Zvrhlosť !!!!

všetko čo sa nehodí medzi hifi, autá a zvyšok

Moderátor: AdmineR

2mato

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa 2mato »

suhlasim, ale zamysli sa nad vecami co zazili tvoji predkovia... ludia rychlo zabudaju, lebo je to lahsie ako byt zodpovedni
hadat sa nebudeme, kazdy ma pravo na nazor, ja respektujem tvoj ty moj, sme tym padom kultivovana spolocnost :-)
Používateľov profilový obrázok
Kazetowich
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 8761
Dátum registrácie: Streda, 12. Septembra 2018, 16:18
Bydlisko: polia, lúky a háje SR
Kontaktovať používateľa:

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa Kazetowich »

ano - ale aj sa zamysli, kto koho tu sa snaží súdiť a odsúdiť ... nazri pod oponu
koho denne pranierujú a NAKA naháňa za "fašizmus" - to je len zásterka - asi si nepočul ani nečítal 1984 od Orwella že? Toto čo sa za posledných pár rokov deje, sa tomu začína náramne podobať až z tej podoby ide des kamo.

pochybujem že si toto literárne dielo vypočuješ, ale skúsim ...
Sansui 331 klub czechoslovakia, old Pioneer receivers
Používateľov profilový obrázok
Hasterman
stará páka
Príspevky: 546
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Septembra 2018, 12:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa Hasterman »

Pravdu máš. Podľa vzoru dnešnej chorej doby je aj moja žena čistá nefalšovaná fašistka. A pritom je to dobrá duša, ani muche by neublížila, len je hrdá Slovenka.
Ale to sem naozaj nepatrí, politika nie je hi-fi.
AKAI AM-95, GX-95, CD-73, AT-93, JVC TD-V711, SEA-M770, Telefunken TS850, Onkyo TX-4500 mkII, DALI Spektor 2, Canton AS 85 CS, Audio-Technica ATH-M50x
2mato

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa 2mato »

Kazetowich poznam 1984ku, len neviem preco si slobodu myslenia a antisystem spajas s ignoraciou toho o com vieme, ze bolo velmi zle... mozes volit z inych alternativ, nemusis volit len maleho bratra, ktory sa hra na antisystem bratra velkeho... nemal by si sa sustredit len na boj so systemom, pretoze sa tym obmedzujes, treba sa riadit tym co je spravne.

Hasterman s tym suhlasim, bohuzial vela dobrych ludi sa zahrava, nemaju ani ponatia k comu sa priklanaju,... uz zabudli a vedome ignoruju svoj rozum, riadi ich len hnev, nenavist... to ma mrzi ze sa nenavidime.

Uz 30 rokov sme stratili a na svoje politicke rozhodnutia doplatili, teraz ked vacsina ludi uvidela aka je realita v r 2019, tak ideme extrem... na extreme sa vzdy zvezie niekto kto ponukne extremnu alternativu, ktora nie je realna.

Ja by som ocenil, keby kazdy sa pozrel do volebneho programu stran, ktore chce volit a zhodnotil, ci su sluby za a) realne b) spravne - ci riesia rozvoj nasho naroda - vzdelanie a skolstvo, pretoze pamatajte, nevzdelani a jednoduchi ludia su nejlepsi sluhovia pre SYSTEM... toto by si mali uvedomit antisystemovi bojovnici.
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa moniatko »

nevzdelani a jednoduchi ludia su nejlepsi sluhovia pre SYSTEM... toto by si mali uvedomit antisystemovi bojovnici.

Tak s týmto s tebou plne súhlasím!
Keď je reč o politike len mi pení krv, preto ju radšej neriešim. Nie preto, že by sa mi nič robiť nechcelo, ale preto, že viacmenej nič robiť nemôžem.
Aj keď pôjdem voliť, kto zaručí, že vyhrá ten správny. Navyše... výsledky sa s prieskumom málokedy zhodujú, čo je taká tragikomédia, že na to nik neprihliada... a potom ži v "demokratickej" krajine, kde sa rozhoduje čo chcú ONI a nie, čo chceme MY ; ))
Ale ja som malý špás aby som niečo mohla hovoriť... mimo to, politika tu len špiní ovzdušie!!!
Tak zhlboka nádych, výdych, usmiať sa a neriešiť takéto chobotiny na fóre, ktorý má byť zdieľanie radosti z muziky
a HiFi : ))
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa moniatko »

