky : )
ono, veľa ľudí vidí, ale málo hovorí
a tí čo nevidia a nepočujú blabocú najviac :lol:
svet zvrátený
2mato

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa 2mato »

Ale no vazeni, po poriadku :-)

Moniatko - cudzinci a vojnovi utecenci podliehajuci kvotam treba odlisovat...

Inak s tebou suhlasim, neviem co tu Janvys pise, nema prehlad o SK politike a Roman jančí niečo, jemu v tomto nerozumiem, ale je to moj kamarat a mam ho rad.
Manzelstvo inych ako muza a zeny u nas nikto nenavrhuje o com tocite ? Do konca ani vychovu deti parmi rovnakeho pohlavia u nas strany nemaju v programoch. My nemame ani registrovane partnerstva parov rovnakeho pohlavia - Janvys vy v CZ ich mate tak si to zrovnaj.
Ja osobne nie som za manzelstvo rovnakych pohlavi a ani neschvalujem vychovu deti parmi rovnakeho pohlavia - nie z dovodu, ze by sa nepostarali lepsie ako decák, ale kvoli detom, ktore by boli sikanovane. Romi tak aky som ja liberal ? Netáraj a prosim neoslovuj ma tak, ja ti tiez nepisem, ze si nacek nearijskeho povodu. Som za to aby ludia rovnakeho pohlavia mali registrovane partnerstva - nie manzelstva, rozlisujte. To ze dve lezbicky budu registrovane mne vobec nevadi, respektujem ich - sami si orientaciu nevybrali a neviem preco by mali sediet v kute. To ze sa gaykovia moc predvadzaju, no ich problem - samy si skodia, ale tiez si nevybrali...

Vazeni este takto... nasa tradicna viera by si v tom tiez mala spravit jasno - Boh je nas stvoritel a stvoril nas takych akych sme + Boh nas miluje vsetkych rovnako + Sme bozie deti... premyslajte, to aky sme rozmaniti je teda bozia vola. A neruhajte sa, toto som si ja nevymyslel :-)

Romi tam tie hoaxy, paranoje, konspiracie kto koho a za co plati - poviem takto, my ja aj ty a obyc ludia o tom vieme velke h... ja som studoval vedecky smer a pre mna su exaktne udaje, dáta a informacie z overenych zdrojov nieco co mna zaujima - racio. Pokial taketo udaje nemam, tak si nazor nerobim a ani nebudem chodit po kanaloch aby som si domyslal nejake blbosti. Z kazdej strany aj z jednej aj z druhej koluje kopa dezinformacii a jednoducho nikto z nas si nemoze mysliet, ze pozna pravdu a pokial si to myslis tak si mimo. Nie pravdu nepozname, mozme mat len sympatie, pocity, emocie a tuzby... to by som pravdou nenazyval.
iwwo111
stará páka
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Nedeľa, 15. Septembra 2019, 00:09
Bydlisko: Rožňava

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa iwwo111 »

Žasnem. Čo si toto nenecháte na fasbúk? Chcete zabiť fasa fórum?
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa janvys »

2mato: holinky a hodinky, obě se natahuje :) já o hodinkách ty o holinkách. To že se v SK politice úplně dobře neorientuji, jsem napsal už v počátku a reaguji pouze na obecná témata.
Ty jsi napsal toto, cituji: Tradicna rodina u nas je, ze chlap je alkoholik a doma mlati zenu aj decka, hlavne ze je chlap a tradicny
Pleteš si pojmy. Nebo nevíš co píšeš. Věřím že jsi to nemyslel vážně, jinak bych tě poslal k dr.Chocholouškovi :) Snažil jsem se ti vysvětlit pojem tradiční rodina, resp.její složení, ale opět jsi nic nepochopil :D A teď už vidím že to ani nemá smysl s tebou nadále polemizovat.
V CZ registrované partnerství funguje, a je to defacto cár papíru který nic neznamená (např.možnost informovat se o zdraví partnera, dědit po něm majetek) ale adopce dětí nikoliv. Takže si nemám co srovnávat. Prober se. Je mi jedno, jestli spolu žijou dva muži nebo opice se žirafou, to je jejich věc a nic mi do toho není, ale jsem proti tomu aby vychovávali děti. A to jsem také napsal.