Hasterman napísal: Streda, 5. Februára 2020, 08:38 Pravdu máš. Podľa vzoru dnešnej chorej doby je aj moja žena čistá nefalšovaná fašistka. A pritom je to dobrá duša, ani muche by neublížila, len je hrdá Slovenka.
Ale to sem naozaj nepatrí, politika nie je hi-fi.
klobúk dole!
škoda, že tých hrdých Slovákov nie je viacej ako "nehrdých" : ))
2mato

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa 2mato »

Moniatko aj by som suhlasil, otazka je na co su ti hrdi Slovaci vlastne hrdi ? Buchaju sa do hrude kvoli tomu co nebodaj sami pre svoju vlast spravili ?Alebo sa staci len narodit a byt hrdy ? Pracuju a platia dane, to staci? Chodia do kostola, staci ? Splodia deti, staci ? Ja si myslim, ze nie to nestaci,... stacilo to kedysi a ci to staci aj dnes si mozme zhodnotit na stave nasej vlasti.

Ja neviem na co su ti hrdi Slovaci hrdi vlastne, drviva vacsina z nich nic pre Slovensko neurobila... nevedia ani pisat Slovensky. Lasku k vlasti by som nespajal hned s hrdostou, ja teda nie som hrdy na to kam sme sa dostali :-) Nie som hrdy ani na to v akom stave sa nasa krajina nachadza a za to si mozme sami - hrdi Slovaci nech hladaju zodpovednost za stav krajiny medzi nami a nie obvinovat za NASE problemy furt niekoho ineho...

Ja hrdy nie som a to sa povazujem za milovnika nasej vlasti, vobec sa tieto veci nevylucuju. Hrdy na nas budem, ked sa z toho dostaneme svojimi schopnostami, vedomostami, spravnymi rozhodnutiami, cinmi a nasa krajina sa zveladi a dosiahne vyuzitie svojho potencialu... nie len ekonomickeho, demografickeho, ale aj prirodneho a podobne. Pozri si ako su v rebrickoch vzdelania hrdi Slovaci umiestneni, potom debatujme o hrdosti, vychove... dovodoch.

Bolo by to na dlho... stale suhlasim stym, ze by sme (asi) nemali riesit na fore toto... ale, ved je tu kopa inych veci nie len HiFi... debatovat nie je zlé.... aj tak vas mam vsetkych rad, nie som clovek ktory nenavidi a ked ano, tak robim vsetko preto aby som nenavist v sebe znicil :-) Inak je to cesta do pekiel, nie ku stastiu.
Používateľov profilový obrázok
moniatko
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 1751
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Októbra 2019, 18:29

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa moniatko »

v tomto smere s tebou súhlasím.
ja som to skôr myslela byť hrdý Slovák a nenechať si diktovať od iných krajín ako máme žiť, čo máme robiť... proste starať sa o NÁS a nie aby o nás rozhodovali iní, nebodaj nám kázali ako žiť, čo je dobré/zlé a pod...
to myslím z globálneho hľadiska
čo sa týka človeka, myslím, že každý máme svedomie, ktoré nám hovorí, čo je správne a čo nie..

ak chceme zmenu, netreba o tom tláchať, ale začať od seba... Proste je to jak je to, na to hrdá ani zďaleka nie som...
2mato

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa 2mato »

Asi s kazdym partnerstvom, spojenim je to zlozite... malokedy najdes 100% spokojnost na vsetkych stranach, cim viac clenov, tym viac nazorov, pocitov, odlisnosti, potrieb. Ani ja z daleka nesuhlasim so vsetkym co ide z EU, kopa veci nie je šitá pre nas, na nase podmienky, platy, chute, potreby... vo vela smeroch trpíme a vo vela smeroch naopak cerpame akurat nie efektivne. (kradneme beztrestne a potom ti co nekradli splacaju... opat za to moze NAŠA politika, zakony, pravo, ludia - Slovaci.)

Politikov mame na to, aby za nasu krajinu v EU hlasovali v zalezitostiach, ktore nas trapia vo vztahu k unii... pokial sa tak nedeje, prichadzame sami o moznosti a o svoj hlas. Politika je spinava tak, ako su spinavy ludia v nej - aj Slovaci... je to vsak mocny nastroj, ktory vedie ku vsetkemu verejnemu a rozhoduje o nasich podmienkach, zivotoch. Este stale sme sa nenaucili ako narod, ze kradnut a klamat sami sebe je ta chyba, ktoru robime uz 30 rokov... a myslim, ze to este potrva dalsich par generacii aby sme sa poucili, aby sme boli poctivi a uprimni k sebe navzajom.