2mato myslím že jsi tu vyvolal už dost vášní a tvoje postoje, ať s nima nesouhlasíme, respektujeme. Nicméně nebuď kozel zahradník prosím a piš o hifi. Tvoje hodnost naznačuje, že si zde na fóru zatím moc nepřispíval, a pak sem hodíš takovou offtopic ptákovinu.
Tak peace a už jen o hifi prosím. Nechť je toto vlákno výstrahou pro všechny, kteří by se snažili začít o dalších podobných nesmyslech. Volby vám ukáží, koho lidi chtějí. Nemá smysl dopředu něco řešit.

P.S. ať se ti to 2mato líbí nebo ne, to je tvůj problém, budu do toho krafat i nadále, budu asi ve věku tvých rodičů a vždy jsem byl Čechoslovák, znám Slovensko dobře a rozdělením v roce 93 se tím nic pro mě vnitřně nezměnilo.
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa moniatko »

Ďakujem janvys!
Myslím že tejto debaty stačilo.
Nechcela som už nič prispievať sem. Pretože "zvrátený svet" je podľa mňa celkom trefny opis na túto dobu.
A som šťastná že sa nájde i keď len jeden z fóra, čo si to naozaj prizná - "vždy jsem byl Čechoslovák, znám Slovensko dobře a rozdělením v roce 93 se tím nic pro mě vnitřně nezměnilo"
Možno som mladší ročník, no všetci okolo mňa sú ľudia čo o tom vedia rozprávať. Škoda že len v blízkych kruhoch...
Ale aspoň to vrie pod povrchom : ))
2mato

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa 2mato »

Janvys ja sa tu normalne bavim a nemyslim, ze sa tu niekto vadí, pokial si sa do toho nezacal starat... jasne Cechoslovaci sme asi vsetci, ale mozno svojim chovanim ten flame vyvolavas prave ty. A nemusis mna tymito recami izolovat od ostatnych na fore.

Tradicnu rodinu si vytiahol ty, ja som napisal, ze u nas ju nikto neohrozuje v politike a s nadsazkou ironicky som napisal co je ta "tradicna" rodina... treba trochu citat aj medzi riadkami a isto som tym nemyslel Romana, je skvely otec. Takze vy mate registrovane partnerstva a ty tu vytahujes tradicnu rodinu uplne zbytocne, lebo ako som pisal u nas ju nikto neohrozuje ani manzelstvom, adopciou - bohuzial si teda mimo ty a nepotrebujem ani vysvetlovat kto je tradicna rodina, co su to za bludy ??

Argumentacie typu - migranti, tradicna rodina, asociali a podobne hesla dookola sa opakujuce pri kazdej politickej teme si prosim ta nechaj, ja sa bavim velmi vecne a konkretne, staci len poriadne citat a potom pisat. Presne tieto hesla, ktore chrlis ten flame vyvolavaju.

A taktiez nepis za ostatnych stylom, ze my s tebou nesuhlasime a podobne veci, nepotrebujem tu tvoje zavery ani moderovanie.
Napisal som sem prvy prispevok co som povazoval za svoju ludsku a obciansku povinnost, aby sa ludia nedavali na stranu fasizmu len preto, ze su politicky zufali a to ty ako velmi uzasne skuseny clovek by si mal vediet najlepsie - Adolf vyhral presne takto isto, pojdeme spolu do památníku Lidice ?

Tak miesto toho aby si mi tu trolloval myslienku sa zamysli, pozri si video co som poslal a nevyvolavaj tu flame tradicnou rodinou, migrantmi a blbostami.
Chovaj sa ako ten dospely a skuseny, prave tvoje chovanie by to malo ukazat a nie samochvala.
iwwo111
stará páka
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Nedeľa, 15. Septembra 2019, 00:09
Bydlisko: Rožňava

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa iwwo111 »

A čo tie chranice na koncerty?
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa Kazetowich »

no - to je tiež zvrhlosť :lol:
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne veci čo vás trápia"