Britania je velka zem s obrovskou ekonomikou, armadou a stoji na pokraji pred moznou priepastou kvoli vystupeniu z EU, co potom my ? Ako zadlzena, skorumpovana krajina vystupi z EU ? Na to nemame peniaze, nie sme sebestacni (podniky su predane, automobilovy priemysel nie je nas) a nie je ani mozne vystupit - vystupenie z EU, NATO, navrat SK koruny a podobne nezmysly nie su realne a v dohladnej dobe sa to nepodari nikomu, jednoducho preto ze sa to neda.
Preco to niekto slubuje ludom ? Su to hluposti... je na nas aby sme trochu rozmyslali nad tym co je realne plnitelny odborny program, navrh a co su hluposti, ktore vyzeraju hrdo na papieri pre masy. Je na nas aby sme sa zaujimali, preverovali a az potom doverovali. Politika nebude nikdy cista, ja osobne asi neverim ziadnemu politikovi az na par vynimiek - aj u nich pripustam, ze keby sa ukazalo, ze je klamar, tak kyvnem plecami a povieme si tak snad na buduce.

Neverim slepo ziadnej velmoci, ani Americanom ani Rusom, co su to za blbosti ? Kto nas vykupi, kto nas zachrani a kto nam pomoze ? Kazda velmoc nas zneuzije je jedno ktora, staci ak bude dovod... to dokazali v minulosti a dokazu to aj dnes. Toto je antisystemove zmyslanie ? Ze nas niekto zachrani a pomoze nam vyriesit problemy za ktore si mozeme samy ? Nie to sa nestane...

Nikomu tu nekazem koho ma volit, prosim vsimnut si to... iba som naznacil prvym prispevkom, ze pozor - ignoracia historickych chyb nasu spolocnu buducnost vyde draho, nie je to riesenie.
Používateľov profilový obrázok
janvys
vintagehifi.sk inventár
Príspevky: 2054
Dátum registrácie: Piatok, 30. Novembra 2018, 18:14
Bydlisko: v cassette decku

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa janvys »

Díky některým našim politikům za to, že si stále držíme naši korunu. Přijmout euromarast by bylo za současných a i budoucích podmínek naprosto nesmyslné. Jako ekonom o tom něco vím :)

O Kotlebovi, resp. jeho programu toho úplně tolik nevím, tak ani nemohu posuzovat. Ale zajímá mě to, přečtu si to.

Každopádně by bylo potřeba zvolit někoho, kdo přistřihne křidýlka té Sorosově loutce. Toť můj názor.

Já osobně asi nejsem nějaký ultrameganacionalista, ale protože mám rád svou zemi (a to včetně SK, přece jen jsem Čechoslovák!), odmítám nebezpečnou ilegální migraci, multikulti, náboženství, řitolezectví do USA, nepodporuji flákače, sluníčkáře, parazity, pravdoláskaře, rozvraceče tradiční rodiny aj., byl bych dnešníma progresivistama zcela jistě označen fašistou, zpátečníkem a buhví co ještě :D
SONY ES
Používateľov profilový obrázok
oneeeee
čestný člen
Príspevky: 2435
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Septembra 2018, 19:53

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa oneeeee »

máš u mňa velké plus .
A K A I Am 67 , 39 GX 620 , 67 , R35 , R66 M959W CD 57 , 55 , 49 AT - 26 , 57 EA M-659 AP - M10 AJ 530 FL , 490 FL , VS A77 EOG , VS-G855 JVC HR-D 210EE SHARP GF 4646 , Panasonic S-VHS NV-FS 100 , 8 x trojpásmo
2mato

Re: Zvrhlosť !!!!

Príspevok od používateľa 2mato »

Janvys, ale migrantov, multikulti tu nechce nikto a ku nam sa ani ziadni nehrnu - tak kolko ich tu mame ?
Raz migranti, potom za to mozu romovia, asociali a vzdy niekto iny...

Tradicna rodina sa coho boji ? Nikto ju neohrozuje. Tradicna rodina u nas je, ze chlap je alkoholik a doma mlati zenu aj decka, hlavne ze je chlap a tradicny :-D Miesto toho aby sa detom venoval a vychoval ich, dal im vzdelanie.

Liezt niekam netreba ani Amikom ani Rusakom, nikomu netreba liezt ...

Slnieckari - to su hluposti a nalepka na ludi zmyslajucich inak, kazdy ma pravo na nazor aj ty aj ja... aj ktokolvek.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rôzne veci čo vás trápia"